İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kıbrıs

• Please log in to reply
Bu konuya 53 yanıt gönderildi

#21 l30n66

l30n66

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 20 Mart 2009 - 10:39 ÖS

reaction ne güzel demiş valla söylenicek fazla söz yok :) bi de benim ufak bi sorum var kktcell 3g le wow oynamaya çalışan varmı ?

Allah belasini wersin KKTCellin ya facebookta gurubum war herturlu olcumu yaptik imkansiz zewkli bir oyun oynadigimiz yok...Zaten Us serverindayim geceleri oynamaya calisiyorum onda bile randiman...Sakin almayin gelecek ay telsiminkini denicem..
  • 0

#22 ouzhanyener

ouzhanyener

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 21 Mart 2009 - 07:41 ÖS

kardeşim 95 ten beri değişmedimi haydaa :)

şeyh nazım hayattamı hala

ingiliz irlandalı müridleri vardı onun :)

sen nediyosun afrikadan yeni transferleriyle hala tam kadro hizmet ediyo nzımcıım her tükkanda herifin korku filminden çıkma resimleri offf allahım sana geliyorum daha doğrusu pazartesi kıbrısa gidiyorum yine?...
  • 0

#23 ouzhanyener

ouzhanyener

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 21 Mart 2009 - 07:43 ÖS

Allah belasini wersin KKTCellin ya facebookta gurubum war herturlu olcumu yaptik imkansiz zewkli bir oyun oynadigimiz yok...Zaten Us serverindayim geceleri oynamaya calisiyorum onda bile randiman...Sakin almayin gelecek ay telsiminkini denicem..

o zaman gelecek ay bana haber versene nasılmış telsimin 3g si anasını satiim bi modem alıyoruz dünyaa parası vallaadoğru düzgün wow oynamak istiyorum artık..
  • 0

#24 trolll

trolll

Sergeant

• Members
  • 57 İleti

Yazma tarihi: 21 Mart 2009 - 09:38 ÖS

Bende 3g kullanıyorum, anca gece 1-2den sonra 750ms altina inebiliyorum , rezalet , bağlantısından memnun birisi varsa tavsiyelerini bekliyorum
  • 0

#25 dewilcat

dewilcat

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 22 Mart 2009 - 04:31 ÖÖ

ben de gıbrısda okurum be gardejj :):):) gec geldim.... anca internet rezaletin rezaleti
  • 0

#26 mksn

mksn

Scout

• Members
  • 182 İleti

Yazma tarihi: 23 Mart 2009 - 07:51 ÖS

lau/lefke
  • 0

#27 Barracudaz

Barracudaz

First Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 24 Mart 2009 - 08:23 ÖÖ

sen nediyosun afrikadan yeni transferleriyle hala tam kadro hizmet ediyo nzımcıım her tükkanda herifin korku filminden çıkma resimleri offf allahım sana geliyorum daha doğrusu pazartesi kıbrısa gidiyorum yine?...

afrika mı ?
hoca baya işleri ilerletmiş
prens charles'ın onun müridi olduğu sölenir hep :)
  • 0

#28 ouzhanyener

ouzhanyener

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2009 - 04:44 ÖS

afrika mı ?
hoca baya işleri ilerletmiş
prens charles'ın onun müridi olduğu sölenir hep :rolleyes:

hehehhe o değilde şaka maka kıbrısa yine döndük öfff
  • 0

#29 theares

theares

Knight Lieutenant

• Members
  • 965 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2009 - 05:33 ÖS

2sene kaldım kıbrısta adls gelmiş en azından şanslısınız :rolleyes: dial up ile mücadele ederdik birde skyrunner denilen bir işe yaramaz bağlantı vardı. En son bildiğim kadarı ile Telekom kıbrısa güzel bir alt yapı sağlayacaktı anlaşılan teğet geçmiş :):):)
  • 0

#30 l30n66

l30n66

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 25 Mart 2009 - 09:51 ÖS

Simdi telsiminkini denicem yeni ay parasi gelsin cunki onda kotalar falan war kisacasi bi hat alicam bide 500 mb lik limitliyi (9 kaymeymis) denicem tutarsa ki burdan (KKTCellin modeminden telsimin sinyalleri cekmekte fakat baglanamamakta) telsime gecicem modemde uyarsa tabi..Bugun konustum genel1 sorun oldugunu soylediler fakat ordaki Meryem(Sesi cok hos),Sinem(Kibrisli ama sinirlenebiliyo :)),Burcu (aralarinda en bilgilisi) we daha niceleriyle kanka oldum Teknik servisin Uğraş bey (kesinkle biseylerle ugrasmakta fakat tek tastan duwar olmuyo anca yuzuk oluyo..)Bide sozde musteri memnuniyetinden sorumlu Pembe hanim...(Tuketici haklarinin Anayasamizda yer aldigindan 1 haber..)
Uzun lafin kisasi yazarim buraya :)
  • 0

#31 Zaknafain

Zaknafain

Sergeant

• Members
  • 84 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2009 - 11:13 ÖS

Simdi telsiminkini denicem yeni ay parasi gelsin cunki onda kotalar falan war kisacasi bi hat alicam bide 500 mb lik limitliyi (9 kaymeymis) denicem tutarsa ki burdan (KKTCellin modeminden telsimin sinyalleri cekmekte fakat baglanamamakta) telsime gecicem modemde uyarsa tabi..Bugun konustum genel1 sorun oldugunu soylediler fakat ordaki Meryem(Sesi cok hos),Sinem(Kibrisli ama sinirlenebiliyo :)),Burcu (aralarinda en bilgilisi) we daha niceleriyle kanka oldum Teknik servisin Uğraş bey (kesinkle biseylerle ugrasmakta fakat tek tastan duwar olmuyo anca yuzuk oluyo..)Bide sozde musteri memnuniyetinden sorumlu Pembe hanim...(Tuketici haklarinin Anayasamizda yer aldigindan 1 haber..)
Uzun lafin kisasi yazarim buraya :)

daüde okuyomuşsun galiba bende daüdeyim ahaha buluşalım bişiler yapalim daülüler oalrak ya =P daü wow topluluğu =)

msn : [email protected] bu sırada
  • 0

#32 Barracudaz

Barracudaz

First Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2009 - 05:33 ÖÖ

öğrenci işlerinin ordaki fast food duruyomu DAÜ de
  • 0

#33 l30n66

l30n66

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 28 Mart 2009 - 01:49 ÖS

öğrenci işlerinin ordaki fast food duruyomu DAÜ de

Jimmy's ben hic gitmedim 3 senelik okul hayatimda hicte gitmeyi dusunmuyorum,fiyat ortam calan ters muzik ilgimi cekebilecek en ufak birsey bile yok kaldiki pizzaciyi (pizzabellayi) tercih ederim

@Zaknafain
olur bulusalim fakat biz us serverdayiz bastan soyliyeyim :) Hatta daululer deil direk Kibris WoW yapalim
  • 0

#34 ouzhanyener

ouzhanyener

Sergeant

• Members
  • 77 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2009 - 07:54 ÖS

evet walla kıbrıstaki wow cular toplanıp bişeyler yapalım fakat magosa hariç geçen sene ordaydım hala 1 yılda mogosa gibi bi yeri çözemedim gitti şöyle lefkoşa wea lefke :P şahane olur
  • 0

#35 DMCDANTE

DMCDANTE

Sergeant

• Members
  • 56 İleti

Yazma tarihi: 30 Mart 2009 - 08:59 ÖS

vay bende dau'deyim beyler aktif oyuncularla tanışmak isterim bölümden zaman buldukça oynamaya çalışıyorum bende bu arada bölüm makina :P
  • 0
He will back the game :)

#36 Barracudaz

Barracudaz

First Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2009 - 07:39 ÖÖ

Jimmy's ben hic gitmedim 3 senelik okul hayatimda hicte gitmeyi dusunmuyorum,fiyat ortam calan ters muzik ilgimi cekebilecek en ufak birsey bile yok kaldiki pizzaciyi (pizzabellayi) tercih ederim

@Zaknafain
olur bulusalim fakat biz us serverdayiz bastan soyliyeyim :D Hatta daululer deil direk Kibris WoW yapalim

napan be gardaş
adı jimmys mi oldu :)
jukebox hala duruyomu acaba :)

bu arada amerikan futbol takımını kurmuştuk ne alemde
telsim sponsor olcaktı malzeme ve kıyafetler için sonra vazgeçti Uzan :)
  • 0

#37 PUNISHERX

PUNISHERX

Knight

• Members
  • 471 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2009 - 10:18 ÖÖ

Ben Orda LefkoŞede Askerlik Yapmistim Ole Salak Bi Yer Gormedim Hic Ne Sinir Bi Halki Var Ya
  • 0

#38 l30n66

l30n66

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2009 - 01:37 ÖS

napan be gardaş
adı jimmys mi oldu :D
jukebox hala duruyomu acaba :)

bu arada amerikan futbol takımını kurmuştuk ne alemde
telsim sponsor olcaktı malzeme ve kıyafetler için sonra vazgeçti Uzan :)

Amerikan Futbol takiminin secmelerine gitmistim gayet zordu hocanin -gel,gelme- dedikleri arasindaydim yanliz belli bi sure sonra tabi durumlar degisti antremanlarinin zorlugu disinda dikenli sahada antreman,tam bir rambo programi...salonda calismayi (vucut) daha cok sewdigimi fark ettim onun disinda 3 senedir (bu sene emin degilim) basinda Amerikali (Flowers) bi hoca war we yanilmiyorsam 20 bin dolarlik ekipman alinmis ki korumaliklardan formalara,antreman korkuluklarina kadar hersey cok guzeldi..Tabi basari karsiligindaydi Turkiye 3. yada 4. su oldular (hataliysam bagislayin)..
Burda ODTU ile olan maclarina gitmistim Turkiyeden gelen hakemler oyle bir taraf tutmuslardiki ben bile azicik bilgimle şike,hile oldugunu anlamistim..
Tabi Spor salon u hala berbat dumbeller eksik herhangi bir kardiyo aleti yok etc etc etc..Disardakiler daha iyi..

@ouzhanyener
Biraderim dun KKTCelin Musteri hizmetlerine gittim gayet saf bir musteri gibi dinledim,oturdugum bolgedeki en dusuk hizi sordum
-"2mb" dediler,
-"stabil mi?"
-"tabi en kotu 1.5mb" dediler..
-"her istedigim firmayla kullanabiliyo muyum?
-" tabi.."
cikarttim laptopu koydum masanin ustune dedim 15 dk once bu olcum du meter da speedtest.nettede boyle..Siz facebookta anti3g kktcellin oldugundan,Sikayetvar ve Şikayetim.com da şikayet oldugundan habersizisiniz 3 dk once dediginizle bu olcumlerin bi ilgisi war mi?Ardindan biraz daha yuksek birileri geldi musteriler fln da toplaninca basima 3-5 kisi..Merkezi aradilar..Cart curt sinyal diye sacmalarken
-Bakin hanim efendi Ben Meslek Lisesi Bilgisayar Bolumu mezunuyum
Daude Bilgisayar ogretmenligi okuyorum,Benim bir kaci BilgeAdamdan olmak uzere belgem war bu isten anladigima dair o yuzden bana lutfen anlatmayin..Eger dewam ederseniz bu modemi yeniden programlicam we rakip firma musterileride kullanabilicek,ne demek istegimi anliya biliyor musunuz?
Şimdi modemi teslim ettim(1 hafta icinde parasini iade edicekler)..Nethouse adli bir firmadan aldim tepeye anteni kurdular (aylik 85 kayme-50 aktivasyon-3ay pesin wermek zorundasin) 400 lat 1mb sabit cicek gibi internetim war :)
  • 0

#39 Barracudaz

Barracudaz

First Sergeant

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2009 - 02:03 ÖS

Amerikan Futbol takiminin secmelerine gitmistim gayet zordu hocanin -gel,gelme- dedikleri arasindaydim yanliz belli bi sure sonra tabi durumlar degisti antremanlarinin zorlugu disinda dikenli sahada antreman,tam bir rambo programi...salonda calismayi (vucut) daha cok sewdigimi fark ettim onun disinda 3 senedir (bu sene emin degilim) basinda Amerikali (Flowers) bi hoca war we yanilmiyorsam 20 bin dolarlik ekipman alinmis ki korumaliklardan formalara,antreman korkuluklarina kadar hersey cok guzeldi..Tabi basari karsiligindaydi Turkiye 3. yada 4. su oldular (hataliysam bagislayin)..
Burda ODTU ile olan maclarina gitmistim Turkiyeden gelen hakemler oyle bir taraf tutmuslardiki ben bile azicik bilgimle şike,hile oldugunu anlamistim..
Tabi Spor salon u hala berbat dumbeller eksik herhangi bir kardiyo aleti yok etc etc etc..Disardakiler daha iyi..

walla bu kadar başarılı olmaları güzel
çim sahada antreman yapmıyorlar mı ?
bizim zamanımızda çim saha ve tribün yeni yapılmıştı
biz antreman yaparken okulun korosu geliyordu
tribünde hatunlar varken antreman kıran kırana geçiyordu :D
hiç unutmam netten azmı döküman indirmiştik , videolar falan
bide bunu insalara öğretmesi var ne günlerdi
ben Wide Receiver olarak oynuyordum
olayı aşmışlar amerikalı hoca falan

kolay gelsin
  • 0

#40 jaycloser

jaycloser

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2009 - 12:40 ÖS

reaction ne güzel demiş valla söylenicek fazla söz yok :D bi de benim ufak bi sorum var kktcell 3g le wow oynamaya çalışan varmı ?

ben oynuyorum gönyeli tarafında fakat bulundugun konum önemli 150 ms le oynuyorum
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı