İçeriğe git

Resim
- - - - -

Ankarada Oturanlar

• Please log in to reply
Bu konuya 65 yanıt gönderildi

#21 helin

helin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2008 - 04:27 ÖS

ewet arkadaşlar 11 kasım salı günü akşam saat 5 buçuk ta kızılay ssk işhanındaki BURGER KİNG restorantı önünde buluşacağız gelmek isteyenlere duyurulur
  • 0

#22 helin

helin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2008 - 11:43 ÖS

arkadaşlara çok teşekkür ederim GELDİKLERİ için.................
  • 0

#23 joricho

joricho

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2008 - 12:57 ÖÖ

Sorun herzaman bu galba yazmaya gelınce herkes yazıyor ıcraate gelınce kımse kalmıor ortada..
  • 0

#24 helin

helin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2008 - 12:53 ÖS

aynen öle walla tık yok millette neyse sorun değil napalım .....
  • 0

#25 elmindrea

elmindrea

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2008 - 06:49 ÖS

aslında önceden baksaymısım bi 5-6 kişi en az toplayabilirmişiz
bu foruma üye olan bizim wow tayfasından sanırım yanlızca ben varım amam biz sürekli ankarada orta dünya cafede toplanıorz mesela yarın en az 3-4 wow oynayan kişi orda olucaz frp oyunumuz var katılmak istersen buyur gel nickini sölersen tanırım hemen ben:D
  • 0

#26 venu

venu

Corporal

• Members
  • 27 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 02:17 ÖS

selaam bende ankarada oturuyorum yeni döndüm diyelim yada..orta dunyada bana cok yakın.ne zamanları bulusyosunuz ?? banada bilgi verebilirmisiniz ? :)) saolun simdiden..
  • 0

#27 sebebsiz

sebebsiz

First Sergeant

• Members
  • 268 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 03:02 ÖS

aslında sorun şu ki sayfanın arka sıralara düşmesi.

aslında bu iişle ilgilenecek organizatör arkadaşlar hafta sonu kararlaştırıp üye arkadaşlara pm yoluyla bildirilse daha iyi olur.

siteye her gün giriliyor fakat sayfa çok gerilerde kaldıgı için unutuluyor olabilir.

şahsen benim öle oldu. bir de salıymış benm elmadağdan çıkıp gelmem zor hafta içi. iş sebebiylee
  • 0

#28 helin

helin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 05:43 ÖS

salı günü olmasının nedeni çoğunluğun talep ettiği bir şeydi ama buna uymayan ve gelmeyenlerde aynı kişilerdi neyse sonuçta ankarada oturan insanlarız her zaman böyle bir toplantı yapma imkanımız var orta dünyayı bende biliyorum ama daha önce hiç gitmemiştim gelmeyi isterim ancak bu sıralar çokça işlerim var katılmam için onları halletmem gerek ayrıca bu bölümü her gün takip ediyorum buradan haberleşebiliriz
  • 0

#29 sebebsiz

sebebsiz

First Sergeant

• Members
  • 268 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 05:54 ÖS

sorun zaten haberleşmek değil sık kullanılanlara alarak çözebiliriz sayfayı ulaşılabilirliği ama pm den söylmek daha etkili yol olcağı kanaatindeyim
  • 0

#30 helin

helin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 06:41 ÖS

bir önceki buluşmada bu yolu denemiş biri olarak hüsranlarımı belirtir tekrar denemekten zarar gelmeyeceğini temenni ederim efendim....

bana uyar benim amacım zaten bu oyunun sosyalleşmemizi kısıtlamaması için çalışmak birazda

ha yine bolca oyun konuşulabilir ancak yeni insanlar tanımak benim için oyun oynamaktan daha büyük bir zevk
  • 0

#31 Chrom

Chrom

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 07:29 ÖS

Valla konuyu görünce ilgileniyim dedim , bizler kendi platformumuzun wow severleri olarak her hafta buluşuyoruz (Wow Tişörtlerimiz eşliğinde :D ),sayımız 5i 6yı geçmesede muhabbetin dibine iniyoruz..
Eğer bizlere katılmak isteyen olursa msn ortamında gerçek zamanlı konuşarak ,aramıza katılabilirsiniz.
Ankarada oturan ve wow = asosyalite değildir , fikrini benimseyen arkadaşları aramızda görmek isteriz. Konuyu takip edeceğim , bana PM aracılığı ile ulaşabilirler.
  • 0

#32 elmindrea

elmindrea

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 10:40 ÖS

aslında mesela her cuma aksamı gibi bi aksam bulusulabilir sanki veya haftasonu da olabilir uygun bi yer belirleriz ve kim gelirse artık uygun olup her (o belli gün ve saatte) gelebilenlerle sohbet ederiz

bana hergün uyar
  • 0

#33 joricho

joricho

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2008 - 11:01 ÖS

aslında zirvator bolumundekı Ankara baslıgınada yazılabılır bulusma olayı..
  • 0

#34 helin

helin

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2008 - 06:30 ÖS

aslında mesela her cuma aksamı gibi bi aksam bulusulabilir sanki veya haftasonu da olabilir uygun bi yer belirleriz ve kim gelirse artık uygun olup her (o belli gün ve saatte) gelebilenlerle sohbet ederiz

+1
ben bu fikre varım gelen gelir gelmeyen bir dahaki sefere gelir yine gelmiyorsa bir bildiği vardır umut fakirin ekmeğidir :)
  • 0

#35 veba

veba

Scout

• Members
  • 110 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2008 - 06:35 ÖS

arkadaşlara çok teşekkür ederim GELDİKLERİ için.................

ankara grubunda iş yok sanırım..biz sizi bi ara istanbula alalım..ylanız programımız sabittir..
12 beşiktaşta buluşma kaynaşma geyik..
(açlık durumuna göre) KFC kova yeme yarışması :)
13-14.00 civarlarında tophanede nargile keyfi
muhabbetin koyuluğuna göre kalkış 18-19ve hemen ardından Horhor'da kebap keyfi(patlıcanlı ve fıstıklıyı yedikten sonra kopamayacaksınız :))
gece yat durumuna göre cafe-bar içmek vs..

ha şu an yapabilir misiniz diyorsanız malesef 2 ay daha TSK beni misafir ediyor ama hemen ardından şubat ayı ile program aktif hale geçecektir :D
  • 0

#36 elmindrea

elmindrea

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2008 - 10:19 ÖS

o zaman bu aktiviteyi baslatma zamanımız gelmiş arkadaslar

hafta sonu bossunuz deil mi?
  • 0

#37 NiflheiM

NiflheiM

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2008 - 01:48 ÖS

Ben Kıbrıs 'tayım suanda ve Ocak ayı sonunda donebilirim Ankara 'ya sadece... Eger herkese uygun olursa, okulların tatile girdigi Subat ayında bir buluşma yapabilirmisiniz? Gerçekten buluşan arkadaşları kıskanmakla beraber, gelmeyen arkadaşların da buyuk bir eglenceyi teptikleri ortada (: Ben o gelmeyenlerden olmıyacagım söz veriyorum.
  • 0

#38 Abbendis

Abbendis

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2008 - 07:17 ÖS

o zaman bu aktiviteyi baslatma zamanımız gelmiş arkadaslar

hafta sonu bossunuz deil mi?

benim kuzen Ankara'da, pazarları model buluşmaları var gerçi, ama cumartesileri belki boştur ben bir sorayım, olmadı o girsin yazsın :D
  • 0

#39 Chrom

Chrom

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2008 - 08:33 ÖS

5 kişilik dev kadromuzla biz katılırız.
  • 0

#40 NiflheiM

NiflheiM

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 18 Kasım 2008 - 08:47 ÖS

5 kişilik dev kadromuzla biz katılırız.

Hımm yani aramıza yeni kişiler almayız diyorsun ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı