İçeriğe git

Resim
- - - - -

Questlere Yardımcı Siteler ve Addonlar

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2009 - 04:30 ÖS

Aşağıda, World Of Warcraft dünyasında yer alan tüm questler, yapılma şekilleri, görevin alındığı ve verildiği NPC'ler, vb. aklınıza ne gelirse bulabileceğiniz bazı meşhur siteler verilmiştir:
birebir görevlerle ilgili olmamakla beraber boss taktikleri için aşağıdaki siteyi kullanabilirsiniz:-------------------------------------------------------------------------------
Oyunda size hemen her konuda yardımcı olan bazı add-onlar bulunmaktadır. Bunları forumda http://forum.wow-tur...i-addonlar.html bölümünden bulabilirsiniz.

Aşağıda verilen linklerde QUESTLER ile ilgili güncel ve yeni Add-on'lar bulabilirsiniz:Add-on'ların kurulumu için:
indirdiğiniz ".zip" klasörünün içerisindeki dosyaları "C:\Program Files\World Of Warcraft\interface\addon" (burası varsayılan olarak WOW'un kurulduğu klasördür. Siz farklı bir yere kurduysanız orayı bulmanız gerekiyor.) klasörünün içine kopyalayın. (UNUTMAYIN! .zip 'li yani sıkıştırılmış dosya/klasörü değil, içindekileri kopyalayacaksınız!). Daha sonra oyunu açtıktan sonra karakter seçim ekranındayken sol alt köşede yer alan ADDON butonuyla istediğiniz addonu aktif veya deaktif hale getirebilirsiniz.

NOT: QUEST HELPER ADDONU İLE İLGİLİ OLARAK: Oyuna login olunduğu anda disconnect olma sorunu ile karşı karşıyaysanız (Oyununuzda başka bir hata söz konusu değilse) yüksek olasılıkla Quest Helper yüzündendir.
Çözümü ise:
C:\Program Files\World of Warcraft\WTF\Account\(account adı)\(realm adı)\(karakter adı)\SavedVariables klasörü altındaki QuestHelper.lua ve QuestHelper.lua.bak dosyalarını silmektir.
  • 0

#2 TennisAce

TennisAce

Scout

• Members
  • 189 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2009 - 06:26 ÖS

tskler ustadım umarım arkadaslar guncel olan bu baslıktan yeterince faydalanırlar..
  • 0

#3 karpuzsever

karpuzsever

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 29 Nisan 2009 - 11:01 ÖS

Ufak bir yardım isteyecektim. Bir kaç gündür acaba böyle bir addon var mı diye etrafı didikliyorum ama en iyi sormak sanırım.

Loremaster Achievement'ını kasıyorum, dolayısıyla ücra köşelerde kalmış son 1 ya da 2 quest insanı sinir krizine sokabiliyor. Bununla ilgili bir addon var mıdır? Şöyle ki haritamda yapılmamış görevleri tıpkı minimap'te ki gibi işaretleyecek ya da WoWhead gibi sitelerde bir bölge ile ilgili görev listesinden benim yapmış olduklarımı eleyecek gibilerinden.

Kısacası bir bölgede yapmış ya da yapmamış olduğum questleri gösteren her hangi bir addon bana uygundur. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...
  • 0

#4 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2009 - 08:29 ÖÖ

Ben oyuna girdiğim anda deilde ouna girdikten 5-10 dk sonra discommect oluuyom yaa berbat bişi boss dan düşen heşey yandakilere kalıyo :'(
  • 0

#5 xusertm

xusertm

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2009 - 11:34 ÖÖ

Bu görev addonunu indirdim yükledim addons yazınca tıkladım enable yaptım fakat bi etkisi olmadı oyuna.

Özür dilerim sorunum çözüldü o addons aktif etme kısmında sağ üst köşeyi aktif etmek gerekiyormuş.
  • 0

#6 siinan

siinan

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 05 Aralık 2009 - 06:03 ÖÖ

oynadığımız patchler de etikiliyo mu durumu? örneğin 2.2.3 tbc oynayan biri hangi addon u kullanmalıdır?
  • 0

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı