İçeriğe git

Resim
- - - - -

Film Önerileriniz?

• Please log in to reply
Bu konuya 278 yanıt gönderildi

#41 karabazan

karabazan

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2009 - 08:09 ÖS

The Curious Case of Benjamin Button
Cast Away
Sır Çocukları
Prestij
Legends of the Fall
The Count of Monte Cristo
Enemy at the gates
Zatoichi
Hurricane
City of Gods
Istanbul Kanatlarimin altinda
Blow
Lord of war
Forrest Gump
Equilibrium
Pardon
Gönül yarasi
Kader
Perfume: The story of a murderer
Turtles can fly
Hacivat Karagöz neden öldürüldü
Beynelmilel
Blood Diamond
Good bye Lenin
Agir Roman

Hepsini kesinlikle izleyin, birbirinden güzel filmler. O kadar cok güzel film var ki simdilik bunlarla idare edin.
  • 0

#42 Anxl

Anxl

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 16 Nisan 2009 - 09:04 ÖS

benjamin button çok über yansıtılmış ama bence konusu kulağa ilk geldiğinde anda pek bi ilgi çeksede filmin işleyişi çok yavaş filmin süresi uzundu belki bu sorun değildi ama benjamin button ın durmadan gençleşmesi haricinde gayet normal bir hayattı diye hatırlıyorum[tekrar bi hatırladım evet o kdr sıradan da değildi ya] o yüzden bu kadar iddalı bi konunun yanında bu işleyiş çok yavan kalmış ayrıca sonu yine yaratıcı bir hikayeye pek tırt kalmış..şahsi fikrimdir..

milyoner [slumdog millioner di orjinal adı sanırım] bnce aldığı oscarları dibine kadar haketmiş durumda niye böyle yorumlarınız oldu anlayamadım ayrıca crowftd lotr ile karşılaştırmış zönk :S oldum..abi ne ettin dallar farklı yani ayrıca lotr in aldığı ödüller ona yetmez mi yapma etme :D milyonere gelirsek oyunculularıyla mekanlarıyla kamera çekimleriyla konusuyla bana göre çok ama çok güzel bi film benjamin button la zaten aynı dalda olmadıkları için karşılaştıramazlar bence karşılaştırrsak bile [yinede kişi zevki önemli tabi] milyoner kesinlkle çok daha güzel bi film...

bu arada 300 spartalıda tavsiye edilmiş ya tamam efektleri inanılmaz ama konusu bu kadar kötü!evet kötü olmaz.taraflı anlatımı,perslileri ucube gibi gösterip yunanları yakışıklı kaslı über güçlü gösterişi fln bence tam bi saçmalık benim hatırladığım bu ne sonu ne başı ne işleyişi güzel...efekt için izlenicekse çok keyifli animasyonlar izlenilebilir ben biri wall-e tavsiye etmiş +1290309123 çok keyifli idi gerçekten.

biraz uzun oldu kusura bakmayın tartışmada yaratayım demedim ne zamndır bi sinema blogu açayım diyorm açamıyorm sinema konusu gelince azck buraya böle döküldüm yani kusura bakmayın :D herkesin fikridir bunlarda bnm zevkler tartışılmaz yani haddime değil yanlış anlaşılma olmasın :)

david lynch filmleri tim burton yapımları tavsiye edilebilir şeyler daha farklı bir tarzları oldukları kesin :P
  • 0

#43 Moonson

Moonson

Scout

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2009 - 03:16 ÖÖ

Pan'ın labirenti en sevdiğim filmdir diyebilirim sonra da Léon kesinlikle izlenmeli. Yürüyen şato diye bi anime vardı o da gerçekten çok güzel. Bu ara sinemalarda Knowing var çok efsane bi film ama sonu batırıyo sonunu beğenmedim ama film içi aksiyon ve etkileycilik muhteşem izleyin derim
  • 0

#44 MickeyTheKing

MickeyTheKing

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.394 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 02 Mayıs 2009 - 08:58 ÖS

Baktım bu filmi öneren olmamış, bu gece tekrar izleyeceğim film : In Bruges

PS: Firefly isimli tek sezonluk Sci-Fi diziyi öneren arkadaşımada teşekkürler, bilim kurgu olurda nasıl kacırırım dedim, daha izlemedim ama Sci-Fi olsunda ne olursa olsun...
  • 0
Smart as a pair of a little boys shoes.

#45 Xlaronak

Xlaronak

Knight Lieutenant

• Members
  • 710 İleti

Yazma tarihi: 03 Mayıs 2009 - 01:29 ÖS

Herhalde yazılmıştır hatta ben yazmışımdır ama:

Eternal Sunshine of The Spotless Mind
  • 0

#46 MickeyTheKing

MickeyTheKing

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.394 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2009 - 03:10 ÖÖ

Posted Image

Hiçbirinden sıkılmayacaksınız, her türden(komedi dışında) begendiğim filmler(aklıma gelenler) işte bunlardır;

A Scanner Darkly

Revolver

London

Snatch

Donnie Darko

IN BRUGES

Constantine

Jeux d'enfants

Kingdom of Heaven

RocknRolla

Seven Pounds

Stop Loss

Wristcutters A Love Story

A Natural Born Killers

28 Days Later & 28 Weeks Later

Knowing

Vantage Point

The Number 23

American Gangster

The Name of the Rose

Awake

The Silence of the Lambs(1991) > Hannibal (2001) > Red Dragon (2002) > Hanibal Rising (2007)

Old Boy

Sleepers

The Jacket

Lucky Number Slevin

Identity

Deja Vu

John Q

Equilibrium

Dark City (98 model ama epic)

The Island

Next

Pi

Gattaca

Sin City 1 & 2

Léon

Fight Club

V For Vendetta

Batman : The Dark Knight

The Bourne Ultimatum

Fearless

Reservoir Dogs

Schindler's List

Saving Private Ryan

Downfall

300

The Thin Red Line

English Patient

Saw I

Interview with the Vampire

The Fly(1986)

From Dusk Till Dawn

Street Kings

Terminator I, II & III (Salvation(21 Mayıs) gelmeden seriyi bir kez daha izlemekte fayda var)

Iron Man

A Clockwork Orange

2001: A Space Odyssey

The X Files

Minority Report

I Am Legend

K-Pax

Nineteen Eighty-Four

Cube /Serisi

Dune (1984)

Event Horizon

The Mist

Seven

Amores Perros

The Game (Michael Douglas' ın sevdiğim tek filmi XD)

Conspiracy Theory

The Pelican Brief

The Boondock Saints

25th Hour

The Recruit

Lola rennt

Eight Milimeter

The Score

Master and Commander: The Far Side of the World

The Descent

Alatriste
  • 0

#47 Yasozen

Yasozen

Sergeant

• Members
  • 60 İleti

Yazma tarihi: 09 Mayıs 2009 - 02:44 ÖS

"Amores Perros - Edward Scissorhands " bunları izlemedim onun hakkında bi yorumda bulunamıcam ama diğer filmler evet izlenmesi gereken filmler^^ Zaten bi çoğunu biliyosunuzdur. Özellikle "A Clockwork Orange" acaip hasta bir filmdir. Tam bir bunalımdır. ama güzeldir

A Clockwork Orange'ı bize hocamız psikoloji dersinde izletmişti :D Cidden de psikoloji dersi için ideal bir film. :D Scary Movie Serisi ve Meet the Spartans güzel komedi filmleridir tavsiye ederim.
  • 0

#48 roonnie

roonnie

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 23 Mayıs 2009 - 11:50 ÖS

mickeytheking şöyle bi baktımda zevklerimiz neredeyse tamamen aynı diyebilirim;) bu arada bende yazıyım birkaç gerçekten izlenmesi gereken film
noviembre(ispanyol yapımı bir film izledikten sonra içinizi cız edicek öyle söyliyim)
abi sen herşeyi yazmışsın yahu :D
bide
american beauty adlı bir film var oda fena değil izlediğinize pişman olmazsınız ama kesinlikle
noviembre izlemeden geçmeyin altyazısını tam uyumlu bulamıyabilirsiniz isteyen olursa eğer ben buraya upload ederim
  • 0

#49 gurucuk

gurucuk

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 20 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 01:22 ÖÖ

tenacious d in the pick of destiny
tenacious d in the pick of destiny
  • 0

#50 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 03:25 ÖÖ

Mickey'e ben yapmıştım bu listeyi,maşallah hem msn den hemde buradan yayıyor herkese,neyse faydalanın yahu.:D
  • 0

#51 MickeyTheKing

MickeyTheKing

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.394 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 09:15 ÖS

Mickey'e ben yapmıştım listeyi dedi adam yaaaa XD Çakallık sezdim Ozgun, o kadar uğraştım yaptım senin icin ama sen ne yaptın cık cık cık, üstüne yattın XD
  • 0

#52 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 09:30 ÖS

Ayıp,ayıp.. sen demedin mi özgün izliyecek film kalmadı,wowuda bıraktım sıkılıyorum bildiğin şöyle rare,güzel filmlerden liste hazırlasana diye..
Sabahın 4 ünde hazırladım be yuh,teşekkür edeceğine üstüne yatıyorsun listenin.. :)
  • 0

#53 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 09:37 ÖS

Knowing(Kehanet) bende öneririm gerçekten insanın içini fena yapan tarzdan bi bilimkurgu-gerilim macera filmi..
  • 0

#54 Gleominas

Gleominas

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.798 İleti
  • LocationAntalya/Ankara

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 09:41 ÖS

Hmm bugün daha önceden izlediğim bir filmi aldım cdci den. Bulursanız kaçırmayın derim:

"Three and Out"
  • 0

Resmi ekleyen

#55 ElamShin

ElamShin

Legionare

• Members
  • 448 İleti

Yazma tarihi: 24 Mayıs 2009 - 11:14 ÖS

Son zamanlarda izledigim 2 guzel film.
Amélie , Yes Man . 2 side hos filmler. Yes Man de Jim Carrey ve Zooey Deschanel'in guzelligi ; hos bir film olmus , begendim. :)
Vaktim olunca tavsiyelerimi genisletebilirim. :)
  • 0

#56 Moonson

Moonson

Scout

• Members
  • 303 İleti

Yazma tarihi: 16 Haziran 2009 - 09:18 ÖÖ

Pan' ın Labirenti
Léon izlemeden ölmeyin, öldürtmeyin :P
  • 0

#57 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2009 - 05:40 ÖÖ

Choke

Fight Club ın yazarından benim bildiğim kadarıylan türkceye cevrilmemiş bir kitabından uyarlama

2008 yapımı bir film

Cok gülüceksiniz,sonlara doğru ise sadece gülmelik bir film olmadığını gerek süper kurgusu ve final sahnesiyle cok iyi anlıcaksınız...
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#58 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2009 - 06:41 ÖÖ

V vor Vendeta'yı öneririm bence muhteşem bir filmdi
  • 0

#59 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 20 Haziran 2009 - 10:35 ÖS

The Number 23 imdb 6.2: Az önce izledim Jim Carrey'nin filmi,biraz sıkıcı gibi ama ilginç bir konusu var..
Mirrors imdb 6.2: Güzel bir gerilim filmi,şahsen 2 gün aynalara bakamadım.. :D
The Last House on the Left imdb 6.9: 1972 yapımı bir amerikan filmi'nin 2009 versiyonu,şiddet dolu ve sinir bozucu bir film..
Knowing imdb 6.7: Favori sanatçım Nicholas Cage'den güzel bir bilimkurgu & gerilim..

Yalnız genel olarak baktığımda yeni filmlerin çoğunun eskilere oranla kat,kat kötü olduğunu görüyorum..
imdb'yede bakarsanız son şu 2-3 ay içerisinde çıkan filmler 6-7 arası puan almış..

Standartlarmı düşüyor ne..?
  • 0

#60 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 29 Haziran 2009 - 11:19 ÖS

Children of Men (imdb puanı 8.1) - Az önce izledim gerçekten güzel bir film,izlemeyenlere öneririm.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı