İçeriğe git

Resim
- - - - -

The Insane achievement

• Please log in to reply
Bu konuya 214 yanıt gönderildi

#21 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2009 - 04:06 ÖS

Archivemnt mi ne haltsa boş iş başka birşey değil.. artk biri senin şu archivement vaaarrmıııııı dediği zaman yüzüne balgam atasım geliyor.

Not: iğrenç bir laf kabul.
  • 0

#22 Pharoxym

Pharoxym

Legionare

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2009 - 04:25 ÖS

ewt boş iş ama millet manyak işte.. böyle herşeyim tam olsun hiç bişi eksik kalmasın diyen tipler olur ya, öyle adamlar yapar işte
  • 0

#23 AnqeR

AnqeR

Champion

• Members
  • 1.323 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2009 - 05:03 ÖS

bu bloodsail ile booty bay nasıl uyuşcak anlamadım hala. Bir yöntemi varsa söylerseniz sevinirim. Hem gnomish engineerim hemde bloodsail admiral olmak istiorm ^^
  • 0

#24 episode

episode

Champion

• Members
  • 1.383 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2009 - 06:24 ÖS

bu bloodsail ile booty bay nasıl uyuşcak anlamadım hala. Bir yöntemi varsa söylerseniz sevinirim. Hem gnomish engineerim hemde bloodsail admiral olmak istiorm ^^

Potunu motunu alıp bismillah diyiorsun sonra reputation paneli açıp Booty Bay repinin yanındaki kutuyu "at war" işaretliyorsun.

Sonra Booty Bay'e girip bağrıyorsun

"O-Ren isihiiiiiiiiiii şoooa du macik fuça inayoooooooooo" Kill Bill vol 1

Kıyıma başlıyorsun. Kan gövdeki götürüyor çünkü bunlarda murlocklar gibi, taksiciler gibi bir anda beşi bir yerde:)

Sonra "arkadaşlar kusura bakmayın" diyip tövbe ediyorsun Gadetzan heykelini 7 kere tavaf ediyorsun seni tekrar exalted yapıyorlar.

Ha tövbe etmezsen Blodsail'le dost kalıcam dersen bir daha Booty bay'e uğramazsın olur biter.
  • 0
Resmi ekleyen

#25 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 26 Şubat 2009 - 07:10 ÖS

Episode güzel açıklamış fakat değinmediği bir nokta var. Goblinlerle düşman olmak sandığınız kadar güzel birşey değil(Şu anda hated ım biliyorum).
Çünkü booty bay'dan rep kaybederken diğer goblin şehirlerindende rep kaybediyorsunuz.

Achievementlerle ilgili olaya gelince. Gerçekten achievement temelde saçma gibi görünsede bence oyuna gösterdiğiniz önemin bir görünüşü. Kendi adıma konuşacak olursam 15-16 title a ve 5500+ achievement puanım var ve bunları artırmaktan zevk alıyorum. Çünkü yapacak birşey bulamadığınızda size eğlence gibi oluyor bir yerde...
  • 0

Resmi ekleyen

#26 episode

episode

Champion

• Members
  • 1.383 İleti

Yazma tarihi: 26 Şubat 2009 - 07:23 ÖS

Achievement kadar güzel birşey mi var yaaa.

1 - Pug gurup kuracaksınız Naxx yapacaksınız, diyorsunuzki linkleyim bakalım şu achiveleri yaptınız mı daha önce ya da [Epic] linkleyin gear yetiyor mu. Baakın ne kadar basit ve güzel.

2 - Guilde adam alıyorsunuz adam diyor ben raiderım,
*ha öle mi canım kaç yıldır oynuyorsun?
*Bir yıldır
*Karazhan bile yapmamışsın nasıl olcek bu iş ? (Compare achive)
  • 0
Resmi ekleyen

#27 lanet

lanet

Lieutenant General

• Members
  • 2.013 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 02:05 ÖS

hastamısınız ya bir tane title icin degermi sürüngen olmaya- nolifer olmaya gidin pvp yapın para kasın ne bileyim hayatın başka zevklerinin oldugunu unutmayın...
  • 0

#28 heartbreak

heartbreak

Champion

• Members
  • 1.129 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 02:19 ÖS

Achievement kadar güzel birşey mi var yaaa.

1 - Pug gurup kuracaksınız Naxx yapacaksınız, diyorsunuzki linkleyim bakalım şu achiveleri yaptınız mı daha önce ya da [Epic] linkleyin gear yetiyor mu. Baakın ne kadar basit ve güzel.

2 - Guilde adam alıyorsunuz adam diyor ben raiderım,
*ha öle mi canım kaç yıldır oynuyorsun?
*Bir yıldır
*Karazhan bile yapmamışsın nasıl olcek bu iş ? (Compare achive)

yanlız epis im canım bu dediklerin olamayadabiliyor şöyleki
Priest im le 1.9 zamanında mc yapıp farmlıyorduk hala çantalarında t1leri ve benediction stafı duruyor ama achi dediğin zımbırtıda bırak yapmayı yanından bile geçmemiş gösteriyor.+aynı şekilde yakın zaman a gelelim druidimde gelo ile beraber girdiğimiz zullamaniiin den düşme feral stafım hala çantamda duruyor gel gelelim achivement denen zımbırtıda oda yok.Warriorum la karazhandan alacak bi item bırakmadım ama orda da yok diyor bunları nasıl anlatacaz ? Blizz belli bi zaman ötesindeki combat loglara bakmadan açtı bu zımbırtıyı eğer charların bankalarına yada üstüne bakmış olsaydı bunlar böyle olmazdı...

Demem o ki siz siz olun eski yapılanları achivement zımbırtısana bakıpta değerlendirmeyin.
  • 0

#29 episode

episode

Champion

• Members
  • 1.383 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 02:29 ÖS

Ne garip ya bende de eski achiveleri açmadı ama mesela Grull'dan alınmış bir üzerimde olduğu için sanırım onu yapmış saymış aslında maggy de yapmıştım ama ondan bir drop bulamadığı için saymamış.

Ben gene ama adamın rontgenini çıkarırırım Hydrixian waterlord'dan ya da Scale of the sands mıydı neydi MH'ninki ;) Onlara bakılabiliyor armoryden replere.
  • 0
Resmi ekleyen

#30 way2go

way2go

Legionare

• Members
  • 470 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 03:17 ÖS

Kafanın üzerinde Elder yazmış, Love Fool yazmış, Explorer, İnsane yazmış, neyi değiştiriyor ki? Tamamen gereksiz uğraş, zaman kaybı.
  • 0

#31 erkanalkan

erkanalkan

Scout

• Members
  • 486 İleti

Yazma tarihi: 27 Şubat 2009 - 04:39 ÖS

asıl ben şu achievement puanlarıylan ne alabileceğiz ödüller mödüller ne olacak çok merak ediyorum yok eğer bütün ola puanı toplayım ogrimarda enee benim buanım senden coh muhabeti içince cok pis sinkaflı laflar hazırladım blizarda
  • 0

#32 twinkle

twinkle

Legionare

• Members
  • 410 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2009 - 04:33 ÖS

bg lerdeki o title, geldiği server'ın ismi.

:):)

Achievementları bir kere aldığınızda kaybetmiyorsunuz. Mesela hem frenzy hem oraclesa exalted olma achievementı var.
  • 0

#33 ismail hakkı53

ismail hakkı53

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 546 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2009 - 01:11 ÖS

önce bootibay e exalted ol ach alıosun zaten sora oraya exakted kalmana gerek yok git direk diğer tafara kas ach oluyor
  • 0

#34 Myrianne

Myrianne

Legionare

• Members
  • 489 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2009 - 08:29 ÖS

Bilinmeyen achievement'lar arasına bir tanede ben ekleyeyim "The Exalted", serverda ilk ve tek ....., The Exalted ünvanını alan sevgili hunter'ımızın rep listesi bayağı kabarık The World of Warcraft Armory
  • 0

#35 Magnum

Magnum

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 11 İleti

Yazma tarihi: 03 Mart 2009 - 08:42 ÖS

vallahi, istediğim bir kaç title vardi şimdi bir tane daha eklendi. Büyük ihtimal alamam ama aklımda canlandırması bile güzel " Malicè the Insane " .
  • 0

#36 adelante_s6

adelante_s6

Senior Sergeant

• Members
  • 199 İleti

Yazma tarihi: 02 Nisan 2009 - 04:02 ÖS

önce bloodsail ile gerekli repi kasıp (quest var bi de admiral olmayı unutmayın) Dire maula gidip orada Key düşürüp bol bol oradaki ayagından zincirle bağlı goblini kurtarıyorsunuz her seferinde 350 mine rep veriyor ve bloodsail düşürmeyen ender olaylardan birisi kendisi .. bu sayede hem bloodsail ile honored (yada ne istersen) kalıp bi yandan goblinlerle kasıyorsun ama uzun bi iş
  • 0

#37 efyu

efyu

Knight Lieutenant

• Members
  • 655 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2009 - 02:31 ÖÖ

Bu unvanı alan birisi cıkarsa resim cekip buraya koysun bizde forumun delisi ilan edelim yada manyagı ve saygıda kusur etmeyelim..
  • 0

#38 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2009 - 02:10 ÖS

Evet bende merak ediyorum şu ana kadar bu ünvanı alan varsa ss koyabilirse çok iyi olur : <
  • 0

#39 TennisAce

TennisAce

Scout

• Members
  • 189 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2009 - 03:20 ÖS

wow a dair bilgi ve istatistik veren her turlu siteye girip baktım suana kadar kimse alamamıs boyle bir titleyi cunku butun aramalarda sonuc yok cıkıyor
  • 0

#40 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 05 Nisan 2009 - 09:52 ÖÖ

Valla sanmıyorum birinin alacağını ama alan manyağın biri çıkar büyük ihtimalle : <
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı