İçeriğe git

Resim
- - - - -

Broxigar Saurfang

• Please log in to reply
Bu konuya 97 yanıt gönderildi

#81 Lord Anduin Lothar

Lord Anduin Lothar

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 25 Kasım 2009 - 06:51 ÖS

Fanatiklikle alakası yok.Adamın geliş,yaratılış biçimi,hikayesi binlerce kişi tarafından eleştirliyor.Bunların arasında bir çok Horde da var.

Binlerce kişi eleştriyor diye sende hep onu örnek göster.Sürü psikolojisi.Sence bu oyunda hangi şey mantıklıda?Bunların mantıklı olmasını bekliyorsun.Bknz:Tauren paladin.
  • 0

#82 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 25 Kasım 2009 - 07:22 ÖS

güzel bi noktaya parmak basmış

OYUNDA MANTIKLI NE VAR
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#83 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 25 Kasım 2009 - 08:20 ÖS

Lich King'e karşı en büyük avantajımız Ashbringer.

darion mu?
  • 0

#84 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 25 Kasım 2009 - 08:23 ÖS

darion mu?

kılıç şu anda tirion da
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#85 Ap0pLeXY

Ap0pLeXY

Senior Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 12:34 ÖS

bu tür hikayelerde güçlü kişinin hep güçlü bir babası falan olur ondan merak ettim birde böyle birinin aliesi hakkında hiçbirşey yazılmamış olması garip...
  • 0

#86 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 03:24 ÖS

kılıç şu anda tirion da

ashbringer derken ben alexandros dan bahsediyor zannettim.
  • 0

#87 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 03:38 ÖS

yok Alexandros kesin olarak öldü, zaten Darion da olamaz LK parmağıyla öldürdü paladinler resledi
  • 0

#88 Lord Anduin Lothar

Lord Anduin Lothar

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 04:52 ÖS

Frostmourne'nin etkisi terse çevirebilen tek silah ashbringer:S.Biri ruhları topluyor.Biri bütünleştiriyor.Senaryoya göre light'in shadow'a üstün gelmesi lazım ama görücez hepimiz
  • 0

#89 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 06:13 ÖS

Alın size gerçek Broxigar the red

the red ünvanını siz koyarsınız artık biz sadece ismi yazıp karakter açabildik :P oda farklı bir taktik ile normal yazı ilede açtırmıyorlar...

ilerde the red gibi bir ünvan getirirse blizzard :) fena olmaz benim açımdan

Resmi ekleyen
  • 0

#90 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2009 - 12:56 ÖS

Belki Arthas'ı da kurtarıcaktır Ashbringer.. umarım..
  • 0

#91 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2009 - 11:23 ÖS

arthas'ın ölmesi bana saçma geliyor.bir karakteri bu kadar yüceltmişken ne diyim...
  • 0

#92 Shadowalker

Shadowalker

Lieutenant General

• Members
  • 1.507 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2009 - 12:38 ÖS

Ben Wotlk Trailer izlediğimden beri ne denirse densinArthas'ın kurtulmasını istedim. Umarım ölmezde lore başka yöne çevrilir.
  • 0

#93 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2009 - 09:16 ÖÖ

Ben Arthası oldum olası sevmedim.Hep ruhunda karanlık bir taraf olduğuna inandım.Nitekim Nerzhul'un ruhunu yendikten sonra eski kişiliğini kazanmıyor.Nerzhul'dan daha karanlık bir efendiye dönüşüyor.Arthas için artık umut yok.Onu öldürmek tek çare.
  • 0

#94 cyber_turk

cyber_turk

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 29 Kasım 2009 - 05:39 ÖS

eline sağlık güzel bi yazı olmuş ama daha detaylı bilgi alabilirsem çok daha güzel olcak gerçekten ilgimi çeken bi eleman kendisi
mesela rhonin ve krasusla nasıl tanıştı? o portal neyin nesiydi kim açtı? kaldorei ler mi görevlendirmiş sargerasla çarpışsın diye? baltası şuan nerde?

Rhonin , Krasus'un (Korialstrasz adında ki kırmızı ejder) öğrencisidir...( Kitaplarda krasus tarafından kullanıldığı ima edilir ancak Rhonini dalaran liderliğine kadar getirecek serüvenlerin asıl mimarıdır) ... Krasus Dalaranın en saygın 6 üyesinden biridir...

Bu üç kişiyi kadimler savaşına getiren (getiren diyorum gönderen demiyorum çünkü gelecekten getirdi , geçmişi göndermedi...) Nozdormu ( zamansız ve mekansız ejdarha) ... Savaşın kaderini bir anlamda onlar tayin etti... Değiştirmediler çünkü onların gelmesi ve savaşın kazanılması zaten Nozdurmu'nun görüsüydü...
  • 0

#95 Chizer

Chizer

Knight

• Members
  • 369 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2009 - 06:30 ÖS

"I am Saurfang. Brother of Broxigar. You know me to be the Supreme Commander of the Might of Kalimdor. An orc - a true orc warrior - wishes for one thing: To die in the glory of battle against a hated enemy. Some of you have fought in battles. Peace has been with us for many years. Many years we sat idle but many years we battled. In those years - where strife the land and Legion and Scourge sacked our homes, killed our families - these insects dwelled beneath us. Beneath our homes - waiting. Waiting to crush the life from our little ones. To slay all in their path. This they do for their god. And for our gods? We defend. We stand. We show that as one. United. We destroy. Their god will fall. To die today, on this field of battle, is to die an orcish death. To die today is to die for our little ones. Our old ones. Our… loved ones. Would any of you deny yourselves such a death? Such an honor?"

Overlord Saurfang ın ahnquiraj gate açılışlarında böyle bir yell atması vardırki kardeşiyle ne kadar gurur duyduğunu ve broxigar ın ne kadar önemli bir horde kahramanı olduğunu ben broxigar ın kardeşiyim diyerek dile getirmesi anlatmaya yeter sanırım, o günü dün gibi hatırlıyorum, Önde saurfang arkada nightelf priestlar ahn quiraj kapılarından çıkan büyük elite bosslar ve devasa böceklere karşı acaip bir savaş, yanlış hatırlamıorsam o nightelf priestler bir renew atıyorlardı 1k 1k tickliyordu :D o zamanlar zaten var 4-5k hp millette,Saurfang deseniz bildiğiniz tank bütün o yaratıkları biz saurfange tanklatmıştık şahsen, acaip bir reputation kasmıştık vakti zamanında saurfang abimizin sayesinde orada :D
  • 0

#96 escaton

escaton

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 03:17 ÖS

arthas'ın ölmesi bana saçma geliyor.bir karakteri bu kadar yüceltmişken ne diyim...

RIP :D
  • 0

#97 Cagrikurt

Cagrikurt

Centurion

• Members
  • 828 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 07 Ekim 2010 - 03:26 ÖS

hort?
  • 0

Filozof Murloc der ki;
Aaaaaughibbrgubugbugrguburgle! aka RwlRwlRwlRwl...

#98 bayjordan

bayjordan

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 24 Kasım 2010 - 09:03 ÖS

BİRİNcSİ! BROXİGAR 10BİN YIL ÖNCESİNE GİTTİĞİNDE HABERİ YOKTU , SADECE STONETALON DAĞLARINA İNCELEME İLE BİR ARKADAŞI İLE İNCELEMEYE GİDERKEN BİRDEN Bİ GEÇİT TARAFINDAN GÖNDERİLMİŞTİR.ORDA NİGHT ELF LER TARAFINDAN İLK HAVYAN MUAMELESİ GÖRMÜŞTÜR AMA TYRANDENİN ONUN İYİ OLDUĞUNU ANLAMIŞTIR(VE BROX TYRANDEYE İYİLEŞTİRME BECERİSİNDEN DOLAYI SHAMAN DEMİŞTİR) KRASUS VE RHONIN YARDIMIYLA ARALARINA KATILMIŞTIR.NİGHT ELFLERİN KIÇINI KURTARAN KİŞİ DİYEBİLİRZ BUNA

wowda eski ama bu forumda yeniyim. Ne zamandan beri modlar yabancı forumlarda nerdrage yapan elemanlar gibi caps açık yazıyor??

NİGHT ELFLERİN KIÇINI KURTARAN KİŞİ DİYEBİLİRZ BUNA

Bunu herhangi bir yabancı forumda söylediğinde adama fanboy damgası yapıştırırlar. ben de yapıştırırm. Horde oynamasam da benim de broxigar karakterine ve lore'una büyük saygım var ama bi orcun bütün bir ırkı kurtardığını ima etmek biraz gülüç kalıyor.
  • 0

1 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 1 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı