İçeriğe git

Resim
- - - - -

Twitter WoW'a Geldi!

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

Anket: TweetCraft'ı kullanmayı düşünüyor musunuz? (0 kullanıcı oy kullandı)

TweetCraft'ı kullanmayı düşünüyor musunuz?

1. Evet, düşünüyorum. (7 oy [26.92%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 26.92%

2. Hayır, düşünmüyorum. (6 oy [23.08%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 23.08%

3. Bilmiyorum, belki daha sonra. (13 oy [50.00%] - Görüntüle)

Oyların yüzdesi: 50.00%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#1 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2009 - 03:10 ÖS

Sevilen ileti paylaşım sistemi Twitter WoW'a addon şeklinde geldi! Peki nedir bu Twitter? Twitter bloglarda kişinin o anda ne yaptığını, ne düşündüğünü, anlık durumunu gösteren ve takipçileriyle paylaşmasını sağlayan anlık ileti sistemidir. Yani messenger programlarındaki kişisel ileti kısmı gibi. Gelelim bizi asıl ilgilendiren kısmına: Twitter'ın WoW addonu şeklindeki TweetCraft'ı yükleyerek artık oyundan anında ss ve "Tweet" denilen iletilerinizi paylaşabilir, aldığınız achievmentları duyurabilirsiniz! TweetCraft ile yapabilecekleriniz:

*Oyun içinden Tweet gönderebilir/alabilirsiniz.

*Oyundan screenshot alıp anında paylaşabilirsiniz.

*Login olduğunuzda, bir zindana girdiğinizde ve achievment kazandığınızda AutoTweet göndererek arkadaşlarınızı haberdar edebilirsiniz.

*Genişletilebilir yapısı sayesinde yeni özellikler katabilirsiniz.

Ben denemek için addonu bu adresten yükledim. Taradım, zararlı bir dosya çıkmadı; ancak bazıları bu addonu yükledikten sonra hesaplarının hacklendiğini söylüyor, dikkatli olmakta fayda var. Eğer Twitter hesabınız yoksa www.twitter.com adresinden bir hesap alabilirsiniz. :D

Bu da tanıtım videosu

Şüphesiz Twitter WoW sayesinde kullanıcı kazanacak, Twitter'ın adını bile duymamış olanlar da bundan haberdar olacak(Teşekkürler Marv, sen böyle bir şeyin olduğundan bahsetmesen belki ben de hiç bilmeyecektim :)). Büyük konuşmamak lazım tabii ama ben oyuncular arasında popüler olsa bile - en azından bu haliyle - çok fazla genişleyebileceğini sanmıyorum. Zaten WoW'da arkadaşlarımızın ne yaptığını, ne zaman girip çıktığını görebiliyoruz. Peki siz ne düşünüyorsunuz? TweetCraft kullanacak mısınız, yoksa benim gibi kullanmayı düşünmeyenlerden misiniz?(O kadar gaz ver, sonra kullanmayacağını söyle iyi mi? :)) Belki oyundaki arkadaşlarınız da bunu kullanmaya başladıktan sonra? Yorumlarınızı merak ediyorum.

Not: Aslında videoyu direkt koyacaktım ama bir türlü olmadı.

#2 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2009 - 03:33 ÖS

twitter ı epeydir takip ediodum ama hiç çevremde kullanan yok
  • 0

#3 caneglor

caneglor

Knight

• Members
  • 328 İleti

Yazma tarihi: 08 Temmuz 2009 - 09:56 ÖS

ben burda klassik türk mantığı ile hareket etcem millet yüklesin bakalım bişe olmazsa iyi bişeyse bizde yükleriz :P
(hack deyince durup düşünmek lazım :) )

• 0

#4 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2009 - 11:34 ÖÖ

Arkadaşlar son zamanlarda sürekli tanımadığım kız/kadınlar beni takip etmeye başlamıştı(ehehe tamam erkek de vardı ama bir tanecik:p) ve ben de ne oluyor diye bir bakayım dedim, girdim baktım hesabımı şüpheli hareketten ötürü kapatmışlar x) İnsanın yakışıklı olup kızları kendine çekmesi suç mudur sayın Twitter?! :D Neyse kullanmayacağım zaten :D Yine de bilgilendirmek istedim..

#5 Berria

Berria

Legionare

• Members
  • 487 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2009 - 11:45 ÖÖ

ben de bu olayı duyduktan sonra bi twitter hesabı açtım ama hiçbir şey anlamadım. Çok yalnızım gibi geldi. Sonra bir baktım aa! Biri beni takip ediyor! hemen login olup girdim, p.nis büyütücü krem reklamıymış :D
  • 0

#6 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2009 - 11:49 ÖÖ

Hahaha garip bir ortam, sizi takip edenleri engelleyebiliyor musunuz bilmiyorum ama her şeyimin ortada olmasını istemem ben :D

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı