İçeriğe git

Resim
- - - - -

Lore'da Roguelar..

• Please log in to reply
Bu konuya 66 yanıt gönderildi

#1 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 11:06 ÖÖ

Benim bildiğim iki tane var. Bir tanesi Warcraft: The comics de geçen Valeera Sanguinar diğeri ise ölümadenlerdeki Edwin VanCleef..

. Valeera Sanguinar
. Edwin VanCleef
  • 0

#2 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 11:59 ÖÖ

Valeera gençken ailesi haydutlar tarafından öldürüldü. O haydutlara ve Scourge'a rağmen hayatta kaldı. Fakat bir şamanın tılsımını çalmaya çalışırken yakaland ve hapse atıldı. Birkaç bekçiyi yaralamasına rağmen bu yakalanıp bir orc hapishanesine atılmasına engel olmadı.

Bir gün onun için kurtuluş manasına gelecek birşey oldu.Valeera Rehgar Earthfury'ye satıldı. Bu yüzden o Bloodeye Redfist ve Broll Bearmantle ile takım mücadelesi içinde Crimson Ring'e katıldı.Kısa bir süre sonra Bloodeye öldürüldü. Broll Valeera'ya ikisinin Rehgar ve Bloodeye'nin hikayesini anlattı.

Bloodeye'nin cenaze töreninde bedeni yakıldıktan sonra, Valeera ve Broll gladyatör olarak eğitilmek üzere bir kafeste Orgrimmar'a yolculuğa başladı. Kendilerine yolda hafızasız bir humanda katıldı. Onlar Orgrimmar'da başka bir kafese kondu. Sonra human hiçbirşey yapmadı fakat Valeera ile Broll çalıştılar ve mücadele ettiler.

Bugün bu kadar çevirdim. Yanlış olabilir çok iyi değil İngilizce'm. Birazda resimlerini koyayım.

Valeera Sang

Resmi ekleyen:

Genç Valeera

(daha doğrusu çocuk . ailesinin katledildiği zamanlar)

Resmi ekleyen

Valeera Stormwind'de

Resmi ekleyen

Valeera Stormwind'de oturuyorken

Resmi ekleyen

Blizzardın yaptığı Valeera figürü

Resmi ekleyen

Valeera yan profil :)

Resmi ekleyen

Valeera vs Draenei

Resmi ekleyen

Valeera in Comics

Resmi ekleyen
  • 0

#3 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 12:02 ÖS

Valeera in Fan Art

Resmi ekleyen

Herkesin Rpg yaparken örnek aldığı bir karakter vardı. Bende rog oynarım ırkım Blood elf. cinsiyetin kadındır. Valeera'yı örnek alırım. Sizinle paylaşayım dedim
  • 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 06:22 ÖS

Yahu bu Edwin neredeydi oyunda? Düşük level bir yerdeydi sanırım.. Stock. zindanının bossu muydu? Evet öyleydi galiba..

#5 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 06:34 ÖS

elvin ölümadenlerde bos deadmines yani. ya onun hikayesini bilmiyorum.wikide vardır bulursam eklerim. zaten öyle yapıcamda
  • 0

#6 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 07:28 ÖS

Şu valeera figürünü görmüştüm,alıcaktımda..Ama biraz pahalı geldi :D
Aslında çok güzeldi ama almadım :)
Bu arada lore'da medivh'in elçisi ve King Llane'i öldüren Garona da var,onlarıda paylaşabilirseniz iyi olur
  • 0

#7 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 07:45 ÖS

dediğim gibi orjde rog oynadığım için özellikle ilgiliyim ama araştırıp paylaşırım. hatta büyük bir arşiv olabilir. Arthasdan illidana, illidandan Valeera ya
  • 0

#8 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 10:56 ÖS

Lütfen REsimleri imageshack e yukleyip target seklinde linklerseniz sevinirim..

okumak icin scroll kaydırmak hic hos degil okurken..

eline saglık bu arada..

Ayrıca Orc Rogue vardır...

Garona Halforcen ( yarı orc yarı dranei)
Resmi ekleyen

nedense lore de edwin dısında tüm rogue ler female :)

Birde Rogue diye ayırmak olmaz kanımca ..Spymaster, Assassin icine sokmalıyız daha dogru olur.
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#9 AnqeR

AnqeR

Champion

• Members
  • 1.323 İleti

Yazma tarihi: 28 Şubat 2009 - 11:06 ÖS

Lore olayına çok düşkün biri olarak bu karakterleri öğrenmem iyi oldu. Bende elimden gelirse bu işe katkı sağlamaya çalışıcağım
  • 0

#10 mirria

mirria

Knight

• Members
  • 338 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 03:54 ÖÖ

katkı sağlayabilecek arkadaşlara şu an gerçekten çok ihtiyaç var. elinde dökümanları olan, paylaşmak veya arşiv için bir yazı dizisi hazırlamak isteyen arkadaşlar bana pm atarak veya msn den ulaşırlarsa sevinirim.
rogue aslında bir ana başlık olarak incelenmeli. daha sonra spymaster vs. alt başlıklarla konu tam netliğe kavuşur. hepsini ayrı ayrı konular olarak ele alırsak tahminimce ipin ucunu kaçırırız.
  • 0

#11 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 06:14 ÖÖ

Maiev Shadowsong...Rogue-warden
  • 0

#12 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 01:25 ÖS

Resmi ekleyen

Garona hakkında bilgi
Garona Halforcen - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft

Garona Halforcen Wallpaperi

Resmi ekleyen
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#13 Efsuncu

Efsuncu

First Sergeant

• Members
  • 225 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 02:21 ÖS

o medivh sargerasken hipnotize edildiği için gözleri öle demi
  • 0

#14 Efsuncu

Efsuncu

First Sergeant

• Members
  • 225 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 02:22 ÖS

ve insan ork kırmasıdır
  • 0

#15 mirria

mirria

Knight

• Members
  • 338 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 02:50 ÖS

insan ork kırması olayı biraz karışık bi mesele. Garona'nın söylediğine göre outland insanı kırması. ama outland insanı sıfatını kime veriyor bilemiyoruz. draeneiler de olabilir outland insanları.
  • 0

#16 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 06:33 ÖS

yarı orc / yarı dranei dir kendisi

Before her full race identity was revealed in the comic, this issue was brought up on the official forums where the former community manager Caydiem claimed that Garona was in fact half-orc and half-draenei. Caydiem made this plausible by stating that the draenei seen so far in the game had been mutated as Draenor was torn apart by portals and through their portal travels

TBC yaklastıgı sırada wow a giren bir karakter oldu :P
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#17 mirria

mirria

Knight

• Members
  • 338 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 06:57 ÖS

Before her full race identity was revealed in the comic, this issue was brought up on the official forums where the former community manager Caydiem claimed that Garona was in fact half-orc and half-draenei. Caydiem made this plausible by stating that the draenei seen so far in the game had been mutated as Draenor was torn apart by portals and through their portal travels

bilgi için teşekkürler Chyrso. böylece Garona'nın bahsettiği outland insanlarının da draeneiler olduğu ortaya çıkıyor.
  • 0

#18 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 08:39 ÖS

fiziksel özelliklerine bakınca draneileri ait ben hiç bir şey göremedim sanki insav ve orc kırması daha yatkın gelio aklıma bir boynuz kuyruk deri rengi ne biliyim hiç dranei dominant geni olmazmı bu melezin
  • 0

#19 mirria

mirria

Knight

• Members
  • 338 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2009 - 09:08 ÖS

hahaha x ve y olayından bakarsak hiç toynak ve deri rengi almamış olamaması muhtemel yine de :P
  • 0

#20 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 02 Mart 2009 - 12:33 ÖS

mesala senin bir oğlun oldu ve bu şey sana hiç benzemiyor eve bir gün sütçü geliyo ve bakıyorsun kaşı gözü aynı sütçüyle euheuheuhehu:D bence insan ve ork kırmasıdır bazı insan büyücüler alt sarmalın sırlarını merak edip yanlıslıkla değişik gezegenlere düşmüş olabilir bunlardan birisi neden draenor olmasın orkların ana vatanı?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı