İçeriğe git

Resim
- - - - -

WOTLK Rogue Rehberi

• Please log in to reply
Bu konuya 134 yanıt gönderildi

#121 Chizer

Chizer

Knight

• Members
  • 369 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2009 - 09:29 ÖS

Armor penetration - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft burdaki tabloda nerflenmeden önceki hali mevcut o yüzden sen rakamları değilde yüzde % yi kaale alırsan bişey degişmez senin için bu tablo konusunda , yani 1000-1300 arp yüzdeye vurdugun zaman tahmini %80-90 arası birşey yapıyorsa o tabloya göre %99 ile arasında bir %12-15 lik dps farkı var nerdeyse bu da büyük bir rakam. O yüzden maximum olmadan arpnin pek bi değeri yok
  • 0

#122 g3z3g3n

g3z3g3n

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2009 - 11:57 ÖS

Şimdi olayı cözdum. Asıl bılmek ıstedıgım buydu benım. 1400 yakalayamdıktan sonra armpen ın bı onemı yok bencede.
  • 0

#123 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 07 Aralık 2009 - 09:59 ÖÖ

Grim Troll ya da Mjolnir Runestone ile 1400'e ulaşıp, üzerine agility gem takmak da kafi. Sadece gear ve gemlerle 1400'e ulaşmak hayli zor.

Grim Troll ile tam 1400 armor pen'e sahibim ve gayet memnunum dpsten.
  • 0

#124 g3z3g3n

g3z3g3n

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2009 - 01:59 ÖÖ

Bişi sorcam....
Draenel lerın verdıgı %1 hit buf tum raıdemı gıdıyormu yoksa sadece kendı grubundakınemı gıdıyor?
  • 0

#125 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2009 - 02:36 ÖS

Bir soruda benden...
80 şaman ve paladinden sonra rogue kasmak istiyorum. Haliyle 80lerle item alacağım ama kafam karışık. Sword mu dagger mı alayım? Dagger-combat sword-combat kadar seri olur mu?
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#126 Chizer

Chizer

Knight

• Members
  • 369 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2009 - 02:59 ÖS

Bişi sorcam....
Draenel lerın verdıgı %1 hit buf tum raıdemı gıdıyormu yoksa sadece kendı grubundakınemı gıdıyor?

Heroic Presence - Wowhead Search görüldüğü üzre partiye veriyor.

Hanua;
http://forum.wow-tur...ayacagim-d.html
  • 0

#127 Arathron

Arathron

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2010 - 11:31 ÖÖ

Gelen Nerften sonra Assasin mi , Combat mı oynamak daha akıllıca olur. (Sorum boss fightlar için geçerli) İcecrown 4. bossa kadar 8k - 9k dps ile oynarken , nerften sonra bu dps i tutturmaktan cok uzaktayım. Yorum ve önerilerinizi bekliyorum.
  • 0

#128 Arathron

Arathron

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2010 - 11:38 ÖÖ

The World of Warcraft Armory - Iréna @ Auchindoun - Profile İtemler bu şekilde ,
  • 0

#129 Throldor

Throldor

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 04 Şubat 2010 - 08:04 ÖS

Bi saçmalık yapıp arp veren trinket sahibi olmadan tüm gemleri arp olarak düzenledim.Tabi ki cap'in yanına bile yaklaşabilmiş değilim şu an.sizce tüm gemleri genel olarak 40 ap ile değiştirmek mantıklı mıdır? kararsız kaldım size sorayım :)
  • 0

#130 Stunnah

Stunnah

Senior Sergeant

• Members
  • 177 İleti

Yazma tarihi: 05 Şubat 2010 - 10:58 ÖS

Bi saçmalık yapıp arp veren trinket sahibi olmadan tüm gemleri arp olarak düzenledim.Tabi ki cap'in yanına bile yaklaşabilmiş değilim şu an.sizce tüm gemleri genel olarak 40 ap ile değiştirmek mantıklı mıdır? kararsız kaldım size sorayım :)

o kadar para harcicana bi grup kur her gun trinkete needlemiyecek casterlarla felan, illaki cikar, bence tekrar ap ye donme yani parana yazik
  • 0

#131 Rocklee

Rocklee

Knight

• Members
  • 356 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2010 - 12:14 ÖS

Merhaba

65 lvl oldum , girdiğim random dungeonlarda dps çok düşük kalıyor bu levelde normalmidir yoksa bendemi sorun var

The World of Warcraft Armory - Kåkashi @ Chromaggus - Profile

Karakterim bu rotasyonum nasıl olmalıdır hatalarımı yada eksiklerimi söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler .

Son olarak silahlara süresiz poison basma olayı var mıdır , varsa nasıl yapılır ? :D
  • 0

#132 Elisa

Elisa

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 11 Mart 2010 - 11:28 ÖS

arkadaslar birşey sormak istiyorum arpen gemlerle 1200 arpeni (passive) yakalayabiliyorum.böyle devam mi edeyim yoksa arpen gemleri ap ye mi cevireyim zira son gördügüm combat roglar da muti gibi ap gidiyo bi türlü karar veremedim bilgisi olan?
  • 0

#133 twinkle

twinkle

Legionare

• Members
  • 410 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2010 - 12:22 ÖÖ

Arpen gitmen muhtemelen daha mantikli ama spreadsheet daha kesin bir cevap verecektir. Onu kullan derim.
  • 0

#134 efendym

efendym

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2010 - 02:51 ÖS

benim tecrübeli roglara bir sorum olacak;

envenom buff geldiğinden beri forumlarda ve diğer sitelerde mutilate specin combata oranla daha fazla dps yaptıgını biliyoruz.ilk baslarda birçok combat oyuncusu talent değiştirerek rogun asıl speci olan mutilate spece dönüş yaptı.

Benim sorum ise, şu anda birçok end game rogue tekrardan combata ve ArP gemlerine dönüyor, bunun sebebi icc droplarının birçoğunun combat item droplamasımı, yoksa benim daha bilemediğim combata gelen yeni bi buff falanmı war?

birçok end game rogları inceliyorum ve statlarının bile cap olmadan combat oynadıklarını görüyorum, mesela 20 expertise-250 civarı hitle oynayan roguelar war ve bu roguelar dünya sıralamasında ilk 30 içerisindeki guildlerin oyuncuları.

benim bildiğim expertise caplemek ve yüksek bir hit ratinge ulaşmak dps açısından çok önemli (özellikle poison buffla hit dahada önemli bi hale geldi).haste hakkında bişey söylemiorum bile, muti için olmazsa olmaz bişey oldu artık.

Ama dediğim gibi birçok rogue combata dönüyor ve daha statlarını bile caplemeden cok alt düzeyde tutarak dönüyorlar.bu statlarla nasıl dps yapıorlar ve nasıl recountta %10-15 lere varan missleri ve dodge ataları görmeden oynuyorlar anlayamıyorum ( yüzdeler benim olası tahminim, 300 hit ratingi olan bi roguede dahada fazla çıkabilir)

mutilate nie bu kadar gözden düştü, combat nie bu kadar çok kıymete bindi lütfen birileri bu olayı bana açıklasın:)
  • 0

#135 KingElessar

KingElessar

Sergeant

• Members
  • 71 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2010 - 10:15 ÖÖ

benim tecrübeli roglara bir sorum olacak;

envenom buff geldiğinden beri forumlarda ve diğer sitelerde mutilate specin combata oranla daha fazla dps yaptıgını biliyoruz.ilk baslarda birçok combat oyuncusu talent değiştirerek rogun asıl speci olan mutilate spece dönüş yaptı.

Benim sorum ise, şu anda birçok end game rogue tekrardan combata ve ArP gemlerine dönüyor, bunun sebebi icc droplarının birçoğunun combat item droplamasımı, yoksa benim daha bilemediğim combata gelen yeni bi buff falanmı war

benim bildiğim expertise caplemek ve yüksek bir hit ratinge ulaşmak dps açısından çok önemli (özellikle poison buffla hit dahada önemli bi hale geldi).haste hakkında bişey söylemiorum bile, muti için olmazsa olmaz bişey oldu artık.

Ama dediğim gibi birçok rogue combata dönüyor ve daha statlarını bile caplemeden cok alt düzeyde tutarak dönüyorlar.bu statlarla nasıl dps yapıorlar ve nasıl recountta %10-15 lere varan missleri ve dodge ataları görmeden oynuyorlar anlayamıyorum ( yüzdeler benim olası tahminim, 300 hit ratingi olan bi roguede dahada fazla çıkabilir)

mutilate nie bu kadar gözden düştü, combat nie bu kadar çok kıymete bindi lütfen birileri bu olayı bana açıklasın:)

Mutilate rogue'un asıl speci değildir 3tane spec var kurtulun şu görüşten:D

Combata en son gelen buff senin de bildiğin poison buff.

Poison hit için 500lere 600lere ulaşman gerekmediğinden çok da bi önemi yok raidde zaten %3hit var ve spell hit gerekiyor poison için..O yüzden çok aşırı miktarda hite gerek yok.

Combat'da savage combat var sonuçta raidde arms warrior yokken %4 pysical dmg gayet raid buffer bi özellik.

Genel anlamda çoğu bossda mutilate kadar iyi dps çıkarabiliyor Icecrown bosslarının özelliklerine bağlı olarak combat..

Bunun yanında raid de bufflıyor ve item elde etmek çok daha rahat mutilate'e oranla end game'de bu yüzden combat oynanıyor.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı