İçeriğe git

Resim
- - - - -

Pvp de en güçsüz class hangisi sizce?

• Please log in to reply
Bu konuya 286 yanıt gönderildi

#41 Woofer

Woofer

Knight

• Members
  • 327 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2009 - 04:10 ÖÖ

Acemi bir pvp ci olarak arenada dikkat ettiğim noktalardan biri shaman dayak yiyor. Geçenlerde dk arkadaşımla yaptığım arena maçında shaman warrior takım geldi. Dalaran arenada arkadaş shamanı grip le çekti. Shaman havadayken arcane barrage, pompyro, arcane barrage attım shaman öldü. çok fazla bir damage vurmadım o an ama gerçekten "yokoldu" dediğimiz kavramı gördüm. Sadece arenalarda değil bg lerde de shaman gördüğüm zaman vuruyorum ölüyolar.
Shamandan sonra bana göre en dayanıksız class ise warrior. Gördüğüm herkez warriorları çok rahat kesiyor.

Simdi Gleominas soyle bir bakis acisida var ya sen cok sanslisin yada iyi warrior yada shamanlari gormedin suanda Shaman ve Warrior gercekden cok guclu su acidan eger yaklasdiklari zaman gercekden burst damage veriyorlar. Mage sin bilmiyorum seni bir shaman nasil kesemiyor ya oyunu iyi bilmiyorlar.
  • 0

#42 xoio

xoio

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 19 Şubat 2009 - 08:04 ÖÖ

Simdi Gleominas soyle bir bakis acisida var ya sen cok sanslisin yada iyi warrior yada shamanlari gormedin suanda Shaman ve Warrior gercekden cok guclu su acidan eger yaklasdiklari zaman gercekden burst damage veriyorlar. Mage sin bilmiyorum seni bir shaman nasil kesemiyor ya oyunu iyi bilmiyorlar.

mage in bu aralar imba oldugunu unutmayalım ^^
  • 0

#43 richypich

richypich

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 10:40 ÖS

shamy ezikmi yapmayın amaaa....

rog halimle seri warrior dönüyorum sizcede Ezilen Warior lar değilmi...( işini bilenler gene öpüyor )
  • 0

#44 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 11:35 ÖS

Warrior dan baska ezilen class yok..
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#45 shamicik

shamicik

Senior Sergeant

• Members
  • 144 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 11:59 ÖS

shaman ile arcane mage kesmek o kadar kolay değil özellikle pwp gearı olmassa :) frost ve fire mage konusunda sorun yaşamıorum ama arcane geldiğinde çok zorlanıyorum hiç aramadığım set bonus'u arıyorum ( grouinding totem'in cd'sini 1.5 sanie azaltan)
Yani adam oynamayı bilse bile, resto olmadığı sürece mage'e karşı şansı yok...

Resto'nun da pwp gearı olması lazım ve oynamayı bilmesi lazım :)

ve ayrıca unutmayın warrior-shaman en iyi 2v2 teamlerden bi tanesi şu an...
  • 0

#46 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 10:10 ÖÖ

Hmm bence paladin..Tümden kaldırsınlar bence o classı :) Nefret ediyorum palalardan : <
  • 0

#47 yigit22can

yigit22can

Knight Lieutenant

• Members
  • 682 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 10:45 ÖÖ

Shaman shaman shaman rogue geliyo 2 saniyede canımı %30'a indiriyor.Bi lightning bolt atana kadar anamız ağlıyo.Zaten atsakda bişey farketmiyor.
Palaya gelince 6 saniye kadar stunu var onu atıyo can yine %30 da
Dk da top gibi oynuyo
  • 0

#48 infected

infected

Senior Sergeant

• Members
  • 246 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 11:41 ÖÖ

Shaman en güçlüsüdür siz oynamayı bilmiyosunuz ! :) , Şaka bi yanada en son pre tbc de oynarken shaman alayını keserdi duel vs bg lerde :) Tbc dede 2 karakter 70 ledim fakat hiç raid yapmadan bıraktım o yüzden shaman nasıldı ordada bilemem ama şu an çok kötü durumdaki herkes sallıyor shamana :)
  • 0

#49 kaisersoze1985

kaisersoze1985

Knight Lieutenant

• Members
  • 885 İleti
  • Locationankara

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 04:40 ÖÖ

evet pvp eskisi gibi deil,artıq oyuncular internet kafelerde 8-12 yaş arası çocukların haykırdıqları"la adama tek attım laaaa" gibi cümleleri wowda da kullanabilior.ama hiç bir şekilde bu class eziq,yada şu class çok üstün die bi şey bu oyunda olmadı.inşallahda olmaz çünkü blizz gittiqce bu işte saçmalamaya başladı bence.ben tbc zamanında her classla oynadım.1v1 de mage ile yenemediim class yoqtu.ama bu mage in herkesi dövebilecei anlamına gelmez çünkü bi warlockla duello edip kazanmak,sayısal tutturmak gibi bişiydi.şu anda insanlar demişki,şaman warrior lock zayıf.walla gerçekten işini bilen bi lock,arkasına ii bi paladin aldığı zaman(yada resto şaman);2.5 k rating yapabilio.yada bi warrior şu an bir rogue ile 2v2 yapıp deadly omuzluk alabilio!!.ben şu an hunter oyniorum ve survival hunterin pvpde keyif verdiiini düşünüorm.1v1 de bi çok classı zorlanmadan yenebiliorm ama 2v2 de 1900 üstü maçlarda henüz resto şaman kesemedim.paladinin oom olduunu gördüm ama şaman manyak gibi dayanıo ve manasını inanılmaz şekilde koruyabilio.bir warlock savage gearla 32k lık bi prot palanın hpsini dotlarının süresi bitmeden sıfıra indirebilio.dahada komik olan,bir elemental şaman yaklaşık 750 resill,24k hpeye 2 kere vurabilio.bence şamanlar şu an oyundaki en avantajlı classlardan biri.ama genede dier bi kaç arkadşın söyledii gibi classını bilmek,neyle karşılaştıının farkında olmak ve ne yapılması gereqtiğini bilmek hala pvp de kilit rol oynuor bence.yani uzun lafın kısası şu.SKILL>>ANYTHING:P.
  • 0

#50 AnqeR

AnqeR

Champion

• Members
  • 1.323 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 11:30 ÖÖ

Hmm bence paladin..Tümden kaldırsınlar bence o classı :) Nefret ediyorum palalardan : <

/cry :'( niye bizi sevmionuz niye bizi dışlıonuz :-(
  • 0

#51 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2009 - 07:14 ÖS

Paladin en güçlü classdır pvp de teke tekte bir frost mage e kaybedebilir o da hareket edemediği için.bence en güçsüz shaman sonra priest tir.
  • 0

#52 xFallenx

xFallenx

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2009 - 11:28 ÖÖ

shadow priest en güçsüzdür diyen karşısında beni görmemiş demektir sanırım

sadece kendi bufflarımla 2300 spell power (trinket açılınca 2800 ) %27 crit rating var. 820 resillence da cabası.... şöyle diyim arkadaşlar yanıma bi healler alırım beni alabilmeniz için 4-5 kişi den fazlası gerekiyor

spell casterlar için "silence" melee için fear'ımız bulunmakta. vampiric touch + shadow word pain + hp si fazla olanlar için devouring plague ve devamlı olarak mind flay spam... fazla dayanılmıyor buna cidden. çok kişi mi geldi ? dispersion bas mananı doldur dotla hepsini....yalnız warlocklar biraz zorluyor onu kabul etmeliyim

ama arkadaşlar cidden söylüyorum shadow priest küçümsencek bi class değil
  • 0

#53 lazerci

lazerci

Legionare

• Members
  • 480 İleti
  • LocationİSTANBUL

Yazma tarihi: 10 Mart 2009 - 03:16 ÖS

Priest ölürmü yaw hiç. Bence Wari :)
  • 0

#54 theares

theares

Knight Lieutenant

• Members
  • 965 İleti

Yazma tarihi: 12 Mart 2009 - 01:28 ÖS

Shadow Priest gerçekten iyi
  • 0

#55 lanet

lanet

Lieutenant General

• Members
  • 2.013 İleti

Yazma tarihi: 16 Mart 2009 - 06:24 ÖS

ben pre tbc de r13 yaptım shamanı 40k kill ama tbc ve sonrasında bıraktim pvp denemdim bile.. cünkü denemelerimde pvp de acayip kotuydu 80de ne halde bilmiyorum....kite ve stun olayina brust dmg olayina shamanın WF sine gelen nerften sonra shaman gg. warrior rezil halde. millet hoplaya hoplaya kesiyo.. arkada healer olsa bile fark etmiyo..
  • 0

#56 nithalak

nithalak

General

• Members
  • 2.722 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2009 - 08:20 ÖÖ

sadece kendi bufflarımla 2300 spell power (trinket açılınca 2800 ) %27 crit rating var. 820 resillence da cabası.... şöyle diyim arkadaşlar yanıma bi healler alırım beni alabilmeniz için 4-5 kişi den fazlası gerekiyor

tamam s.priest kotu degılde sende bıraz alcaktan at 4-5 kısı hatta fazlası gelıyormusda sen hala ayakta kalıyorsun bıraz komık geldı bana ...
  • 0

#57 Barracudaz

Barracudaz

First Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2009 - 10:48 ÖÖ

tamam s.priest kotu degılde sende bıraz alcaktan at 4-5 kısı hatta fazlası gelıyormusda sen hala ayakta kalıyorsun bıraz komık geldı bana ...

arkadaş level 60 dungeon çıkışında beklemiş
dungeondan yorgun argın çıkan 5 adet level 60'ı acımasızca katletmiş :)
  • 0

#58 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 17 Mart 2009 - 12:14 ÖS

spell casterlar için "silence" melee için fear'ımız bulunmakta. vampiric touch + shadow word pain + hp si fazla olanlar için devouring plague ve devamlı olarak mind flay spam... fazla dayanılmıyor buna cidden. çok kişi mi geldi ? dispersion bas mananı doldur dotla hepsini....yalnız warlocklar biraz zorluyor onu kabul etmeliyim

saglam 1 paladin ile saglam dk nın sana dalması yeterlidir yatman icin..hemde ne oldugunu anlamadan..

o kadar dotlarına guveniyosunda dispell diye bir sey var..bg lere gore her class iyidir..
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#59 maeljin

maeljin

Sergeant

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2009 - 01:16 ÖS

saglam 1 paladin ile saglam dk nın sana dalması yeterlidir yatman icin..hemde ne oldugunu anlamadan..

o kadar dotlarına guveniyosunda dispell diye bir sey var..bg lere gore her class iyidir..

world pvpde dogru soyluyor olabilir. bence arkasında bir holy priest olursa yeterli degildir. bilen bir shadow pri ikisinide ayrı ayrı aglatır. tabi world pvp farklı bir olay, arena bambaska, bg keza oyle. egerki shadow priest bukadar iyi olsaydı arena ladderda gorurduk kendisini mutlaka bir healer ile. karakter hicbirseydir skill hersey deyip yeni konuya geciyoruz asdf.
  • 0

#60 seriesle

seriesle

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2009 - 01:21 ÖS

eşit gear, hp nin yarısını avans veriyorum senin piriye sadece felhunter ve desp lock çare diyorum. 4-5 kişi naptın hocam sen. prst ile 5 kişi arasına giren gördümde çıkanı görmedim. bllz kimi isterse nerfler o class ezik olur.. bu soru saçma. Anneni mi çok seviyorsun babanımı tarzı.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı