İçeriğe git

Resim
- - - - -

PvP Bilgilendirme

• Please log in to reply
Bu konuya 30 yanıt gönderildi

#21 mellon2000

mellon2000

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 35 İleti

Yazma tarihi: 03 Haziran 2009 - 04:02 ÖÖ

Ben arenaya 1 hafta önce yakın bir arkadasımla oylesine gırgır olsun diye basladım

onda 166 res(retri pala) var bende 584(mage)

3günde 100 mac yapdık
Baslarda cok ezilsekde 20mac sonra falan alısmaya basladık ve win-loss sayısını eşitledik gibi

rakip setupda 2 healer özellikli player olunca cok zorlanıyoruz.
Mesela shmmy ve drood yada drood ve pala vs.
Yada resto droodla warrior/paladin olunca drood'u bir türlü öldüremiyoruz
fight 5dk fln sürüyor.
Ya benim mana bitince ben ölüyorum ardından pala
Yada drood'un mana bitiyor oyle kesiyoruz(buda cok zor zaten)

Önerebilcegeniz taktikler nelerdir?
Birde olmazsa olmaz addonları yazarsanız sevinirim.

Saygılar iyi geceler.
  • 0

#22 kaangoker

kaangoker

Scout

• Members
  • 98 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2009 - 10:54 ÖÖ

benim arkadaşmla 2v2 arena grubumuz var setup resto shaman ve rogue, sence ne kadardır şansları fazla ileri gidebilirmiyiz bu setupla
  • 0

#23 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 12 Ağustos 2009 - 11:30 ÖÖ

benim arkadaşmla 2v2 arena grubumuz var setup resto shaman ve rogue, sence ne kadardır şansları fazla ileri gidebilirmiyiz bu setupla

600 resi bi paladinim full hateful set vs vs. geçenlerde takım haricinde arenaya girdim. yanıma bitane disc pri geldi. ohh dedim iyi baktım adamın geara çok çok iyi. neyse başladık fighta, önümüzde shaman ve dk vardı. baktım benim pri geçti köşeye oturdu. dedim napiyo bu. ben bubble vs hepsini kullandım. ve doğal olarak 2 ye karşı 1 de az süre sonra yattım. sonra priest ayağa kalktı ve 2 adamı tek başına kesti. inanamadım ama adam tek başına yaptı bunu.

sana diyeceğim şu. adamın itemleri öncelikle çok çok iyiydi. ve adam acayip işi biliyordu. sanki karşı tarafın beynini okuyor gibiydi.

iş senin gearına, playerliğine, ve takım arkadaşınla iyi bir takım oyunu yapmana bakıyor. Çok kötü de olabilirsin çok iyi de. bunu kimse bilemez...
  • 0

#24 Kafes

Kafes

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 38 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2009 - 12:36 ÖÖ

Dis pri Rogue setup mız var ama bir türlü isteğimiz gibi oynayamıyoruz yenilgiler peşpeşe. armory linklerini versem rogue ve dis pri için (res-talent-gear vb.)yorumlarınız ne olurdu? Tafsiyeleriniz nelerdir arkadaşlar? Sinir katsayımız artı inanın :S
dis priest : The World of Warcraft Armory

rogue : The World of Warcraft Armory
  • 0

#25 GR33NL3AF

GR33NL3AF

Scout

• Members
  • 53 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2009 - 01:39 ÖS

Bu hafta herkesin relentless wep. aldıgını düşürsek Kafes arkım işin biraz zor...Rogue heallemek biraz zor olur 2 dps takımlarda filen zaten çok çok zor...kendi buffmla 2600 spl var bende ben unholy dk i zor healliyorum :/
Çabucak healri indirmeye bakın..Zaten pri li gruplarda rahat bi şekilde indiriyor olmanız lazm..
talent olarak benimkine bakablrsn..
The World of Warcraft Armory
  • 0

#26 el-ali

el-ali

Scout

• Members
  • 768 İleti
  • LocationSilvermoon City

Yazma tarihi: 19 Şubat 2010 - 11:06 ÖS

guzel konu olmus . resto dru bulmam lazım : /
  • 0

VE Tanrı MAGE'i Yarattı..Hunter ve Rogue da yaratmış  :DYıllar sonra Bi edit... '' aslında tüm classlar güzel ve tanrı yaratmış aslında herşey artık OP olan classlarda bitiyor.. ''

Angélfall Rogue TwistingNether Angelfall Hunter Ragnaors

#27 -T-azdın-Go

-T-azdın-Go

Senior Sergeant

• Members
  • 160 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2010 - 12:22 ÖS

Biz şuan mage/rog yapıyoruz durum iyi sayılır 5.4 gs var fakat iyi cc yapamıyoruz yani rogda biraz daha kolay combata girmeden cc yapmak ama benim biraz problemim var combata girmeden o bana şunu şunu poly yap dediği zaman yapabiliyorum fakat combatta kendimi tamamen rakibe odaklıyorum diğerini cc yapamıyorum böle olduğundan verim düşüyor biraz korkumda var heralde low lvl da yapamamışım korku salmış poly yapıcam warrior charge atıo roga yapıcam arkaya geçio patata mage'e yapsam silence hiçbi class yaptırmıo 10-15 kere combatta yapmışlığım varsada rakip trinketi açıyor ve benim ona olan tüm konsantrem bitiyo dayak yemeğe başlıyorum.Bu arada arkadaşımın sap attığına dalıyoruz başta cc olana yani.ben hemen cd leri açıp oda kendi cd lerini açıyo rakip saptan fb cast ediyorum saptan çıktığı an mütiş bi damage yediği için ölüyo zaten. Bide hunterla setuplarda çok zorlanıyoruz hunter-dudu
hunter-priest kime dalacağımızı şaşırıyoruz normalde heallerı keseriz 2miz ama hunter olunca 2 mizde biraz dayanıksız kalıyoruz heallıra dalarsak 5 sn lik patates durumuna düşüyoruz yardımlarınızı bekliyoruz hehe (:
  • 0

#28 beerat

beerat

Senior Sergeant

• Members
  • 159 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2010 - 12:31 ÖS

yaklaşık 4-5 ay önce multi rog + Feral druid oynuyoduk.
1700 ratinge kadar çıkmıştık sonra ben oyunu bırakınca kaldı öle.
Şuan tekrar döndüm oyuna değişen bişi varmı?
tekrar Feral druidle girmeyi düşünüyorum arenaya?
Taktiğimizde genelde basit ve şöleydi: karşımızdaki setup a göre birisini hep cc de tutup diğerine allah ne verdiyse giriyoduk.. feral druid ozamnlar cat formda deli gibi dps yapiyodu bende surekli stunda tutmya çalışıyodum gayet de iyi gidiyoduk.. 1ni indirdikden sonra zaten gerisi geliyor malum..
  • 0

#29 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 26 Mayıs 2010 - 04:09 ÖS

Biz Priest Rouge yapıyoruz, 2 melee dps bana abanmadıkları sürece çok sorun olmuyor. Bazen DK paladin warrior 3lüsünden ikisi geliyor karşıya ve benim (priest) için çok zorlayıcı oluyor. Video çekme iyi olabilir aslında cidden denemek lazım. Önerebileceğiniz bir program var mı?

Mage rouge pek yapamadık ya, kağıt üstünde çok iyi ama hem birbirimize çok alışamadığımızdan, arenada mage oynama sıkıntım olduğundan yapamadık. CCleri çok iyi aslında. Bende frost olduğum için kendimi daha rahat koruyorum ama healera direk sağlam nuke yapamadığımız taktirde çok zorlanıyoruz.
  • 0

#30 50yis

50yis

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2011 - 09:02 ÖS

ya arkadaslar..biliyorum konuyla ne kadar alakasi var ama..sahsi bir durum icinde yeni konu acmak ve kalabalik etmek istemedim, benim bilgiye ihtiyacim var. 85 level blood elf rogue karakterim var talenti 31/2/8 simdi 2 cesit zirh kullanmamiz gerekiyor. birtanesi pve raidler icin digeri iste pvp arena ve diger musabakalar icin. simdi bir asasinin hangi ozellikleri hangi zirh cesidi icindir bileniniz varmidir arkadaslar. yani anlatmak istedigim su;

critical strike rating
hit rating
mastery rating
resillience rating
haste rating
expertise rating

bunlardan hangileri bir pvp zihinda bulunmasi gerekli ve onemlidir, hangilerinin pve zirhinda bulunmasi gerekli ve onemlidir. buna gore 2 cesit zirh seti dizip kafamdaki karmasayi sonlandirmak istiyorum. tesekkur ediyorum..
  • 0

#31 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2011 - 09:32 ÖS

ya arkadaslar..biliyorum konuyla ne kadar alakasi var ama..sahsi bir durum icinde yeni konu acmak ve kalabalik etmek istemedim, benim bilgiye ihtiyacim var. 85 level blood elf rogue karakterim var talenti 31/2/8 simdi 2 cesit zirh kullanmamiz gerekiyor. birtanesi pve raidler icin digeri iste pvp arena ve diger musabakalar icin. simdi bir asasinin hangi ozellikleri hangi zirh cesidi icindir bileniniz varmidir arkadaslar. yani anlatmak istedigim su;

critical strike rating
hit rating
mastery rating
resillience rating
haste rating
expertise rating

bunlardan hangileri bir pvp zihinda bulunmasi gerekli ve onemlidir, hangilerinin pve zirhinda bulunmasi gerekli ve onemlidir. buna gore 2 cesit zirh seti dizip kafamdaki karmasayi sonlandirmak istiyorum. tesekkur ediyorum..

Seni BURAYA alalım. Orayı araştır, kafanda soru kalırsa orada ilgili başlıkta sorarsın.
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı