İçeriğe git

Resim
- - - - -

Maiev Shadowsong

• Please log in to reply
Bu konuya 42 yanıt gönderildi

#21 w84me

w84me

Scout

• Members
  • 79 İleti

Yazma tarihi: 04 Haziran 2009 - 10:43 ÖS

bt'de oldurmuyoruz illdianı , illidanı arthas kendi elleriyle ice crow citadel in onnude öldürüyor. ki bu fight'i wow ice crown questindede yaspabilirsin wc II FT dede cinematic oalrak gorebilirsin.
  • 0

#22 emptyleon

emptyleon

Knight

• Members
  • 335 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 03:01 ÖÖ

Öldürme Değil yaralama var orda...O questte gecmişi göstermek amacıyla konmus birşey...
  • 0

#23 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 07:50 ÖÖ

Illidan black temple'da bizim ve Maiev shadowsong tarafından öldürülüyor.Illidan resmi olarak öldü yani.
  • 0

#24 Marco_Polo

Marco_Polo

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 10:41 ÖÖ

Maiev şimdi ne yapacak?http://localhost/wowturk_ipb/public/style_emoticons/default/confused.gif
  • 0

#25 Hike

Hike

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 536 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 10:59 ÖÖ

Illidan black temple'da bizim ve Maiev shadowsong tarafından öldürülüyor.Illidan resmi olarak öldü yani.

Bu konuda kesinlikle yanlışsın. BT de Illıdan fightından sonra hapse götürüldüğünün geçtiği bir bölüm var. BT yi sadece bir defa yaptığımdan dolayı ayrıntılı anlatamayacağım ama kesinlikle Illıdan ölmedi ne resmi olarak ne de lore olarak
  • 0

#26 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 12:01 ÖS

Illidan Stormrage - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft

Illidan'ın status'a bak bir istersen.Illidan öldü.
  • 0

#27 sumut

sumut

Senior Sergeant

• Members
  • 115 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 02:28 ÖS

Ben de İllidan'ın öldüğünü zannetmiyorum aslında. İstemiyorum da ölmesini. Bu kadar kolay olmamalı. Umarım Wowwiki yanılıyordur.

Bence sonunda İllidan gerçek aşkı Maiev'in kollarında bulacak. En büyük aşklar nefretle başlarmış.:)
  • 0

#28 Marco_Polo

Marco_Polo

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 03:25 ÖS

Ben de İllidan'ın öldüğünü zannetmiyorum aslında. İstemiyorum da ölmesini. Bu kadar kolay olmamalı. Umarım Wowwiki yanılıyordur.

Bence sonunda İllidan gerçek aşkı Maiev'in kollarında bulacak. En büyük aşklar nefretle başlarmış.:)

İmkansız değil.
  • 0

#29 faustomer

faustomer

First Sergeant

• Members
  • 260 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 03:28 ÖS

Illidan Stormrage - WoWWiki - Your guide to the World of Warcraft

Illidan'ın status'a bak bir istersen.Illidan öldü.

Illidan ölcekse sonlara doğru ölür Emerald Dreamde belki Illidanı tekrardan görebiliriz kim bilir. Warcraft Tarihinin en ünlü Herolarından olan Illidanı bu kadar kolay öldürmezler canım sizde...Biri diyor tekrar hapse tıktı biri diyor öldürdü bekleyip görücez... + Koca bir ek pakete You are not prepared diyerek imzasını atan adam :) kolaymı bu işler :) :)
  • 0

#30 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 03:28 ÖS

öyle bi durumda dallas dan pek farklı kalmaz .
  • 0

#31 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2009 - 03:39 ÖS

Öldü işte be.
  • 0

#32 Marco_Polo

Marco_Polo

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 12:49 ÖÖ

Öldü işte be.

"What is the matter human?Are you afraid?"
Varimathras
  • 0

#33 Hike

Hike

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 536 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 06:33 ÖÖ

Öldü işte be.

ölmedi kalbimimize yaşıyor dicem olmicak :P Wowwiki deki bilgi bana biraz hatalı geldi çünkü killable değil illidan bundan eminim
  • 0

#34 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 08:29 ÖÖ

bu illdian fanatikliği neden adam oldü iste 1 raid + maiev+akama hakladı illedanı neden kabullenmek istemiyorsunz mezarını görsem üstüne tükrürüm ya adam pisliğin tekiydi bukadar kahraman yapan nedir onu...Burnng legionun hizmetine isteyerek giren bir adamdan söz ediyoruz burda aynı orkların guldanı gibi kendi halkına karşı hiç bir duygu beslemeyen yalnızca güç peşinde olan bir adamdı
  • 0

#35 Marco_Polo

Marco_Polo

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 05:31 ÖS

bu illdian fanatikliği neden adam oldü iste 1 raid + maiev+akama hakladı illedanı neden kabullenmek istemiyorsunz mezarını görsem üstüne tükrürüm ya adam pisliğin tekiydi bukadar kahraman yapan nedir onu...Burnng legionun hizmetine isteyerek giren bir adamdan söz ediyoruz burda aynı orkların guldanı gibi kendi halkına karşı hiç bir duygu beslemeyen yalnızca güç peşinde olan bir adamdı

Doğru,katılıyorum.Night Elf'lere doğru düzgün 1 gün bile yardım etmedi,hapisten çıkar çıkmaz koşa koşa büyülü Artifact'ların peşinden koştu.Maiev'in onu Outland'de nasıl yakaladığını çok merak ediyorum:D Ama maalesef ki Frozen Throne'da onu sadece kafesin içinde görebiliyoruz,yani yakalandıktan sonra görebiliyoruz.
  • 0

#36 Efsuncu

Efsuncu

First Sergeant

• Members
  • 225 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 06:19 ÖS

We are Prepared
  • 0

#37 errrdi

errrdi

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 22 Haziran 2009 - 06:31 ÖS

Evet kesinlikle Warden Hero class ve Maiev shadowsong =)
  • 0

#38 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 11 Temmuz 2009 - 12:04 ÖÖ

Ilidan ve güçleri ise Outland’e yenilginin verdiği hüzün ve utanç ile geri dönmek zorunda kaldı.Arthas dünya üzerindeki en güçlü varlıklardan biri olmuştu.

umarım tartışmaya son noktayı koyar
  • 0

#39 mertoxx

mertoxx

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2012 - 11:12 ÖS

Ama Maiev Kadar İllidanda Haklı İlladan Lich King ve Arthası Yok Etme Peşinde Ama Maiev Onu bir saniye bile dinlemiyor ,Bu hırsı ona kötü patlayabilir ?? :D
  • 0

#40 mertoxx

mertoxx

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2012 - 11:27 ÖS

Ne b*k işi varda illidanı öldürüyor ? Adam Lichi yok etme peşinde ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı