İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pvp de en güçsüz class hangisi sizce?

• Please log in to reply
Bu konuya 286 yanıt gönderildi

#21 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 21 Ocak 2009 - 03:04 ÖS

Acemi bir pvp ci olarak arenada dikkat ettiğim noktalardan biri shaman dayak yiyor. Geçenlerde dk arkadaşımla yaptığım arena maçında shaman warrior takım geldi. Dalaran arenada arkadaş shamanı grip le çekti. Shaman havadayken arcane barrage, pompyro, arcane barrage attım shaman öldü. çok fazla bir damage vurmadım o an ama gerçekten "yokoldu" dediğimiz kavramı gördüm. Sadece arenalarda değil bg lerde de shaman gördüğüm zaman vuruyorum ölüyolar.
Shamandan sonra bana göre en dayanıksız class ise warrior. Gördüğüm herkez warriorları çok rahat kesiyor.
  • 0

Resmi ekleyen

#22 Selim34

Selim34

Senior Sergeant

• Members
  • 135 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2009 - 03:09 ÖS

su an icin warior elbette bariz fark ediliyor ne kadar gucsuz oldugun ..
arms ve fury talentleri icin konusuyorum
protta pvp yapanlari bilemem adi ustunde prot pvp talenti deil bu .
ama blizzard warhammer dan kıskandı heralde tank statusunude pvp icine sokmaya karar verdi sanirim .
ilerde battle larda allyleri tanklayan bi tauren gorurseniz butun mele ve spelleri ustune alan bi tauren . sasirmayin derim D:
  • 0

#23 critical

critical

Knight Lieutenant

• Members
  • 615 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 05:29 ÖS

Shaman Başka da yok
  • 0

#24 dogusural

dogusural

First Sergeant

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 05:54 ÖS

warrior,shaman lock
  • 0

#25 fataltragedy

fataltragedy

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 06:37 ÖS

priestin ezik olduğunu düşünmüyorum. Pvp de disc olursa iş yapar , shaman arenada en zor ölen healer classı bu arada.Talent seçmekle alakalı bence..Ama warrior gercekten casterlara karşı rezil bir durumda , gerci meleelere karşıda tank değilse fazla bişey yapamaz ya neyse..
  • 0

#26 episode

episode

Champion

• Members
  • 1.383 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 07:03 ÖS

Bunun kesin bir cavabı yok yıllarca tartışırsınız bir yere varamazsınız.

Kazanma oranın = Karakterinin özelliklerini ne kadar tanıdığın + Karşı tarafı ne kadar tanıdığın + ırksal özellik bilgin + Latency + Şans faktörü + ters class gelme olasılığı.
  • 0
Resmi ekleyen

#27 onurtari

onurtari

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 09:48 ÖS

episode son derece haklı bence. henüz arena yapmadım eminim farklıdır ama duel ve outdoor pvp tecrübeme dayanarak konuşursam bi sshadow pri olarak pek zorlanmıyorum. rog denk gelirse klavyeyi bırakıyorum o ayrı :D

herkes gibi warior diyodum bende ilk başta ama arkadaşım prot kastı ve mage ler dışında herkesi alıyo şuan. sonuçta sonsuza kadar tartışırız. sonra blizz nerfler yine tartışırız sonra blizz bufflar yine tartışırız...vb
  • 0

#28 passenger1

passenger1

Scout

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 12:08 ÖÖ

75 lvl shamanım var...70 lvle kadar rogue, (rogue ile arena ve bgde cok oynadım digerleri hep PvE) druid, ve mage oynadım. su ana kadar bu 4 classtaki tecrubelerime dayanarak konusuyorum en cok dayak yiyen sıralamasında 1nci mage 2nci druid 3ncu shaman 4ncu rogue oldu. ayrıca shaman icin helede enhancement shaman icin soylenenler hakkında bir kac ek yapıcam ben shamanımla (bg yada arena harici) bir tek rogueda zorlandım onun dısında gercekten beni zorlayan class olmadı
  • 0

#29 dieux

dieux

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 06:14 ÖÖ

bence en zayıf shaman sonra warlock. priest ilginçtir zayıf mı değil mi karar veremedim. bir bg sonrasında birinci olan disc. priest in damage ı 22.k toplamdı. ama inanılmaz miktarda heal yaparak birinci olmuştu. sıralamada 3.ve 4. zayıf olarak druid ve warirror var bence.

Warlock mu komik olma arkadaş:!:
  • 0

#30 halilkurtcu

halilkurtcu

Scout

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 08:20 ÖÖ

Warlock mu komik olma arkadaş:!:

warlock-waryok daha ne diim :) son patch ten sonra tam olaya bakamadım ama son patch e kadar durum böyleydi kanımca...bu ara bende 80 lvl rogue var..
  • 0

#31 55murat55

55murat55

Scout

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 08:30 ÖÖ

shadow priest ,demone dönüşen warlock+++++, en imba:mageeeeeeee,dk
  • 0

#32 AnqeR

AnqeR

Champion

• Members
  • 1.323 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 08:58 ÖÖ

sanırım kişiden kişiye değişiyor imba olayı. Herkes oynadığı classın antilerini veya çerez gibi yediklerini yazıyor...
  • 0

#33 halilkurtcu

halilkurtcu

Scout

• Members
  • 193 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 09:05 ÖÖ

sanırım kişiden kişiye değişiyor imba olayı. Herkes oynadığı classın antilerini veya çerez gibi yediklerini yazıyor...

arena da sonuçları görebiliyorsun. bg karşına çıkan tabela da bütün sınıfların ne yaptığı açıkça yazıyor. rogue olduğum halde priest i en zayıf class olarak görmüyorum. en kolay onları kesmeme rağmen..
  • 0

#34 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 05:07 ÖS

1. Priest
2. Warrior
3. Shaman
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#35 Obiira

Obiira

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 27 Ocak 2009 - 06:16 ÖS

bence en zayıf shaman sonra warlock. priest ilginçtir zayıf mı değil mi karar veremedim. bir bg sonrasında birinci olan disc. priest in damage ı 22.k toplamdı. ama inanılmaz miktarda heal yaparak birinci olmuştu. sıralamada 3.ve 4. zayıf olarak druid ve warirror var bence.

Shamanmı:) güldürme arkadaşım. ezikliğimizi kabul ediyordukda bu kadarda değil.Woltk sonrası düzelme kesinlikle var. Shaman-lock-hunter bu karakterler proflaşmak ister her adam oynayamaz siz ii bir shaman-locka rastlamamışsınız. Wolflara direnmeni 4 totem yanına oturarak izler. böle durumlarda rezil olursunuz kaçın video çekebilirler.. Bu oyun serverdan servere değişiyormu ne Priestler bizim servarı öttürüyorlar,druidlerde baya ii alala..
  • 0
Biz Ne Alliance lar Gördük..!! GüL güL öLdüK...!!! :rolleyes:

#36 Woofer

Woofer

Knight

• Members
  • 327 İleti

Yazma tarihi: 16 Şubat 2009 - 10:30 ÖS

Bu oyundaki en sacma tartismalarindandir hangi class kotu hangi class ustun ve bunlar gibi sorular sadece bosa zaman kaybidir arkadaslar.Bu oyunda itemdende onemli hersey oyunculuga bakmakdadir Skill ve Experince si daha iyi olan her zaman daha avantajlidir suanda belli aciklar oyunun PvE ve PvP sisteminde bunlar zaman gecdikce duzelicekdir.Ama suanda aciklar oldugundan bazi classlar ustunluk gosteriyor ornegin Paladin ve Druid gibi.
  • 0

#37 beyazmurat

beyazmurat

Legionare

• Members
  • 472 İleti

Yazma tarihi: 17 Şubat 2009 - 10:20 ÖÖ

En noob sınıf şami, sonra wari sonra warlock sonra hunter
En baba sınıflarda dk, pala, mage
  • 0

#38 saskomando

saskomando

Senior Sergeant

• Members
  • 210 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2009 - 01:07 ÖÖ

Lock, warrior ve shaman ölü bitik.Anca pvp'de ya supporter ya healer ya da tank oluyorlar.DPS bile olamıyorlar.:cry:
  • 0

#39 wrathaza

wrathaza

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2009 - 01:20 ÖÖ

yok canim daha neler :) shamanlar ve warlocklar olmedi daha. AV de pat pat diye indiriyorlar :) 3 tane warlock vardibugun isimlerini fazla hatirlayamiyorum, sadece her bg sonu bunlar liste basi hep :) ilk 5 te en az 2 warlock ... lvl 70 AV de .
  • 0

#40 Woofer

Woofer

Knight

• Members
  • 327 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2009 - 04:10 ÖÖ

Acemi bir pvp ci olarak arenada dikkat ettiğim noktalardan biri shaman dayak yiyor. Geçenlerde dk arkadaşımla yaptığım arena maçında shaman warrior takım geldi. Dalaran arenada arkadaş shamanı grip le çekti. Shaman havadayken arcane barrage, pompyro, arcane barrage attım shaman öldü. çok fazla bir damage vurmadım o an ama gerçekten "yokoldu" dediğimiz kavramı gördüm. Sadece arenalarda değil bg lerde de shaman gördüğüm zaman vuruyorum ölüyolar.
Shamandan sonra bana göre en dayanıksız class ise warrior. Gördüğüm herkez warriorları çok rahat kesiyor.

Simdi Gleominas soyle bir bakis acisida var ya sen cok sanslisin yada iyi warrior yada shamanlari gormedin suanda Shaman ve Warrior gercekden cok guclu su acidan eger yaklasdiklari zaman gercekden burst damage veriyorlar. Mage sin bilmiyorum seni bir shaman nasil kesemiyor ya oyunu iyi bilmiyorlar.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı