İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 Oy Kullanılmış

Sargeras Nerede?

• Please log in to reply
Bu konuya 94 yanıt gönderildi

#81 Moonslam

Moonslam

Centurion

• Members
  • 798 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2011 - 06:54 ÖS

bence sargeras oyunun son raidlerinde karşımıza çıkacak ve oyunu oynayan herkesi ezip geçicek (atlas loottanda droplara bakıp kudurucaz) ve daha sonra w4 ile muhteşem savaşlar bizi bekler :( belki olur belki olmaz ama olursa moonslam dediydi dersiniz ;)
  • 0

"Sen benim şeyimin Elixir of Giant Growth'usun." de, en güzel hediye bence.

#82 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2012 - 04:00 ÖS

Kil'jeaden iblisi gelsin onu geldiği yere yollamak için hazırız :) Yanımızda Nerzhulda olabilir hatta.Seni anlayabiliyorum Blood Elf hayranısın fakat Elflerin geçmişi kötüdür :) Bu yüzden Alliance tarafından sevilmez . Tabi Kael gibi bir hain vardı o zaman kendi ırkına bile ihanet etmiş birşeyin etkisine girmeden sadece intikam için.Kael dönemi Blood Elf iyi değildi WotLK'den beri Blood Elf'leri takip etmiyorum.

Şu ırk bu ırk kötü diyebileceğini sanmıyorum.Netice itibari ile Sonsuzluk kuyusunu güç için kullanan ve Argerası Azerotha getirmeye çalışan Kraliçe Azshara Night Elf değilmiydi ? Ayrıca İllidan da Güç için sonsuzluk kuyusunu kendi amaçları için kullanıp ihanet etmedi mi? Ve yine İllidian' da Night Elf olduğuna göre buradan güç için herşeyi yapabilecek ırk Night Elf'lerdir gibi bir sonuçta çıkartılabilir.....
  • 0

#83 erhan2142

erhan2142

First Sergeant

• Members
  • 230 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2012 - 05:49 ÖS

Kil'jeaden iblisi gelsin onu geldiği yere yollamak için hazırız :) Yanımızda Nerzhulda olabilir hatta.Seni anlayabiliyorum Blood Elf hayranısın fakat Elflerin geçmişi kötüdür :) Bu yüzden Alliance tarafından sevilmez . Tabi Kael gibi bir hain vardı o zaman kendi ırkına bile ihanet etmiş birşeyin etkisine girmeden sadece intikam için.Kael dönemi Blood Elf iyi değildi WotLK'den beri Blood Elf'leri takip etmiyorum.

Şu ırk iyi bu ırk kötü diyebileceğini sanmıyorum.Netice itibari ile Sonsuzluk kuyusunu güç için kullanan ve Sargerası Azerotha getirmeye çalışan Kraliçe Azshara Night Elf değilmiydi ? Ayrıca İllidan da Güç için sonsuzluk kuyusunu kendi amaçları için kullanıp ihanet etmedi mi? Ve yine İllidian' da Night Elf olduğuna göre buradan güç için herşeyi yapabilecek ırk Night Elf'lerdir gibi bir sonuçta çıkartılabilir.....
  • 0

#84 nethical

nethical

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 04 Mayıs 2012 - 03:38 ÖÖ

Eredarlar ve dreadlord lar kökleri ölmedikleri sürece ölmezler.

Örn:

Eradar : Kil Jeaden , Archimonde , Malchezzar (böyle birşeydi sanırım)
Dreadlord : Varimarthas
  • 0

#85 samsaglobal

samsaglobal

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 23 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 10 Mayıs 2012 - 09:41 ÖS

bence malfurion hepsini yener..
  • 0

#86 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2012 - 06:17 ÖÖ

Konuyu tekrar ben canlandırayım :)

Malfurion daha catadaki druları yenemedi. Gerçi orada dünyada en güçlü tüm dragon ve kişilikler vardı hepsini tuttu adamlar. Thrall'ın ruhunun ayrılma olayı.

Sergeras nerede olduğu bilinmiyor. Adam zaten herkesin bildiği gibi titan. Kanatlı ölümü zor yenmiş 2 defa düşük ırklar sergeras'ı nasıl yenebilir. Yenerse çok saçma sapan bir şey olur. Eğer getirirlerse oyuna belki diğer titanların yardımı ile onu bu evrenden başka bir yere sürebilirler.
  • 0

#87 Powah

Powah

Moderatör

• Moderators
  • 612 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2012 - 11:23 ÖÖ

2 defa düşük ırk nasıl yenebilir sorusu garip olmuş.

Deathwing'i de ragnaros'u da kendimiz yenmedik zaten. Artık dikkat ettiyseniz, çoğu high end bossunda tek değiliz, yarı tanrılar, ejderhalar yardım ediyor hep.

Kaldı ki, sargerasın teğmenlerinden kiljadeen'ı bile mavi ejderlerin yardımıyla yendik. Sargerasda da muhakkak birileri yardım edecektir.
  • 0

Powah - Stream -  Off

Bir sonraki yayın için isteklerinizi Bu başlığa yazabilirsiniz.

#88 isimsiz755

isimsiz755

Üye

• Members
  • 657 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2012 - 04:44 ÖS

biz archimonde ve kil jaideini öldürmedik mi ? öldürdük sargeras kesin fark etmiştir şuan blizzard ın yönetim odasında bizi bitirecek bir plan yapıyordur :) titan olduğu için beyninin kütleside aynı oranda fazla olduğundan saldırmak için doğru zamanı da bekliyor da olabilir

Konu isimsiz755 tarafından 12 Ekim 2012 - 04:44 ÖS tarih ve saatinde düzenlenmiştir

• 0

#89 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 12 Ekim 2012 - 05:38 ÖS

2 defa düşük ırk nasıl yenebilir sorusu garip olmuş.

Deathwing'i de ragnaros'u da kendimiz yenmedik zaten. Artık dikkat ettiyseniz, çoğu high end bossunda tek değiliz, yarı tanrılar, ejderhalar yardım ediyor hep.

Kaldı ki, sargerasın teğmenlerinden kiljadeen'ı bile mavi ejderlerin yardımıyla yendik. Sargerasda da muhakkak birileri yardım edecektir.

Bende onu demek istedim aslında. DeathWing birincisinde zaten horde ile allyler kendi aralarında bir savaşta idi. DeathWing den haberleri bile yoktu gözlerinin önünde iken. Ejderhalar birleşerek onu kovdular oda cataya kadar saklandı. İkinci gelişinde herkes daha iyi bilir senin dediğin gibi çoklu yardım alarak yenebiliyorlar.

Unutulmuş Diyarları biliyormusunuz bilmiyorum. Orada bir ırk var Drowlar kadınlar tarafından yönetiliyor çok güçlüler. Oyunun bir tanesinin son bossu bu ırka mensup. Adamın biri oyun hakkında yorum yapıyor son bossa giderken ne kadar pot ne kadar büyü varsa üstüme yüklendim bossun karşısına çıktım. 2 dk yenildi o zaman anladım oyunun değeri yokmuş.
Unutulmuş diyarlar evreninde bir insanın drowu yenmesi imkansız ( ben herşeyi okumadığım için imkansız dedim belki vardır çok zor diyelim) Bunuda böyle yansıtınca olmuyor işte. Farklı bir yerden örnek vermek istedim.
  • 0

#90 Shamokan

Shamokan

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 316 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2012 - 03:20 ÖS

Bence Sargeras 100 lvl da gelir tüm Azeroth u yerle bir eder Titanlar yetişene kadar herşey bitme noktasına gelir. Titanlar geldiğinde son kalanları alır yeni bir evrene taşır. Yani yeni bir MMORPG e geçeriz. Blizz wow u bitirip yeni gözdesine yüklenir RIP World of Warcraft deriz.
  • 0
90 ORC SHAMAN
90 BLOOD ELF WARLOCK
90 UNDEAD HUNTER
90 TROLL DRUID
90 UNDEAD WARRIOR
90 TROLL HUNTER
90 NIGHT ELF PRIEST
90 WORGEN DRUID
87 GOBLIN ROGUE
85 DRAENEI WARRIOR
85 UNDEAD DK
85 BLOD ELF MAGE
-------------------------------------------------------

#91 elfjumong

elfjumong

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 42 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2012 - 03:24 ÖS

Bence Sargeras 100 lvl da gelir tüm Azeroth u yerle bir eder Titanlar yetişene kadar herşey bitme noktasına gelir. Titanlar geldiğinde son kalanları alır yeni bir evrene taşır. Yani yeni bir MMORPG e geçeriz. Blizz wow u bitirip yeni gözdesine yüklenir RIP World of Warcraft deriz.

Project titan :D
  • 0

#92 Darthlinc

Darthlinc

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 48 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 02:55 ÖS

Öyle olması için konuyu ilerletmeleri lazım. Warcraft 4 veya romanlarla hikayenin ilerlemesini sağlamaları gerekiyor. Bu konuda biraz eksiklerdi şimdi yavaş yavaş eksikliklerini tamamlıyorlar.
  • 0

#93 crowleys

crowleys

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2012 - 08:08 ÖS

En son fazla kiloları yüzünden diyete başladı diye biliyorum
  • 0

#94 Bad Reputation

Bad Reputation

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 25 Kasım 2012 - 05:57 ÖS

WoW'u hemen bitirmezler.. Azeroth ve Outland dışında gezegenler var daha..
  • 0

#95 Turga

Turga

Member

• Members
  • Pip*Pip*
  • 19 İleti

Yazma tarihi: 02 Şubat 2013 - 09:05 ÖS

Allah nerde gibi bir soru sanırım.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı