İçeriğe git

Resim
- - - - -

WOTLK Rogue Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 134 yanıt gönderildi

#21 big_warcraft

big_warcraft

Knight

• Members
  • 311 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2008 - 12:34 ÖÖ

soulburn şimdi hocam sen bana blade spetter li 70 lwl tlanet verirmsin sword orda verdiğin gibi 70 lwl tlanet he bana lazım !
  • 0

#22 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2008 - 03:34 ÖÖ

Bu başlık WOTLK'den sonrası için düzenlendi. lvl70 için geçerli bilgiler değil. talent ve buildlerle ilgili rogue forumlarında yer alan diğer sabit konulara bakabilirsiniz.
  • 0

#23 piszozo

piszozo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2008 - 12:24 ÖS

ya serrated blades in yer aldıgı talent dizilimi de nefis olmuş ama biliyosunuz ki glyph le birlikte vigor 20 enerji ediyor, ve multi talent için çok önemli olduğunu sanıyorum, 60 enerji multi, sonra her 25-28 saniyede bir 30 enerji hunger for blood a gidiyo, ben 120 enerjiyle zor yetiştiriyorum kanser olcam hunger le slice nin sürelerini kontrol etcem diye :@.
  • 0
Resmi ekleyen

#24 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 10 Aralık 2008 - 12:27 ÖS

PvE'de Mutilate eğlenceli olsa da hala combat en iyisi. En azından benim için 1k dps farketti 2 build arasında diyebilirim.
  • 0

#25 elfon

elfon

Senior Sergeant

• Members
  • 98 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2008 - 02:06 ÖÖ

pve hunger for bloodu bende denedim, slice and dice, mutilate, rupture, envenom, hunger for blood, bunların rotasyonunu tutturmaya çalış, o arada mooblardan kaç, tank targetini takip et vs. vs. oldukça zor oynanıyor
oynama zorluğu ile pek memnun kalmadım
özellikler hunger for bloodu açık tutmak çok zor
  • 0

#26 saskomando

saskomando

Senior Sergeant

• Members
  • 210 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2008 - 02:40 ÖS

Arkadaşlar lütfen biri bana lvl 10dan itiabaren daggerla kasılacak bi talanet verasin
  • 0

#27 twinkle

twinkle

Legionare

• Members
  • 410 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2008 - 02:34 ÖS

PvE'de Mutilate eğlenceli olsa da hala combat en iyisi. En azından benim için 1k dps farketti 2 build arasında diyebilirim.

hangi statlarla ne kadar dpsin olduğunu yazabilir misin?
  • 0

#28 bozgun

bozgun

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 12 Ocak 2009 - 05:33 ÖS

Main hand fist off hand sword olduğu zaman talentta close quarters combat'a verip fistin critinimi yüksetmeli yoksa off handdeki hızlı swordu hesaba katarak sword specialization'a mı vermeli?

Kel'Thuzaddaki fist elime geçti olumlu yönde kullanmak istiyorum crit olayı extra atacktan dahamı iyidir off hand fistmi edinmeliyim bir diğer sorumda bazı çok sağlam roglarda main fist off dagger gördüm max dps için bir kaç öneri alabilirmiyim?

• 0

#29 HasanSabbah

HasanSabbah

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2009 - 04:03 ÖS

Sadece enchanterlara özel, ringe +32AP veren enchantta listeye girer..
  • 0

#30 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2009 - 04:53 ÖS

hangi statlarla ne kadar dpsin olduğunu yazabilir misin?

işin doğrusu elindeki silahlara bakıyor bu dediğim şey. combat fist oynadığım zaman o kadar iyi daggerım yoktu mutilate icin, sonra murder ve sinister revenge aldım, daha sonra da webbed death dustu, tabi dps raidlerde 4.4k da dolanmaya basladı.

sonra calamity grasp dusunce tekrar combatı denemek istedim, dps asagı yukarı aynı.

heroiclerde combat oynaması daha rahat bu arada. burst dmg da daha iyi yine heroic icin.

su an combat specli, armoryden bakabilirsin statlara.
  • 0

#31 piszozo

piszozo

Senior Sergeant

• Members
  • 114 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2009 - 10:55 ÖS

Şu an için en iyi 3 trinket;

Darkmoon Card: Greatness - Darkmoon Card: Greatness - Item - World of Warcraft
Mirror of Truth - Mirror of Truth - Item - World of Warcraft
Fury of the Five Flights - Fury of the Five Flights - Item - World of Warcraft

*** POISON HAKKINDA ÖNEMLİ ***

Eğer kullandığınız buildde imp poison yoksa, instant poison yerine wound poison kullanmanız size daha çok poison dmg sağlayacaktır.

sadece bu 3ümü grim toll nerde ? bandits insignia da çok güzel ayrıca her nekadar hunter e daha uygun olsa da rogda da cok iyi normal bi boss combatında attıgınız damagenin %2 si onun procladı damage oluyo mukemmel bişey ayrıca hit ratinge deli gibi ihtiyacımız oldugu iicn grim toll de çok iyi 5 e çıkaralım end game trinketlerini hadi :)
  • 0
Resmi ekleyen

#32 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2009 - 11:23 ÖS

evet en iyi 3 trinket onlar. en iyi 5 dersen 4. sıraya Bandit's Insignia - Item - World of Warcraft koyabiliriz.

grim troll hit sıkıntısı çeken roguelar için iyi, onun dışında tavsiye etmem.
  • 0

#33 jackjoker

jackjoker

Senior Sergeant

• Members
  • 93 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2009 - 12:15 ÖÖ

kullanılan spect'e göre trinket seçilmesi mantıklı. şuan rogueler için hit cap'e ulaşmak çok zor hatta imkansız. dolayısı ile max dps için haste'ye yönelim gerekiyor. zaten bir çok item haste ağırlıklı.
eğer crit düzeyiniz belli bir oranda ise
Fury of the Five Flights - Item - World of Warcraft
Tears of Bitter Anguish - Item - World of Warcraft

ikilisi oldukça başarılı bir ikili olur.

eğer daha fazla crit gitmek istiyorsanız + ap
Darkmoon Card: Greatness - Item - World of Warcraft
Tears of Bitter Anguish - Item - World of Warcraft

bunun yanı sıra Mirror of Truth - Item - World of Warcraft progress başlarında kullanılacak bir trinket. daha iyileri bulunmakta. ancak crit burst. icin gayet iyi.

Grim Toll ise hit çok yetersiz ise kullanılabilir.
  • 0

#34 beowyn

beowyn

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 23 Ocak 2009 - 10:11 ÖS

mutilate ile backstab arasındaki fark nedir? yani mutilate duruken neden backstab kullanılır, kullanılırmı?
  • 0

#35 tr.ancenergy

tr.ancenergy

First Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 24 Ocak 2009 - 05:28 ÖÖ

Arkadaşlar Vigor'a PvE'de neden verilsin..
Bütün bir boss fight boyunca o talentle alıcağın tek artın birtek başlangıçta 10energy fazla başlaman. zaten energy'i fulleyemiyorsunuzki 110 energy e ihtiyaç duyasınız.

PvP içindir o talent. 5-10 saniyelik fightlar için yani. uzun fightta hiçbir işe yaramaz.
  • 0

#36 kalorfor

kalorfor

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 04 Şubat 2009 - 01:32 ÖÖ

öncelikle selamlar herkese. Genelde dps de ilk 3 deyim 25 man ve 10 man raidlerde. Arkadaşlar sizin talentlarında kesin bunu değiştir dediğiniz bi yer varmı. The World of Warcraft Armory
Bide elimdeki silahların haricinde Namlak's Supernumerary Sticker - Item - World of Warcraft ve Widow's Fury - Item - World of Warcraft bu silahlar var.
İlk olarak anarchy ve Widow's Fury li bir combat talentla oynuyordum. Sanırım beceremedim. Muti daha iyi gibi geldi.
Şu an anarchy için daha sağlam bir enc arıyorum . henüz yapamadım. Guildimde beni devamlı az bir farkla geçen bir warlock arkadaş var. Onu geçmem lazım :D.
Şimdiden teşekkürler...
  • 0

#37 gargey

gargey

First Sergeant

• Members
  • 253 İleti

Yazma tarihi: 04 Şubat 2009 - 07:16 ÖÖ

arkadaslar kimse hat buildden bahsetmemis hicmi is yapmıo ??? combat multi bahsedilmis hep onu merak ettimde bide 3unude ii oynayan acisindan degerlendirilince en iiden kotuye doru sıralarmısınız
  • 0

#38 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 04 Şubat 2009 - 07:27 ÖÖ

HAT Buildden epeyce bahsettik. Kendisini artık arşive gönderdik.

http://forum.wow-tur...-hat-build.html

3 spec içinde en etkili olan hala Mutilate.
  • 0

#39 gargey

gargey

First Sergeant

• Members
  • 253 İleti

Yazma tarihi: 04 Şubat 2009 - 07:37 ÖÖ

o basligi biliyorumda 3 ununde kıyaslaması olmadıı icin sordum cevabın ıcın tskler
  • 0

#40 tumer_77

tumer_77

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 06 Şubat 2009 - 02:43 ÖS

soul hocam şu kalorfor nickli arkadaşıda bi cevaplasanıza bende merak ettim şimdi. Benzer bi durumdayımda
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı