İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wrath gate

• Please log in to reply
Bu konuya 47 yanıt gönderildi

#21 Eftalia

Eftalia

Knight Lieutenant

• Members
  • 562 İleti

Yazma tarihi: 13 Nisan 2009 - 04:36 ÖS

Hayır ejderha dilini sadece AQ kapılarını açan kişi öğreniyor , zaten bunu keşfedende aq kapısını açan birisi.

ii de AQ kapısıyla ejderha lisanının ne alakası var onu anlamadım ben.
  • 0

#22 emptyleon

emptyleon

Knight

• Members
  • 335 İleti

Yazma tarihi: 13 Nisan 2009 - 06:17 ÖS

AQye silithidleri Kıstıran ejderlerde Ondan...
  • 0

#23 Eftalia

Eftalia

Knight Lieutenant

• Members
  • 562 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2009 - 09:10 ÖÖ

tmm :D
  • 0

#24 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 04 Haziran 2009 - 10:17 ÖS

kungen dir o zaman:)
bolvar ın ölmeyeceğini o video da hissettim nedense.kendisi turalyon dan sonra en çok sevdiğim paladır.
  • 0

#25 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 11:24 ÖÖ

benim anlamadığım birşey var putress forsaken yani horde tamam ally leri öldürüyor normal de neden horde da öldürüyor bu putress hain mi?bi de bolvar fordragon öldü biliniyor ama yaşıyor ve arthas ın ruhunu aldığı kişi gerçek saurfang değil oğlu saurfang the younger ismi
  • 0

#26 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 11:53 ÖÖ

putres hain. varimathras varya o hainlik yapıyor ikiside beraber çalışıyor. zaten putres orada hainlik yaparken varimathrasda uc de. bunu öğrenen thrall sylvanastan öğrenio orgrimmara jaina falan geliyor hatta konuşuyolar sonra ucyi geri almaya gidiyolar. sw kralı da öğrenio horde kızıyo Ucye basmaya gidio Horde tarafı varimathrası öldürüyor Alliance de putresi öldürüyor Ucde karşılaşıyorlar Alliance Horde'a thralla dalıyor fakat jaina nova atıp donduruyor oldukları yerde sonra teleport ediyor Alliance tarafını
  • 0

#27 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 12:37 ÖS

Evet Putress hain.Undercity'deki plague'i sylvanas'tan habersiz götürüp hem ally hem de horde'un kafasına döküyor Wrath gate'te.İki ordu birden telef oluyor.Sonra sylvanas'ın orgrimar'a kaçmasıyla şehrin onun elinden çıktığı anlaşılıyor.Sonra thrall sylvanas ile,wyrnn ise jaina ile undercity'e saldırıyorlar.Ally putress'i,horde varimathras'ı öldürtükten sonra stormwind kralı insanların paramparça cesetlerinin Undercity'de deney malzemesi olarak kullanıldığını görüyor.Buna sinirlenip Thrall'e saldırıyor.Jaina ise wyrnn'i ve diğer ally'leri stormwind'e geri teleport ediyor.
  • 0

#28 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 12:41 ÖS

çok teşekkür ederim ilk başta anlamamıştım sayenizde anladım, ama putress yaşıyor hatta orgrimmar da bolvar da yaşıyor northrend te saurfang the younger da northrend de ölmemişmiydi bunlar?
  • 0

#29 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 12:43 ÖS

Yok hiçbiri yaşamıyor.
  • 0

#30 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 12:46 ÖS

bilgiler için çok teşekkür ederim:)sayenizde putress in ne kadar manyak biri olduğunu anladım:D
  • 0

#31 lalepapatya

lalepapatya

Scout

• Members
  • 222 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2009 - 01:10 ÖS

Questi yapmadan once yasiyorlar,sonra oluyorlar
  • 0

#32 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2009 - 01:41 ÖÖ

şimdi bu q yu yapmadan silvanas ı kesmeye gidince varimathas ı da kesebiliyoz mu kesemiyoz mu?=
  • 0

#33 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2009 - 02:27 ÖÖ

varimathrası bu görev sırasında kesebilirsin. blizzardın yeni eklediği özellik aliaziong mu neydi o var işte herkese farklı görünüyor sen o questi yaparken sana öyle görünüyor sende variyi kesiyorsun. alliance isen her gün bayram
  • 0

#34 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 12 Haziran 2009 - 11:46 ÖS

alli isem nası bayram anlamadım? şimdi ben q yu yapmadım orayı bassam ve diğer herkez yapmış olarak gitse varimathas sadece bana mı dalacak anlamadım?
  • 0

#35 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 06:40 ÖS

alliance isen zaten raid ile gidip kesebilrisini kasteddim.

hayır sana dalmıyor tamamen lore'u desteklemek için yapılmış bir görev. güzel bir görev. Görevde zaten Kralına yardımcı olmanı istiyorlar kralınla beraber gidiyorsun işte birde onun arkadaşları var broll bearmantle falan. horde tarafında deli gibi heal geliyor thrall buf atıyor canın milyon mu ne oluyor diye biliyorum ama yap birşey olmaz tek dalmıyorsun.

varimarthrası horde kesiyor aliance purtresi kesiyor ayrca

anlamanın en iyi yolu yapmak :D
  • 0

#36 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 18 Haziran 2009 - 07:11 ÖS

Yapınca çok etkilenmiştim bu questi wotlk questler açısından çok sağlam bir expension oldu..

Bolvar Dk olarak mı döner tutsakmıdır öylemi döner bilinmez ama bir şekilde karşımıza çıkıcak..
  • 0

#37 pyronetics

pyronetics

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 03 Temmuz 2009 - 11:23 ÖÖ

benim anlamadığım birşey var putress forsaken yani horde tamam ally leri öldürüyor normal de neden horde da öldürüyor bu putress hain mi?bi de bolvar fordragon öldü biliniyor ama yaşıyor ve arthas ın ruhunu aldığı kişi gerçek saurfang değil oğlu saurfang the younger ismi

Biraz geç oluyor ama siteyi yeni takip etmeye başladım.Wrath Gate videosunda en sevdiğim bölüm Putress'in konuşmalarıdır.Putress orda bir forsakenın duygularını tam olarak açıklıyor.Forsakenlar zamanında veba(Lich King'in yaydığı plague) yüzünden ölmüş insanlardan oluşur.Zamanla lich kingin gücünü kaybetmesiyle(Illidan saolsun) öldükten sonra kalkıp lich kingin emrine giren insanlar kendi iradelerini kazanmaya başlarlar.Sylvanas bu kendine gelme olayını ilk başaranlardan olduğu için yanına diğerleride alarak forsakenı kurar.(Zaten undead karakter açtığınızda ilk konuştuğunuz kişi "Uyanmışşsın, az daha seni de kendine gelememiş zannedip yakıcaktık" gibi bişeyler söylüyor)

Putress'in "Death to the Scourge and death to the Living" (Scourge e ve yaşayanlara ölüm) diye bağırması bu yüzdendir.Forsakenlar kendilerini "undead" e dönüstürdükleri için scourge'e, undead olsalarda hala kendi iradelerine sahip olmalarına rağmen kendilerine scourge muamelesi çektikleri için yaşayanlara kızgındırlar.Bu itilmişlik duygusuna Waritmatrasın verdiği gaz da eklenince Putress de forsakena ihanet etmiştir.Bence onun tek amacı "terrible vengence of the forsaken"ı yani "forsakenın dehşetli intikamını" almaktı.Zaten wotlk gelmeden önceki son günlerde biliyosunuz veba salgını gene başgöstermişti ve herkes zombiye dönüşüyordu.Putress royal apochetarynin başı olarak bunun çözümünü bulmuştu, hatta shattratta koca labarotuvar gibi biseyin başındaydı.

Bu arada o zehir ne kadar güçlüyse Arthası bile öksürtüp yere çöktürrtü. :D
  • 0

#38 Alexilaiho

Alexilaiho

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2009 - 12:20 ÖÖ

En iyi açıklamayı pyronetics yapmış bence.
  • 0

#39 Bunny

Bunny

Senior Sergeant

• Members
  • 121 İleti

Yazma tarihi: 21 Kasım 2009 - 05:56 ÖS

Bu görevi hala yapabiliyor muyuz? Wowhead de 72 de alabileceğim yazıyor ama alamadım kimden ya da nasıl almam lazım varsa önşartları neler?(reputation vs. gibi)
  • 0

#40 moondancer

moondancer

Scout

• Members
  • 203 İleti

Yazma tarihi: 23 Kasım 2009 - 03:37 ÖS

Bu görevi hala yapabiliyor muyuz? Wowhead de 72 de alabileceğim yazıyor ama alamadım kimden ya da nasıl almam lazım varsa önşartları neler?(reputation vs. gibi)

Bu quest ile başlayıp devam edeceksin..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı