İçeriğe git

Resim
- - - - -

80 lwl denmı başlama daha iyi yosa 0 danmı?

• Please log in to reply
Bu konuya 37 yanıt gönderildi

#21 Khodar

Khodar

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti
  • LocationEskişehir

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 06:53 ÖS

Herkes hak verir ki bu oyunda mutlaka tatman gereken bir noobluk dönemi vardır. Bunu da karakter alarak değil 0dan başlayarak dene, örneğin bir barrens chati görmemiş, parası gitmesin diye boylu boyunca koşmuş fplere para vermemiş, binbir türlü düşük seviye dungeonları farmlamış, birşeyler başarmak için cidden çaba harcamış oyuncu ile hazıra konan oyuncu arasında dağlar kadar fark var.

80 aldın diyelim, bu hem keyif vermez sana, hem kimse seni almaz bir yere, hem karakter ziyan olur hem kalite düşer.

Herkes 80 olacak diye bi durum yok, belki 1 yıl oynayıp 80e getiremeyeceksin, o karakterden o karaktere geçe geçe. Sonuç olarak yine de wowu keyif aldığın için oynayacaksın.

Koş bi wow original paket al, 20-30 lira hem de ilk ay bedava, sararsa yükseltirsin paketleri.
  • 0

#22 zzers

zzers

Senior Sergeant

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 09 Eylül 2009 - 01:54 ÖS

aldım bıle 3 unu bırden
  • 0

#23 erenli

erenli

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 08:57 ÖÖ

16 yaşındasın bırak oynama bence. zaten wow wowluktan da çıktı..

nedenmiş o ?
  • 0

#24 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 09:33 ÖÖ

Bu nasıl başlık , bu nasıl Türkçe??

saolun arkadaslar yaa ben 16 yasında bır gencım ıngılızcesı bıraz benı korkutuyor okadar bıde nasıl orenıcem :S

Bence seni oyundaki İngilizce değil , gerçek hayatta kullandığın Türkçe korkutsun..

Arkadaşlar , gencecik insanlarsınız siz dilimize sahip çıkmaz böyle tabir-i caizse ''abuk sabuk'' konuşur yazarsanız biz hiç hayır beklemeyelim yeni nesilden..
  • 0

#25 hasabo

hasabo

Legionare

• Members
  • 457 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 12:34 ÖS

16 yaşındasın bırak oynama bence. zaten wow wowluktan da çıktı..

15 yaşındayım ve 2 senedir oynuyorum sen kaç yaşında başladın?
  • 0
Resmi ekleyen

#26 GeceMavisi

GeceMavisi

Champion

• Members
  • 1.167 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 12:50 ÖS

15 yaşındayım ve 2 senedir oynuyorum sen kaç yaşında başladın?

hımm ben şimdi git ders çalış desem matametaiğim şöye iyi kimyam şöle güzel bir sürü yazacaksın. Burada harcadığın zamanla geleceğini şekillendirebilirsin ki şu an önünde koca bir gelecek var.Sonradan pişman olmak hiç bir şeyi geri getirmiyor:(
Wow öyle bir oyunki 1-2 saat oynayıp tamam zevkini aldım diyemiyorsun
Hayattan geri bırakıyor insanı ki 15-16 yaş ve öncesi için gerçekten ürkütücü
  • 0

#27 hasabo

hasabo

Legionare

• Members
  • 457 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 01:16 ÖS

Şuan hesabım donuk :) okul zamanı 1 saat bile oynamadım bidaki hafta çarşamba günü sınavlarım bitiyor ve başlıyorum dengeledinmi benim yaşımda oynamak o kadar ürkütücü olmuyor.
  • 0
Resmi ekleyen

#28 hlyos

hlyos

Knight

• Members
  • 364 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 01:19 ÖS

En baştan başla oyuna.
  • 0

#29 hasanvanli

hasanvanli

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2010 - 04:17 ÖS

horting :)

özellikle öss çağındakiler kesinlikle oynamasın. oynarsanız üniversite hayallerinizi çöpe atmış olursunuz.
  • 0

#30 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 06 Haziran 2010 - 01:45 ÖS

he hort olmuş biraz :D.Neyse arkadaş belki çoktan başladı ama şunu diyeyim
Bence 1 den başla 80 den başlama(Şimdi acc satanlardan küfür yiyecem:p)
  • 0

#31 zzers

zzers

Senior Sergeant

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 12:53 ÖS

aLIN SİZE İBRETİ ALEM OLSUN YUKARIDEKI ABIMDE BANA TURKÇE EDEBIYATI YAPIYOR SAYGI DUYARIM AMA UNUTMASIN WOW DA BİR TÜRK OYUNU DEĞİL EĞER ÇOK MİLLİYETÇİSE GİTSİN METİN 2 OYNASIN :D The World of Warcraft Armory - Jubilaz @ Haomarush - Profile
  • 0

#32 samanyeme

samanyeme

Knight Lieutenant

• Members
  • 660 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 08:34 ÖS

aLIN SİZE İBRETİ ALEM OLSUN YUKARIDEKI ABIMDE BANA TURKÇE EDEBIYATI YAPIYOR SAYGI DUYARIM AMA UNUTMASIN WOW DA BİR TÜRK OYUNU DEĞİL EĞER ÇOK MİLLİYETÇİSE GİTSİN METİN 2 OYNASIN :) The World of Warcraft Armory - Jubilaz @ Haomarush - Profile

Şimdi işi biraz karıştırmışsın neyse onun adına cfvap vermiş olmayayım ama o Metin2 dediğiniz oyunun sahibi bir Alman firmasıdır o firmadan tanıdıklarım var yani o oyunda bir Türk oyunu değil milliyetçilik yapılcak bır oyun hiç değil ne o öyle cinayet falan?
  • 0

#33 Berria

Berria

Legionare

• Members
  • 487 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 08:37 ÖS

Metin2 diye oyun mu olur lan? Dayıma oyun yaptırıcam Hüseyin4 diye.
  • 0

#34 Judicious

Judicious

First Sergeant

• Members
  • 353 İleti
  • LocationKaracabey, BURSA

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 08:37 ÖS

char satın alıp charı satanın geçmişi ile mi yaşamak daha iyi? , yeni bi gelecek ile kendi benliğin ile mi ayrıca Wow u diğer oyunlarla kıyaslayanlara kocaman bi LOL çekiyorum gerçi wow a oyun bile demek gücüme gidiyor ayrı birşeydir wow herkes anlayamaz.
  • 0

Resmi ekleyen

#35 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 08:39 ÖS

hüseyin 4 te çok ÇAR kesiyolar olum PEKA yapıyolar, sen gel ahmet8 e daha güzel PEKA yok HEK açan yok.
  • 0

#36 Al'Akir

Al'Akir

Scout

• Members
  • 363 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 09:17 ÖS

LFM LFG WTB WTS nedir STFU demek ne anlama gelir bilmeden bu oyun çekilmez :)
  • 0

#37 ßeLamaqe

ßeLamaqe

Üye

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 19 Temmuz 2010 - 01:31 ÖS

bende 14-15 yaşları arasındayım bence 0 dan oyna ben babamın charlarını 80lerden direk anlşayamaıyorum kendi palam druid im ve magem var hepsi sıfırdan onlarla daha rahat kasılıyo
  • 0

#38 Jhelom

Jhelom

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 03 Kasım 2012 - 04:28 ÖS

Uzun süre ara verip eski charlarım yüksek lvl olduğu için bir dk alıp oyuna başlayım dedim, bir kaçgün içinde dk'dan vazgeçerek tekrar sıfır char açtım. Kesinlikle en azından ilk char'ını sıfırdan açıp oyunu sindirmelisin.

1 - Oyuna ortadan dahil olduğun için oyun ve hikaye akışına hakim olamıyorsun, counter strike oynamak gibi amaçsız bir vakit geçirme aracına dönüyor.

2 - 0'dan gelen adamlar, (oyuna yeni başlayıp yüksek lvl charla bodozlama oyuna dalan birine göre), oyuna rotasyonlara taktiklere çok daha hakim olduğu için kendini devamlı yetersiz hissedersin.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı