İçeriğe git

Resim
- - - - -

The Insane achievement

• Please log in to reply
Bu konuya 214 yanıt gönderildi

#201 arkash

arkash

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 06:48 ÖS

Dostum, achievment unobtainable oluyor Cata ile beraber dikkat et, yani 5 Aralık'da çıkacak Darkmoon'a kadar 106 epic yahut 1400 rogue deckini tamamlaman lazım. Benim de 26 tane kaldı bitirmek için.

Bununla ilgili resmi bir bildirim filan var mı? Zannetmiyorum o tarihe kadar öyle bi şey yapabileceğimi...
  • 0

#202 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 07:31 ÖS

Achievement kalkmıcak arkadaşlar belki çok ufak değişiklikler olabilir resmi forumda açıklamışlardı yanılmıyosam
  • 0

#203 aczimgesi

aczimgesi

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 07:55 ÖS

Blizzard'dan tam bir açıklama gelmedi ve hala kem küm edip duruyorlar.Cata'da kalkıp kalkmıyacağı belli değil fakat blizzden bazı isimlerin ve beta oyuncularının açıklamalarına göre;bloodsailler tarih oluyor,shendralar repi kasılamaz hale geliyor(shendralar ile rep arttırmanın başka yolu yok)ravenholtda hala kutu verilebiliyormuş.Darkmoon kalkıcak kalkmıycak tartışması var.Dm'deki goblin rep görevi kalkıyor.

Burada kilit nokta Shendralar.Shendralar ve Bloodsaili cataya kadar bitiremiyenlerin insane titleı alması zor çünkü Shendralar repi kasılamaz hale gelicek(en azından yeni yöntem belli değil)

Daha fazla bilgi için eu veya na forumlarındaki achievement bölümlerine bakabilirsiniz.
  • 0

#204 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 12:43 ÖS

Blizzard'dan tam bir açıklama gelmedi ve hala kem küm edip duruyorlar.Cata'da kalkıp kalkmıyacağı belli değil fakat blizzden bazı isimlerin ve beta oyuncularının açıklamalarına göre;bloodsailler tarih oluyor,shendralar repi kasılamaz hale geliyor(shendralar ile rep arttırmanın başka yolu yok)ravenholtda hala kutu verilebiliyormuş.Darkmoon kalkıcak kalkmıycak tartışması var.Dm'deki goblin rep görevi kalkıyor.

Burada kilit nokta Shendralar.Shendralar ve Bloodsaili cataya kadar bitiremiyenlerin insane titleı alması zor çünkü Shendralar repi kasılamaz hale gelicek(en azından yeni yöntem belli değil)

Daha fazla bilgi için eu veya na forumlarındaki achievement bölümlerine bakabilirsiniz.

[BLUEP]Just for clarity, Insane in the Membrane will not be removed in Cataclysm. We can only confirm this one for you, but since it's undoubtedly one of the most brain-melting achievements, we thought it nice to let you know that you don't have to rush to have this done before the expansion. :) [/BLUEP]

Bluepost içine aldım ancak yukardaki yazıyı yazan blizzard posterı resmi forumda posterların sözü ne kadar geçerli bir bilgim yok ama kalkmayacağını garantiliyor arkadaş.bunun gibi bi kaç tane konu daha var sitede orada da kalkmıcağı yazıyor.Ayrıca buna benzer uzun zaman alan achievementlarda kaldırılmıcakmış anladığım kadarıyla.
  • 0

#205 aczimgesi

aczimgesi

Üye

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 02:44 ÖS

Bu yorum 1 yıl önce yapıldı fakat şu an için geçerli değil gibi.Evet achievement kalkmıycakk ama shendralar ve bloodsail repi oyundan kalkıcak.Belki achievement için istenenler değişir belki de wotlkde bazı repleri kasanların alma hakkı olur bilemiycem ama kesin olarak bildiğim blizz son bir aydır kafa karıştırıcı ve sanki uluslararası ilaç firmaları(anti depresan satanlardan)gibi hareket ediyor.Binlerce insanın emeğine ve zamanına yazık olucak gibi.

Ortada kesin birşeyde yok ve blizz bir aydır susuyor.Belli repler gidicek diyor,şunu diyor bunu diyor ama binlerce insan cevap beklediği halde insanlara net bir cevap vermiyor .Boş boş zaman harcayın bize de paraları verin modunda takılıyor.s
  • 0

#206 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 06:07 ÖS

Burda da herkes cataclysmde olduğunu blue postlar tarafındanda onaylandığını falan yazmış; The Insase - asking for confirmation. bende hiç zannetmiyorum böyle bi achievementı kaldırcaklarını.Bu adamlar illidanı bile hem frozen throneda hemde black templeda öldürtmüş insanlar bu achievementa da bi bahane bulup yaşatırlar
  • 0

#207 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 10:46 ÖS

Achievment alınamayacak hale geliyor arkadaşlar. İsterseniz sona dmf kalsın. Son yazılan blue postta mealen şöyle dendi, bu achievment da bazı achievmentlar gibi yapmanız için o an orada olmanız gereken achievmentlardan olacak ve unobtainable olacak.
  • 0

#208 Azazil

Azazil

Scout

• Members
  • 106 İleti

Yazma tarihi: 13 Kasım 2010 - 11:12 ÖS

ya işin gerçeği şu, insane title ı kalkmıyor hatta cataclysmde alımı çok basitleşiyor çünkü en zor rep kasılan yer shendralar oyundan kaldırılcak gibi bir şey, ama önceden insane almış kişiler ben gibi yani onlara ayrıyetten feat of strenght tarzı bir şey gelıcek shendralardan dolayı.Ama insane hala alınabilitesi olan bir title olucak.
Açıkcası bu gelen nerften sonra alt karakterime kasmayı düşünmüyor değilim:)
  • 0

#209 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 14 Kasım 2010 - 06:23 ÖS

Valla bu habere çok üzüldüm. Boşuna kastık o kadar. Bence shendalar için daha önemli bişeyler verilmesi lazım
  • 0

#210 arkash

arkash

Senior Sergeant

• Members
  • 173 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2010 - 02:06 ÖÖ

Belki aynı zorlukta benzer bir şeyler yaparlar. Ben de shen'dralar'ı bitkireli çok olmadı. Biraz sinir bi durum.
  • 0

#211 darkman35

darkman35

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2010 - 09:51 ÖÖ

walla pilgrim buffıyla beraber 70 tane pristine ve libramlar mevcuttu bu haber bitirdi beni aşağı yukarı 25k lık mat.. ne yapmayı önerirsiniz?..Bekliyimmi yoksa matleri elden çıkarmayamı çalışıyım? blue post burda MMO-Champion - Are You Insane in the Membrane?
  • 0

#212 oGGy

oGGy

Scout

• Members
  • 490 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2010 - 06:20 ÖS

walla pilgrim buffıyla beraber 70 tane pristine ve libramlar mevcuttu bu haber bitirdi beni aşağı yukarı 25k lık mat.. ne yapmayı önerirsiniz?..Bekliyimmi yoksa matleri elden çıkarmayamı çalışıyım? blue post burda MMO-Champion - Are You Insane in the Membrane?

fos achiev fos achievdir napıcaksın 25k yı bence kas repini :D
  • 0

#213 darkman35

darkman35

Sergeant

• Members
  • 58 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2010 - 09:12 ÖÖ

fos achiev fos achievdir napıcaksın 25k yı bence kas repini :D

darkmoon yaparım? :)
  • 0

#214 cihanozan

cihanozan

Scout

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 15 Ocak 2011 - 08:07 ÖS

shen'dralar ın kaldırılması bayabi işime geldi denebilir diğer istenen yerleri tamamlamıştım zaten catayı beklemek zorunda kaldım Darkmoon için cata geldiğindede tittle'me sahip oldum çok zor bişey değil ama gerçekten şu saat itibari ile booty baydeki moblari katletmek biraz yürek istiyecek gibime geliyo shen'dralar kalktı ama boty baydeki moblarda bildiğin süperman olmuş yani tek başınıza çok ama çok zorlayacak gibi başlayacaklara veya düşünenlere baş sağlığı diliyorum :P

http://img16.imagesh...7475427479.jpg/
  • 0

#215 WILT

WILT

Senior Sergeant

• Members
  • 137 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2011 - 03:34 ÖS

Toplanıp gidilir, wotlknın başında olduğu gibi.

"Çok zor birşey değil" demişsin, zira Shen'dalar yarısıydı işin zaten.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı