İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 Oy Kullanılmış

Sargeras Nerede?

• Please log in to reply
Bu konuya 94 yanıt gönderildi

#41 DjOmeR

DjOmeR

Scout

• Members
  • 336 İleti

Yazma tarihi: 30 Kasım 2010 - 09:51 ÖS

Bir şey sormak istiyorum, lütfen yanlış anlama. Türkçeleştirme çabanı anlıyorum ve saygı duyuyorum. Ama neden her kan yazdıktan sonra parantez içinde blood yazıyorsun. Bir kere yazarsın anlarız da, 4 kere kullanmışsın kan elflerini ve her seferinde parantez açmışsın.

Taktigin seye bak...
Birde konu hortlatilmis ama millet tartismayla hemen devam etmis bu ne istek.
  • 0

#42 s3lcuque

s3lcuque

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 17 İleti

Yazma tarihi: 19 Aralık 2010 - 08:31 ÖS

aegwynn sargerası öldürmüyor daha doğrusu öldürüyorda sargeras istediği için ölüyor biliyonuz işte ayrıca sargeras kesinlikle gelmeli catada geliceğini sanmıyorum ama wowcuların çıplak gözle sargerası görme hakkı var diye düşünüyorum
  • 0

#43 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 20 Aralık 2010 - 02:27 ÖS

Sargerasın ..... size bişi olmasın.
  • 0

#44 Bloodcoil

Bloodcoil

Scout

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 08:53 ÖÖ

Sıradaki expansion'ın main villain'i olarak gelecek Sargeras :D
  • 0

#45 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:28 ÖÖ

Bence Sargeras için birkaç paket daha beklememiz lazım çünkü Sargeras'ın gelmesi demek WOW'un sonunun gelmesi demek.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#46 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:04 ÖS

Titanlar var daha Sargerastan sonra halletmemiz gerekn :=) Yani ben öyle yazardım hikayeyi....
  • 0

#47 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:12 ÖS

Titanlar var daha Sargerastan sonra halletmemiz gerekn :=) Yani ben öyle yazardım hikayeyi....

valla aslında bende öyle isterdim hatta direk burning legion un oynanabilir olarak oyuna katılmasını ve titanların düzenli evren anlayışının karşısında, sargeras abimizle beraber takılmak isterdim fakat işte bu işler öyle olmuyor..

en azından şunu söyleyebilirim.. azeroth üstündeki her ırk icin titanlar abidir,babadır,varoluşlarını borclu oldukları varlıklardır... gerek yaratılışlarından ötürü gerek ise old-godlar ve elementallerin zulmünden kurtardıklarından ötürü..

böyle bir durumdada nankörlüğün lüzumu yok.. =)
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#48 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:15 ÖS

Babalarının hayrına gezegen gezegen dolaşıp düzen getirdiklerini düşünmüyorum...Can sıkıntısından mı gezegenleri yok edip tekrar yapılandırıyorlar hiç sanmıyorum.Evrenin kaderini etkileyecek bir şey planlıyorlar gibi.Bana göre titanlar ya da lejyon için çöpten bir farkımız yok.
  • 0

#49 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:21 ÖS

Babalarının hayrına gezegen gezegen dolaşıp düzen getirdiklerini düşünmüyorum...Can sıkıntısından mı gezegenleri yok edip tekrar yapılandırıyorlar hiç sanmıyorum.Evrenin kaderini etkileyecek bir şey planlıyorlar gibi.Bana göre titanlar ya da lejyon için çöpten bir farkımız yok.

bu işinde aslında sana göresi bana göresi yok.. chris abi ne diyorsa o =)

tabiki can sıkıntısından yok edip yeniden yapılandırmıyorlar, titanları neyin yarattığı bilinmiyor ama yaratılışlarında "düzen kurma" hastalığı olduğu kesin.. bir gezegende old-godlar hüküm sürüyorsa,elementler kaotik bir yapı icerinde ise ve "doğa ana" varoluşunu gerçekleştiremiyor ise yada gezegen tamamen burning legion ve bozunma icerisinde ise, titanlar olaya el atıyor.. varoluşlarında amaç hiç süphesiz bu..
  • 0

#50 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:25 ÖS

Titanlar gelmeden önce Azeroth'a yaşam vardı diye düşünüyorum...Ejderhalar titan yaratımları olmamasına bağlıyorum bu tezimide.Titanlar geldiği zaman ejder adında bir canlı türü zaten varlığını sürdürüyordu.Belki bir sürü başka canlı türleride vardı.Ejderhalar gibi boyun eğenler hayatta kaldı eğmeyenler yok edildi.Ne diyorsan biraz felsefe yapalım.Titanların amacı ne....Gezegenlerin suçu ne :=)
  • 0

#51 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2010 - 10:39 ÖS

benim anladığım bu adamlar takıntılı ve evrende karanlık güclerin varlığınıda biliyorlar.. bakıyorlar gezegene, yanlış hatırlamıyorsam o zamanlar trolller ve böceklerde var.. fakat böcekler oldgodların hizmetinde troller ne yapıyor bilmiyorum, tahmin yürüterek, bazılarının oldgodlara hizmet ettiğini fakat diğerlerinin oldgodların himayesine girmeden varlıklarını devam ettirmeye calıştıklarını fakat onlarında eninde sonunda kaybedecekleri bir savaş icerisinde olduklarını söyleyebilirim.. tamam ejderha gibi çok güclü ırklar var ama bakıldığında güç ve iktidar eski tanrıların ve kaotik elementlerin elinde..

ve bu gezegene düzen getirme yada yok etme ihtiyacı hissediyorlar cünkü evrende devamlı seyahat ederek kurdukları düzene karşı ileride tehdit oluşturabilir..

hoooopp..
element lordları ve eski tanrılar kodese.. bol bol fidan calışması, yeni bir düzenleme.. yeni dünyanın yeni yaşamı icin bir güç kaynağı.. well of eternity.. bakıyorlar ejderhalarda iş var, aspectler hazır...

hoşcakal..

birgün bir problem cıkarsa diyede... birkaç önlem alıyorlar.. (bkz: algalon)

ayrıca "dünyanın durduğu gün" diye bir film var.. muhakkak izlemişsindir.. aslında cok mesaj kaygısı icinde boğulmuş bir film ama izlemediysende izlemeni öneririm..
  • 0

#52 Deltaus

Deltaus

Moderatör

• Moderators
  • 523 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2010 - 02:52 ÖÖ

ya ekpaketten bahsetmişken,acayip bi fantazim var benim ama yani acayip olcakmış gibi geliyo..

son ekpaketin son raidinin son bosunda,bi şekilde,belki durup dururken belki biz bilerek bişieye basarak bişi kullanarak tuzağa düşürülerek vs. bi şekilde bi portallancaz,ışınlancaz,ve böyle evren gibi ama bembeya zi byere gitcez,çok uzakta cidden dev gibi silüetler 3-4 taht var oturmuşlar,ayakta muhafız-hizmetçi kılıklı 2-3 tip,böyle dev gibiler ve tam seçilmiyolar bile,öyle bi yere gitcez,bütün gerçeği bi kaç kelimeyle öğrenip yad belkide öğrenemeyip ölcez ve kendimizi tekrar azerotthe bulcaz

tabi bu hikaye çok daha genişletilebilir.belkide azerothu yıkılmış paramparça halde bulcaz,belki dediğim gibi diilde sadece tek ve gerçek bi titan görcez,belki bize uzun uzun anlatcaklar belkide sadece "yine mi sen" diyip daha fazla soru çıkararak başımızı öldürcek vs. vs.

çok ilginç ya:)
  • 0

#53 İloo

İloo

Sergeant

• Members
  • 84 İleti
  • LocationFallen Kingdom Lordaeron

Yazma tarihi: 25 Aralık 2010 - 09:23 ÖÖ

ya ekpaketten bahsetmişken,acayip bi fantazim var benim ama yani acayip olcakmış gibi geliyo..

son ekpaketin son raidinin son bosunda,bi şekilde,belki durup dururken belki biz bilerek bişieye basarak bişi kullanarak tuzağa düşürülerek vs. bi şekilde bi portallancaz,ışınlancaz,ve böyle evren gibi ama bembeya zi byere gitcez,çok uzakta cidden dev gibi silüetler 3-4 taht var oturmuşlar,ayakta muhafız-hizmetçi kılıklı 2-3 tip,böyle dev gibiler ve tam seçilmiyolar bile,öyle bi yere gitcez,bütün gerçeği bi kaç kelimeyle öğrenip yad belkide öğrenemeyip ölcez ve kendimizi tekrar azerotthe bulcaz

tabi bu hikaye çok daha genişletilebilir.belkide azerothu yıkılmış paramparça halde bulcaz,belki dediğim gibi diilde sadece tek ve gerçek bi titan görcez,belki bize uzun uzun anlatcaklar belkide sadece "yine mi sen" diyip daha fazla soru çıkararak başımızı öldürcek vs. vs.

çok ilginç ya:)

Senin dediğin beyaz gezegen sahnesi Command&Conquer 4 ' NOD campaing'in son bölümünde var :D Oradada bir kaç gerçeği öğreniyorsun sonrada bitiyor oyun zaten.
  • 0
For The Alliance !

#54 Dead Finger

Dead Finger

Lieutenant General

• Members
  • 1.892 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2010 - 09:34 ÖÖ

Bir rüya gördüm geçenlerde wowun 2 ek paketi daha çıkacak. Neler olacak tam göremedim. Görebiliyorum fakat gerçek olmadığını biliyorum.. Hissedemiyorum ama görebiliyorum.. :D

Kaç ek paket daha çıkacak bilmem ama baba finger derki;

2 ek paket daha var wowun yolunda..
  • 0
' make love not warcraft. '

Cahillerle tartışmaya girmeyin, Ben hiç kazanamadım..

#55 Lehster

Lehster

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 04:54 ÖS

Ben Twisting Nether'da sıkışıp kaldığını duymuştum. (Saurfang Facts :))
  • 0

#56 raider134

raider134

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2011 - 05:06 ÖS

Ben Twisting Nether'da sıkışıp kaldığını duymuştum. (Saurfang Facts :))

konu hortladı :P

azerothun eski haritası die birşey var orda sergeras tomb yazıyor ve daha görmediğimiz adalarda var

aşağıdaki linkte var yada Old azeroth map yazarsan çıkacaktır

http://snappyworld.c...örsel Sonuçları
  • 1

#57 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 02:51 ÖÖ

Alkol, uykusuzluk ve yorgunluk birleşince şöyle iğrenç bir espri yapasım geldi, şimdiden affola;

İşteeee burdaaaa...
  • 0
Benim dotum pıt pıt vuruyor abi-Ezekeel
AMİNTOBELLO

#58 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 04:46 ÖÖ

tomb of sargerasi bilmek icin o kadar sey yapmaya gerek yok wc3 ü bitirmek yeter
  • 0

#59 misterrium

misterrium

Sergeant

• Members
  • 63 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 03:57 ÖS

ya yanlısmı hatırlıyorum? titanlar ırkları yaratmıyomu zaten? yani azeroth ta var olanlar oldgodlar ve elementallar. titanlar onları surgun edip yeni hayat kuruyolar sonrada ırklar?
  • 0

#60 cernobia

cernobia

Üye

• Members
  • 446 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2011 - 04:51 ÖS

earthen, mechanognome, tolvir, trogg. , stone watcher, vrykul, dragonlar,giantlar..

bunların dışında kalan ırklar titanlar tarafından yaratılmadı. dwarf ve gnome lar dolaylı olarak titan yaratıkları..

Azeroth ta daha onlarca ırk var.. Titanlar Azeroth ta genelde yaratmaktan çok çekip çevirme, şekillendirme v.s yaptılar. Yaratıkları ırklarda bu şekillendirme için kullanılıyorlardı.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı