İçeriğe git

Resim
- - - - -

titlelar

• Please log in to reply
Bu konuya 79 yanıt gönderildi

#1 wasabi

wasabi

Lieutenant General

• Members
  • 1.747 İleti

Yazma tarihi: 07 Mart 2009 - 04:20 ÖS

Evet arkadaslar burda oyun içinden alabilceginiz bütün titlerin listesini veriyorum

(A):Alliance
(H):Horde

Sezon titleri:bu titleler belli bir zamanda aktif olan eventlar aracılıgıyla alınan titlelerdir listesi..

Brewmaster :Brewmaster achievementini tamamladıgınızda alırsınız
Elder :Lunar festival eventını tamamladıgınızda alırsınız
(H)Flame Keeper/(A)Flame Warden :Midsummer Festival eventını tamamladıgınızda alırsınız
Matron/Patron :Children's Week eventını tamamladıgızda alırsınız
Merrymaker:Yılbası eventını tamamladıgınızda alırsınız
The Hallowed :Cadılar bayramı eventını tamamladıgınızd alırsınız
The Love Fool :Sevgililer haftası eventini tamamladıgınızda alırsınız

PVE/RAİD Title

Champion of the Frozen Wastes :Wotlkdeki bütün heroic dungeonları ve kel'thuzad,sartharion ve malygosu kestiginizda alacagınız bir titledır

Jenkins:UBRSdaki Rookery Whelps lerden 50 tanesini 15sn içinde öldürmelisiniz

Of the Nightfall :Sartharion ve 3 drakeyide normal modda aynı anda keserseniz alacagınız titledir

The Immortal:Naxxramas heroic modda bütün boss combatlarında kimse ölmezse alacagınız titledir

The Undying:Naxxramas normal modda bütün boss combatlarında kimse ölmezse alacagınız titledir

Twilight Vanquisher :Sartharion ve 3 drakeyi heroic modda aynı anda öldürünce alınan titledir

Reputationla Alınan Titlelar

Ambassador:Bütün ana sehirlerize exalted oldugunuz zaman alabilceginiz titledir

Guardian of Cenarius :Cenarion Circle ve Cenarion Expedition exalted oldugunuzda alabilceginiz bir title

Of the Shattered Sun:Shattered Sun offianceye exalted oldugunuzda 1k gold karsılıgında sahip oldugunuz titledır

The Argent Champion:Argent Dawn ve Argent Crusade exalted oldugunuzda alacagınız titledır

The Diplomat :Timbermaw Hold,Sporeggar ve (H)The Mag'har/(A)The Kurenai.ye exalted oldugunuzd alabilceginiz bir titledır

The Exalted:Toplam 40 tane topluluga exalted oldugunuzda alabilceginiz bir titledır

PVP Titleleri

Challenger :Herhangi bir arena takımınızın rankı ilk %10-%35 içindeyse alabilceginiz titledir

Rival:Herhangi bir arena takımınızın rankı ilk %3-%10 içindeyse alabilceginiz titledir

Duelist :Herhangi bir arena takımınızın rankı ilk %0,5-%3 içindeyse alabilceginiz titledir

Gladiator:Herhangi bir arena takımınızın rankı ilk %0,5 içindeyse alabilceginiz titledir

Flawless Victor :Arena takımınız eger 2000 rating üzerinde 10 maç kazanırsa alacagınız titledir

Arena Master:Arena Achievementstını tamamladıgınızda alırsınız

Conqueror:Frostwolf Clan, The Defilers ve Warsong Outriders. exalted oldugunuzda alırsınız

Justicar:Stormpike Guard,The League of Arathor ve The Silverwing Sentinels. exalted oldugunuzda alırsınız

Battlemaster:Strand of the Ancients Achievements,Alterac Valley Achievements,Arathi Basin Achievements ,Eye of the Storm Achievements ve Warsong Gulch Achievements tamaladıgınızda alırsınız

Of the Horde/ Of the Alliance :100,000 honorable killiniz oldugunda alırsınız

Diger Titleler

The Explorer:Oyundaki bütün haritaları actıgınızda alırsınız

Bloodsail Admiral :Bloodsail Admirale friendly oldugunuzda alırsınız

Chef :bütün Cooking Achievementslarını tamamladıgınızda alırsınız

Salty:bütün Fishing Achievementsları tamamladıgınızda alırsınız

The Seeker:3000 tane quest tamamladıgızda alırsınız

Loremaster:Loremaster of Eastern Kingdoms ,Loremaster of Kalimdor,Loremaster of Outland ve Loremaster of Northrend tamamladıgınızda alırsınız

Alınabilen titların listesi bu birde eski ve artık alınamayan titlelar var bunlar eski pvp rankları warlord vs.. hand of a'dal ,champion of the nauru ve ilk first kill titleleri olan Conqueror of Naxxramas,Magic Seeker ve Obsidian Slayer ve en önemlisi Scarab Lord artık alınamayan titlelerdir
  • 0
Nothing is true. Everything is Permitted

#2 Kittie

Kittie

Senior Sergeant

• Members
  • 125 İleti

Yazma tarihi: 07 Mart 2009 - 10:36 ÖS

"Scarab Lord artık alınamayan titlelerdir" Yanlış bilgilendirme , Görevin son kısmına gelip , AQ Gate'i açılacak olan bi server'a transfer ettiğinizde hala alabiliyorsunuz.
  • 0

#3 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 07 Mart 2009 - 10:42 ÖS

"Scarab Lord artık alınamayan titlelerdir" Yanlış bilgilendirme , Görevin son kısmına gelip , AQ Gate'i açılacak olan bi server'a transfer ettiğinizde hala alabiliyorsunuz.

Aslında yanlış bilgilendirme değil. Wasabi olaylara teorik açıdan bakmış. Yani teorikde imkansız, fakat uygulamada değil. Sonuçta hiçbir zaman yeni server açılmayabilir ve yeni server açılmazsa Scarab Lord olmak imkansız olmaktadır.
  • 0

Resmi ekleyen

#4 Kittie

Kittie

Senior Sergeant

• Members
  • 125 İleti

Yazma tarihi: 07 Mart 2009 - 10:55 ÖS

Aslında yanlış bilgilendirme değil. Wasabi olaylara teorik açıdan bakmış. Yani teorikde imkansız, fakat uygulamada değil. Sonuçta hiçbir zaman yeni server açılmayabilir ve yeni server açılmazsa Scarab Lord olmak imkansız olmaktadır.

kusura bakmada ne alaka :-|Teorik, yeni server açılmaz vs.Tittle hala alınabiliyor.Kötü bişey demedim , keşke yanlış bilgilendirme yerine düzeltme yazsaydım ...
  • 0

#5 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 08 Mart 2009 - 12:48 ÖÖ

Kötü birşey dediğini söylemedim zaten celallenmene gerek yok. Tittle'ın alınabilmesi için server açılması gerekmektedir. Buda WoW'un yeni oyuncular kazanmasıyla olabilecek birşeydir. Eğer yeni server açılmazsa title'ı almak mümkün değil. Teorik ile ne kastettiğimi anlamamışsın sanırım. Herneyse konuyu saptırdık, fazla uzatmayalım ikimizde :)
  • 0

Resmi ekleyen

#6 lanet

lanet

Lieutenant General

• Members
  • 2.013 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2009 - 07:59 ÖÖ

süper bir başlık bende evde olsam bunu toplamayı düünüyordum malum askerlik. ellerine sağlık...
  • 0

#7 xFallenx

xFallenx

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2009 - 12:58 ÖS

dostum teşekkürler ben de böyle bir şey arıyordum ellerine sağlık
  • 0

#8 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 08 Mart 2009 - 10:21 ÖS

Paylaşım için teşekkürler,banada böyle bişi lazımdı aslında :)
  • 0

#9 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2009 - 08:46 ÖÖ

Bu arada The Immortal için tüm bossları kesmenize gerek yok.

Örneğin bir raid Kel'Thuzad'a kadar tüm bossları ölmeden kesti. Siz dışardan direk Kel'Thuzad'a girip title alabilirsiniz. Çünkü title raid id'ye göre veriliyor.
  • 0

#10 Falconclaw

Falconclaw

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 164 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2009 - 06:41 ÖS

bilgiler için çok teşekkürler güzel paylaşım
  • 0
iletişim : [email=""][email protected][/email]

BloodElf Warlock
EU Twisting Nether

#11 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2009 - 09:54 ÖS

Ellerine sağlık, güzel paylaşım. Birşeyi merak ediyorum yanlız, şu an ben de title olarak Jenkins var. Mesela tüm haritaları açtığımda sanırım bu Explorer olacak, ya da mesela fishing achievementini tamamlarsam Salty ünvanını alıcam. Bunları seçip seçmeme hakkımız var mı? Yani dedim ya ben de Jenkins var ama tüm haritaları açtığımda Explorer titlesini almama gibi şansım var mı? Yoksa otomatik olarak Jenkins silinecek en son tamamladığım achievement title veriyorsa o mu gelecek?
Bilmem anlatabildim mi derdimi? :D
  • 0

#12 Alavigne

Alavigne

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2009 - 10:44 ÖS

"C" tusuna basdıgımızda karakterin ust kısmında yeni bir kısım acılıyor ve oradan isdedigini secebiliyorsun :D
  • 0

#13 Benegesseritus

Benegesseritus

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.244 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2009 - 10:55 ÖS

"C" tusuna basdıgımızda karakterin ust kısmında yeni bir kısım acılıyor ve oradan isdedigini secebiliyorsun :D

teşekkür ederim, cahil olmak gibisi yok :)
  • 0

#14 wrathaza

wrathaza

Knight Lieutenant

• Members
  • 542 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2009 - 12:58 ÖÖ

Hadi ya demek C tusu , bende dusunuyordum Diplomat mi ambrassador mu , ikisinide kasayim ;p bir gun digeri bir gun oteki lol
  • 0

#15 xFallenx

xFallenx

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 40 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2009 - 11:19 ÖÖ

Hadi ya demek C tusu , bende dusunuyordum Diplomat mi ambrassador mu , ikisinide kasayim ;p bir gun digeri bir gun oteki lol

o ambassador olcak :P neyse yanlış olmuştur problem yok...

bende çok uzun zaman jenkins gezdim işte dün bloodsail admiral yaptım korsan kıyafetiyle geziyorum şimdi :)
  • 0

#16 lanet

lanet

Lieutenant General

• Members
  • 2.013 İleti

Yazma tarihi: 10 Mart 2009 - 02:26 ÖS

lol........kasıntı o ambassador işi....
  • 0

#17 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 29 Mart 2009 - 11:47 ÖÖ

artık yeni açılan realmlerde Ahn Qiraj kapısı açık olucakmış diye duydum ve bu durumda title alınamayacak..
  • 0

#18 budu77

budu77

Corporal

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2009 - 10:19 ÖS

oyunda kaçırdığımız özel gün achievement'larını mesela cadılar bayramı gibi tekrar günü gelince alınabilcek mi??
  • 0

#19 Sayko

Sayko

Knight

• Members
  • 339 İleti

Yazma tarihi: 23 Nisan 2009 - 11:46 ÖS

oyunda kaçırdığımız özel gün achievement'larını mesela cadılar bayramı gibi tekrar günü gelince alınabilcek mi??

evet alınabilir..

bu arada bişey sorcam bende, flawless victor kalktımı 3.1 den sonra ??? achievementlar arasında göremedimde patch geldiğinden beri..
istiyodum ben onu yaa :D
  • 0

#20 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 24 Nisan 2009 - 10:20 ÖÖ

Silvermoon realm ında adımınızı attığınız yerde scarab lord lar dolu, ciddiyim sadece if de şöyle takılın yada dalaran da iyi bir çocuk olursanız sizde kesin bir tane görebilirsiniz ^^,

Bende scarab lord olmak için gereken questlerden en başlarda bwl ayağın da kaldım şansıma tükürim hep pug olurdu ben questi aldım pug lar kesildi yok halen isteyen bwl e gitmeyi benmi kursam ne acep :/

Not: Oyundaki en güzel title lar eski wow da pvp ile gelen rütbe rank larından oluşuyordu kanımca, en azından bir sergeant yada liutunent olmak kadar zevk vericek bir şey yoktu ne zaman bir üst rütbemizi görsek /salute...
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı