İçeriğe git

Resim
- - - - -

Taş Kafalı Warriror Yorumlar

• Please log in to reply
Bu konuya 66 yanıt gönderildi

#1 tugla

tugla

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 598 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2009 - 03:33 ÖS

ne yaptı bu warriorlar sana yaw :)
hani role play acısından baktıgın zaman belki biraz aptal kas gücünü öne cıkaran denebilirde serefsiz, haysiyetsiz yapmışsın bırakmışsın. olmadı diyorum :)
  • 0

#2 burakdemirkol

burakdemirkol

Scout

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2009 - 04:20 ÖS

Warrirolara kıl olup da yazmadım merak ediyorsan.
Evet tiksindim biraz ben bile yazarken :) Ama eğlendim de. Şimdi bi daha okudum yazdığımı hakkatten çok şerefsiz olmuş haklısın :). Ama bu kadar kötü olup seveni dostu olmaması aksine çok fazla düşmanı olması fakat yine de ayakta kalabilmesi ve nerdeyse düşman tarafına karşı muhtaç olunan bir savaşçı olduğunu öne çıkartarak aslında bu herifin çok imba olduğunu anlatmaya çalıştım. Yani bütün bunlar aslında onun ne kadar iyi bir savaşçı olduğunu anlatmama yardımcı olan argümanlardı.

Ama ölçüyü kaçırmış olabilirim tabi yerin dibine de sokmuş olabilirim elemanı. Hehehe neyse beğenilmezse yazmam canım alalala.
  • 0

#3 tugla

tugla

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 598 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2009 - 05:16 ÖS

yok yazma demedim yanlış anlama, fikrimi söyledim sadece bi warrior olarak :)
  • 0

#4 Mr.Zebani

Mr.Zebani

Scout

• Members
  • 119 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2009 - 09:39 ÖS

Genel olarak sürükleyici olmuş :P Biraz warrioru küçültmüşün ama bunda bi sorun yok sanırım çünkü sadece hikayedeki hayali warrioru küçültüyorsun bütün warriorları kapsayan hiçbirşey yok.Devamını bekliyorum... :P
  • 0

#5 Prayer

Prayer

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2009 - 12:58 ÖÖ

ben neden bilinmez warrior deyince sadece tauren geliyo aklıma nedense en çok onlara yakıştırıyorum... e ö**z(Mesajda 2.kullanımda uyarı alınacaktır.) görünümünde olması da bana bu hikayede bi hayli mantıklı geliyo...

(taurenlerin aşırı barışçıl bir ırk olduğunun farkındayım "bkz: peace friend" ama öküz yaaa öküz işte)
  • 0

#6 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2009 - 03:33 ÖS

yazını okudum devber gerçekden güzel olmuş biraz da olsa hatalar karmaşıklıklar olsada amatör bir yazara göre güzel başarılarının devamını dilerim..Ve devamını beklerim gerçekten keyif verici:)
  • 0

#7 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2009 - 03:59 ÖS

ben neden bilinmez warrior deyince sadece tauren geliyo aklıma nedense en çok onlara yakıştırıyorum... e öküz görünümünde olması da bana bu hikayede bi hayli mantıklı geliyo...

(taurenlerin aşırı barışçıl bir ırk olduğunun farkındayım "bkz: peace friend" ama öküz yaaa ö***(Mesajda 2.kullanımda uyarı alınacaktır.) işte)

Ama nedense warcraft loresinde en büyük warirorlar hep orc.. arada bi kaçda human var.
  • 0

#8 Prayer

Prayer

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 17 Ocak 2009 - 11:01 ÖS

tabiki orc olacak thrall var bikere en düz örnek....

zaten wow açısından bakarsak taurenden warrior olmasından önce druid shaman en uygunu dedim ya barışçıl ırk..
ama heybet açısından daha bi yakıştırıyorum taurene :=)

edit: troll-leri hariç tutuyorum tabiki onları dahil edersem adaletsizlik olacak... herşey yakışıyo onlara :rolleyes:
  • 0

#9 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 18 Ocak 2009 - 12:00 ÖS

edit: troll-leri hariç tutuyorum tabiki onları dahil edersem adaletsizlik olacak... herşey yakışıyo onlara :rolleyes:

trolleri hariç tutuyorsun herşey onlara yakışıyor...:???::neutral:

bu nasıl bir düşünce kardeşim adamlar shoes giyiyor adamlarda ne ayakkabı gözüküo nede bot yani yapmayalım lütfen:D
  • 0

#10 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2009 - 02:58 ÖS

güzel yazı olmuş devamını beklerim...
  • 0

#11 recmas

recmas

Sergeant

• Members
  • 54 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2009 - 03:32 ÖS

Eline sağlık, gerçekten beğendim ama keşke yazarken daha doğru bir anlatım kullansaydın biraz kafa karıştırıyor bazı yerlerinde.
  • 0

#12 burakdemirkol

burakdemirkol

Scout

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2009 - 04:10 ÖS

Aslında hızlı hızlı yazdım yazdığımı bi daha okumadan direk post ettim. Daha güzel ve detaylı bir anlatım kullanmaya çalışıcam bakalım nasıl olacak.
  • 0

#13 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2009 - 04:28 ÖS

taş kafalıda 3. anlatımını bekliyoruz. Forumda iyi vakitler..
  • 0

#14 darksosis

darksosis

Champion

• Members
  • 1.140 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2009 - 08:51 ÖS

lol...
  • 0

#15 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2009 - 05:19 ÖS

dostum görüşmeyeli nasılsın bakalım iyisindir inşallah eğer yaşıyorsan bir selam yaz bana bunca zaman selamsız sabahsız durdun yorumum yok...
  • 0

#16 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2009 - 06:09 ÖS

Paylaşımın için teşekkür ederiz.Gerçekten güzel bir III. bölüm yaşattın bize ayriyetten onun içinde teşekkür ederiz.Devamını bekler forumda iyi vakit geçirmeni dileriz...
  • 0

#17 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2009 - 02:55 ÖÖ

Güzel olmuş ama orc u taurenle karıştırmışsın biraz.Orc'lar o kadarda anlattığın kadar pis , pasaklı taş kafalı ve düzensiz değil.Ama güzel olmış devamını beklerim..
  • 0

#18 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2009 - 09:44 ÖÖ

Güzel olmuş ama orc u taurenle karıştırmışsın biraz.Orc'lar o kadarda anlattığın kadar pis , pasaklı taş kafalı ve düzensiz değil.Ama güzel olmış devamını beklerim..

Yok be hocam ayıp ettin orcların neresi pis,pasaklı,taşkafalı değil.
Orclar kadar pis,pasaklı taş kafa adamlar görmedim ama düzenleri iyi ona sözüm yok çünkü grûh halinde yaşamalarından kaynaklanıyor.:)ama geri kalanlar....
  • 0

#19 tfnntrn

tfnntrn

Senior Sergeant

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 23 Ocak 2009 - 01:41 ÖÖ

hehe süper olmuş
diğer bölümleri sabırsızlıkla bekliyeceğim
  • 0

#20 telekomin

telekomin

Knight

• Members
  • 343 İleti

Yazma tarihi: 23 Ocak 2009 - 11:38 ÖÖ

Güzel olmuş dördüncüde istersen bu taş kafalı için ayrı bir yorumlar konusu açalım paylaşımın için teşekkürler:).
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı