İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kıbrıs

• Please log in to reply
Bu konuya 53 yanıt gönderildi

#41 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2009 - 02:14 ÖS

bende yakındoğunun karşısında askerdim Allah'tan kurtuldum.
  • 0

#42 Hunter85

Hunter85

Scout

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 09 Mart 2010 - 05:37 ÖS

Ahhhh eski gunler geldi aklima bende 2007 mezunuyum 2003-2007 arasi ne nefret ederdim kibristan kacmak isterdim, adam gibi adam bulmak nerdeyse cok zordu, roadhouse a gider sabahlara kadar icerdik arkadaslarla :(

ama insan mezun olunca degerini anliyor, neyse wow oynama konusuna gelince benim zamanimda adsl yeni yeni baslamisti ama 2,000 ytl baglatma ucreti istiyorlardi allahtan yurtta kaldim 4 sene boyunca net sorunum olmadi.

Magosada okuyan arkadaslar burdan hepinizi selamliyorum bu gunlerinizin kiymetini bilin sonra cok ariyacaksiniz.
  • 0

#43 mrblithe

mrblithe

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 49 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2010 - 09:50 ÖS

Lefke wow oyuncuları bizde 10 kişiyiz :D
  • 0

#44 Cigar

Cigar

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2010 - 01:49 ÖÖ

2006 gau mezunu :( ama ne yalan sölim özledim
  • 0

#45 Scudea

Scudea

Sergeant

• Members
  • 87 İleti

Yazma tarihi: 20 Mart 2010 - 01:28 ÖS

bende 2002 gau, özlememek mümkün deil be gardaş,

internet mi gıprıs mı atıyosunuz
"adada 56k günlerini yaşamış biri"
  • 0
"Anında wipe olduk,warriorlarımızın Heal ! Heal! çığlıkları hala rüyalarıma girer bazen."
Himmet Dayı

#46 Mauvzel

Mauvzel

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 03:49 ÖÖ

1yıl olmuş nerdeyse belki canlanır başlık .Dau bilgisayar müh okuyorum.2yıldır wow oynuyorum gerçi eylül ayından beri oyun oynuyorum diyemicem.Okul içerisinde internet ücretsiz olduğundan beri raidi bırak oyuna giremiyorum.Extend var ama hiç bi işe yaramaz bişey sürekli kopuyo.Daulu arkadaşlar ne tür bağlantı kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz?Önümüzdeki dönem ona göre ev yada yurda geçmeyi düşünüyorum.
  • 0

#47 cazus

cazus

Sergeant

• Members
  • 61 İleti

Yazma tarihi: 10 Ocak 2011 - 07:45 ÖS

Sana sadece uydu önerebilirm ama tek başına zorlar aylık 150 civarı ilk kurulumda 300 TL yi buluyor.Tabi bu exdent. ama superonline deneyebilirsin uydu taktıracaksan fiyatı uygun.Yada böle idare edicem diyorsan WTFast.com (What The Fast) - Make WOW Faster, Improve your Ping, Latency and Response time. kesinlikle tavsiye ediyorum.Hotspotta 90 msleri görüyorum.
  • 0

#48 Mauvzel

Mauvzel

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 11 Ocak 2011 - 03:10 ÖÖ

bu önerdiğin güvenilir bi program mı? çalışma şekli pek hoşuma gitmedi
  • 0

#49 cazus

cazus

Sergeant

• Members
  • 61 İleti

Yazma tarihi: 11 Ocak 2011 - 03:44 ÖS

ben bayadır kullanıyorum bi sorun yaşamadım.İstersen indir dene.1 hafta ücretsiz
  • 0

#50 l30n66

l30n66

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 17 Mart 2011 - 10:13 ÖÖ

1yıl olmuş nerdeyse belki canlanır başlık .Dau bilgisayar müh okuyorum.2yıldır wow oynuyorum gerçi eylül ayından beri oyun oynuyorum diyemicem.Okul içerisinde internet ücretsiz olduğundan beri raidi bırak oyuna giremiyorum.Extend var ama hiç bi işe yaramaz bişey sürekli kopuyo.Daulu arkadaşlar ne tür bağlantı kullanıyorsunuz ve memnunmusunuz?Önümüzdeki dönem ona göre ev yada yurda geçmeyi düşünüyorum.

Hortlamak gibi olucak basligi ama neyse sonucta yardim istemissin; Böte son sinif öğrencisiyim, netix kullaniyorum (northun yanindaki internet cafe) ekener 6 yurdunda kaliyorum net oradan geliyor..Tabi disarida kalmayi dusunursen ben nethouse u tavsiye ederim 75 milyona geliyor stabil 1 mb..Ama eger hesapli olsun diyorsan netix e 50 tl veriyorsun..Tabi northun cevresinde olmak zorunda, fena degil genel olarak iyi..
  • 0

#51 herakros

herakros

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 17 Eylül 2011 - 11:23 ÖS

konuyu yine hortlatmış olcamda bende kıbrısta okuyorum Neuda 1 aydır oynuyorum :D
  • 0

#52 alperar

alperar

Scout

• Members
  • 7 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2011 - 08:52 ÖS

arkadaşlar ben lefkoşadayım wow dvd lerini satan bir yer bulamadım hatta talan ettim ama yine yok. lefkoşa veya girnede satan bir yer biliyorsanız lütfen yardımcı olunuz.
  • 0

#53 inequable

inequable

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 47 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2012 - 03:28 ÖS

evet yil 2012 son yorum 2011 de kalmis kibrista wow oynayan arkadaslari görelim girnedeyim ben
  • 0

#54 CezzarTahaYılmazVefa

CezzarTahaYılmazVefa

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 20 Kasım 2012 - 06:11 ÖÖ

lefkosa gonyelı.kendı evımden oynuyorum.aktıf oyuncuyum.1 senedır oynuyorum.pandarıa acıldıgından berı daha gırmedım.varsa saglam aktıf oyuncu ozel mesaj atsın kafi gencler :D ıstedıgım vakıt accountu aktıf edebılırım.harbı psıkopatlardanımdır.aralıksız 22 saat maden kazmıslıgım vardır yanlıs olmasın :D
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı