İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kıbrıs

• Please log in to reply
Bu konuya 11 yanıt gönderildi

#1 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 21 Nisan 2007 - 08:09 ÖS

Evet arkadaslar kıbrısta wow oynayan arkadaslar varsa dier wow cuları toparlayıp bir yerde bulusalım konusalım. Kıbrısta ne kadar wowcu var gorelim. Ayni serverda isek aynı serverda olup aynı sehirden oynamak guzel birsey... Bekliyorum arkadaslar. Ben baya insan toplayabilirim Gİrne'den. Magosadan olanlar varsa sizde yardımcı olun konusalım goruselim organizasyonu yapalım gidelim bir yerlere...
  • 0

#2 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2007 - 11:29 ÖS

evt magosadaki wowcular magosada yapalım diyorsnuz sanırım. Simdi dogal olarak bizde girnede olsun diyoruz. Siz sıkılmadınızmı magosadan yaw gelin girneye guzel bi mekan var sakin bir barımtrak bir yer bulusalım orada oturalım goruselim buyuk ihtimalle hepimiz BLdeyiz (ben orda deilim ama ben haric herkes BLde) otururz kafemizde cok yakın hepimiz ortaklasa birseyler yaparız hordesanız battleground yaparız olmadı baska oyunlar farketmez girne kucuk sehir hersey yanyana. 2 kombos kaldırsanız gelirsiniz kisi bası 3 ytl ye 7 kisiyseniz tek kombos kalkar zaten. magosa buyuk ve karısık sehir orda bulusup bir yere gidip geri donmek pea cok uzar gider. BUrda her yer 2 dakka :(
  • 0

#3 Tysora

Tysora

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 24 Nisan 2007 - 06:10 ÖS

Evet bencede Girnede buluşalim en az 10 kişi hafta sonu wow oynariz S.O.'da gelirseniz baya eyleniriz muhabbet ederiz...
  • 0

#4 Tugberks

Tugberks

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 05 Ağustos 2007 - 12:55 ÖS

abi kıbrıs dıosunuz cok uzak hanı bıraktık sehır dısınıs sız resmen yurt dısı yaptınız yanlıs anlamayın ana kara'dan uzaklasıorz manasında :D
  • 0

#5 Senpi

Senpi

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 11 Kasım 2008 - 11:49 ÖS

Kıbrısta wow oynamak güzel olurdu ama epey bi zaman oldu Kıbrıstan ayrılalı(2002):)
  • 0

#6 GenceKsK

GenceKsK

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 267 İleti

Yazma tarihi: 30 Ocak 2009 - 03:08 ÖS

ben wow a baslamak istiyorum kıbrıs girnedeki arkadaşlar elimizden tutarsa sevinirim en azından oyunu kavrayana kadar
  • 0

#7 Zaknafain

Zaknafain

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2009 - 06:50 ÖÖ

boyle bir şey yapıcakmıyız bende magusadayım gelirim girneye seve seve =)
  • 0

#8 Rommedahl

Rommedahl

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 12 Nisan 2009 - 11:41 ÖÖ

beyler kıbrısta (magosa tercihimdir) burning crusade ve wotlk bulabileceğim yer varsa söyleyebilirmisiniz?
  • 0

#9 Zaknafain

Zaknafain

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 12 Nisan 2009 - 05:36 ÖS

sıfır satılan yer soruyosan yok anca turkiyede alicaksin =)
  • 0

#10 ouzhanyener

ouzhanyener

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 14 Nisan 2009 - 07:04 ÖS

beyler kıbrısta (magosa tercihimdir) burning crusade ve wotlk bulabileceğim yer varsa söyleyebilirmisiniz?

girnede SONET mi ne öle biyer war internet cafe orası satıyomuş ama fiyatı üç beş daha fazla olur malum kıprıs fiyatları onun dışında hiç bişey yapamazsan internetten alırsın woweurope dan
  • 0

#11 ulikoo

ulikoo

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2009 - 08:42 ÖÖ

bu kadarmı kıbrıslılar bole bi buluşma ayarlıyalım cok iyi olur walla
  • 0

#12 Reaction

Reaction

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2009 - 04:32 ÖS

Rum tarafindan aliyoruz biz. Eger hala almadiysan ÖM atarsin burdan konusuruz.

Saygilar
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı