İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lore Bölümü Hk.

• Please log in to reply
Bu konuya 21 yanıt gönderildi

#21 samsaglobal

samsaglobal

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 14 Şubat 2012 - 10:10 ÖS

Buraya Warcraft Lore ile ilgili öneren Soulburn adlı eski silah arkadaşımdan onur duyuyorum. Nasıl olsa aynı Spinebreaker serverındayız. Mirria'nın inatçı ve cesaret isteklerine hayran olduğum gibi ona teşekkürümü belirtmem gerekecek.

Warcraft dünyası, çok büyük ve güzel bir evren olmasına rağmen tarih anlatımı hatasız olmadığını biliyoruz. Ama bazı konularda çelişkili olan şeyler vardır. Bu tür eksiklikleri beraber giderebiliriz. Eredar, Zandalar, Old God'lar, Kadimler Savaşı gibi bazı konularda büyük kopukluk var. Yine de bunu kaynaklı olarak doldurabiliriz. Bunun üstüne teori üretebilir ve iddia atabiliriz.

Warcraft evreni ile ilgili her anlatılacaklarla hoş vakitler geçirebiliriz.

Merhaba arkadaşım. Senin açtığın Lore Ansiklopedisi konusunu gördüm ve araştırmak istedim fakat verdiğin linklerin hiçbirine ulaşılamıyor,hata veriyor.. Ben Wow'un hikayesini çok merak ediyorum ve araştırmak istiyorum.. Fakat İngilizcem pek yok. Bana önerebileceğin kapsamlı bir wow tarihi veya Wow ansiklopedisi var mı? Yardımcı olursan çok sevinirim.. Teşekkürler..
  • 0

#22 Nem.

Nem.

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 834 İleti
  • LocationÇanakkale

Yazma tarihi: 15 Şubat 2012 - 01:16 ÖÖ

Merhaba arkadaşım. Senin açtığın Lore Ansiklopedisi konusunu gördüm ve araştırmak istedim fakat verdiğin linklerin hiçbirine ulaşılamıyor,hata veriyor.. Ben Wow'un hikayesini çok merak ediyorum ve araştırmak istiyorum.. Fakat İngilizcem pek yok. Bana önerebileceğin kapsamlı bir wow tarihi veya Wow ansiklopedisi var mı? Yardımcı olursan çok sevinirim.. Teşekkürler..

frpnet

Linkteki konular bu forumdan alınan bilgilerden oluşmakta. Al mısırını kolanı otur pcnin başına, aç alttan ilgili konuyla alakalı bir wow soundtrack oku. Süper oluyor. Ben bütün loreyi öyle öyle okudum. Daha okumadıklarım var.
  • 1

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı