İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yetkili kişiler buraya

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 Noutillus

Noutillus

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 02:12 ÖÖ

Merhabalar.Forumunuzu uzun zamandır takip etmekteyim.Bir kaç arena organizasyonu atılımında bulunulmuş ama yeteri ilgi görülmediğinden organizasyonlar faaliyete geçmemiş.Server sorunları falan yaşamışsınız.

Biz yaklaşık 4 yıldır oyun serverları kiralamaktayız.Son 1 yıldır herhangi bir atılımda bulunmadık.Yeniden eski kıvamımızı tutturma çabasındayız.Eğer ki anlaşma sağlanırsa yapmak istediğiniz turnuvaları server desteği vererek faaliyete geçirmek istiyoruz.

Aktif olan ve konuya hakim olan bir yetkili bulamadım.Detaylı bilgi için bana özel mesajdan ulaşabilirsiniz.

İyi Günler Dilerim...
  • 0

#2 niven

niven

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.749 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 05:41 ÖÖ

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Bu 3 msn den herzaman cevap bulabilirsin...
  • 0

#3 cengznucel

cengznucel

Champion

• Members
  • 1.043 İleti
  • LocationBalıkesir - Bandırma

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 06:03 ÖS

ben muhabbeti anlamadım.
  • 0

#4 Slaughter-

Slaughter-

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 756 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 06:30 ÖS

Turnuva yaparken server olarak size yardımcı oluruz, bu bağlamda serverımızın reklamınıda yapmış oluruza geliyor anladığım kadarıyla, ancak zaten genelde katılcak kişiler private serverda oynamayan kişiler olucak bu reklamları ne kadar başarılı olur bilemicem..
  • 0

#5 Marv

Marv

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 3.507 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 10:14 ÖS

[email protected]
[email protected]
[email protected]

Bu 3 msn den herzaman cevap bulabilirsin...

Turnuva yaparken server olarak size yardımcı oluruz, bu bağlamda serverımızın reklamınıda yapmış oluruza geliyor anladığım kadarıyla, ancak zaten genelde katılcak kişiler private serverda oynamayan kişiler olucak bu reklamları ne kadar başarılı olur bilemicem..

Official serverlarda oynayıpta private serverlarda eğlencesine takılan çok insan var,ben geçen sene 1-2 servera girmiştim neredeyse tamamı official serverlarda oynayan oyunculardı.. :D
  • 0

#6 Hedkandi

Hedkandi

Legionare

• Members
  • 366 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2009 - 12:45 ÖÖ

Daha önce de önermiştim. Forumda bir private server kurulusa eğlence amaçlı çok iyi olur. 7/24 açık olan bir server demiyorum tabi. Haftada bir eğlence amaçlı pvp maçları yapılabilir, turnuvalar yapılabilir. Forum olarak private serverlara karşısınız ama bu private server kategorisine girmiyor bence. Hayır orjinal oyunda yapalım diyecem ama herkes farklı realmde...
  • 0

#7 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 14 Haziran 2009 - 08:28 ÖS

"Yetkli kişiler buraya" şeklinde başlık açılmıyor yalnız bu forumda. İrtibat adresleri alındığı için kilitliyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı