İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yeni Seyahat Yolları

• Please log in to reply
Bu konuya 2 yanıt gönderildi

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 18 Haziran 2009 - 06:15 ÖÖ

Önümüzdeki büyük içerikli patchle oyuna leveling için işe yarayacak birkaç ulaşımı geliştirme yolları ekleniyor.

Azeroth sakinlerinin Horde yaptığı şeyin en iyisini yaparken onların tüm gücüne tanıklık etme zamanı: zeplin kuleleri inşaa etmeleri ve oyuncuların sky boatları kullanarak engin denizleri yüzerek geçmeleri için goblinler çalıştırdılar. Bu doğru, oyuncuları Orgrimmar'a taşıması için Thunder Bluff'a yeni bir zeplin rotası eklendi. Teknoloji ne kadar görkemli, değil mi?

Ayrıca Azeroth'un en yüce büyücüleri tarafından getirilen, Orgrimmar ve Stormwind'e yeni portallar geliyor. Bu portallar kullanıcıları direkt olarak Stair of Destiny bölgesine yani Dark Portal'a götürüyor. Bu hemen olunca seyahat çok daha elverişli! Sonra oyuncular Stair of Destiny ile Outland'e bağlı yeni bir flight path bulacak ve Shattrath'a direkt erişecekler.

Koltuğunuza yaslanın, masaları tamamen kapalı ve kilitli konuma getirin; umarız Azeroth ve ötesinde seyahat yollarınızdan zevk almaya devam edersiniz.

Açıkçası yeni portallar geleceği haberi bir mage olarak benim hoşuma çok gitmedi. Sanırım Shattrath portallarına zaten az olan ilgi daha da azalacak ve Shattrath portalından para kazanmak sadece tembel ya da zamanı az olanlara bağlı olacak. İyi ki Dalaran'a açmıyorlar :D Bir yandan da iyi oldu; gerçekten çok daha pratik olacak. Sizce bu yenilikler iyi mi oldu, yoksa siz de benim gibi ekonomiyi düşünenlerden misiniz? ^^

Kaynak: MMO-Champion BlueTracker - 3:10 to Thunder Bluff: New Ways of Travel

(Not: Çeviri hatalarını lütfen söyleyin, düzeltiriz)

#2 Ashanel

Ashanel

First Sergeant

• Members
  • 299 İleti

Yazma tarihi: 18 Haziran 2009 - 01:42 ÖS

Bu beni sevindirdi acıkcası. Zira bizim Serverda maalesef Shatt'a portal acmak için para bayılmak yetmiyor birde yalvarıyorsun gordugun magelere :D Hadi para sorun değilde peşlerinden koşuyorum o uyuzuma gidiyor :) Ben sevindim iyi olmuş iyi :)
  • 0

#3 Gloinne

Gloinne

Knight

• Members
  • 358 İleti

Yazma tarihi: 23 Haziran 2009 - 06:47 ÖS

arkadaşlar merhaba ya ben oyuna giremiorum versiyon hatası dio ne zmn patch indrcem 3.0.9 dan kaça geçtik??

Şu an cidden şaka yapıyorsun değil mi?.Başlıkla ne alakası var yazdığının?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı