İçeriğe git

Resim
- - - - -

WOW-Europe'dan full client indirme

• Please log in to reply
Bu konuya 8 yanıt gönderildi

#1 onurthepala

onurthepala

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2009 - 10:02 ÖS

arkadaşlar DVD lerimi kaybettiğimden internetten yüklemek zorunda kalacam
aklıma takılan şu WotLKya kadar olanları indirmek için wow-TBC-WotLK sırasıyla mı gitmem gerekiyor yoksa WotLK yı seçip indir deyince gereken dosyaları da mı indiriyor

If you want to download and install The Burning Crusade, for example, you do not need to also download and install World of Warcraft Classic.

tam olrak anlayamadım olayı yardımcı olursanız sevinirim

World of Warcraft Europe -> Game Client Download
  • 0

#2 b1ray

b1ray

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2009 - 12:09 ÖS

If you want to download and install The Burning Crusade, for example, you do not need to also download and install World of Warcraft Classic.

tam olrak anlayamadım olayı yardımcı olursanız sevinirim

World of Warcraft Europe -> Game Client Download

Şimdi işteyim yazdığın linki burdan açamıycam ama yukarıda "Eğer The Burning Crusade'i indirip yüklemek isterseniz, örneğin, klasik World of Warcraft'ı da indirip yüklemenize gerek yok" yazıyor. Yani sen WotLK indir yeter burda yazana göre.
Ayrıca Wotlk yükleyince tbc updateleri de içinde gelir.
  • 0

#3 RoyaLson

RoyaLson

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 13 Şubat 2010 - 01:21 ÖS

ArkadaşLar benim Pc'de oyun yok oyunu indiremiyorum. türk serverında oynamak için oyunu nasıl indiricem. indirilmiyor :S
  • 0

#4 jediardeth

jediardeth

Centurion

• Members
  • 862 İleti

Yazma tarihi: 13 Şubat 2010 - 01:30 ÖS

Tbc-wotlk-3.1.2-3.2.1-3-3.3.2
  • 0

#5 dragon955

dragon955

Üye

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 15 Nisan 2010 - 09:29 ÖS

ben cliassi indirdim ama ver 3.0.1 gözüküyo yani wrath of lich king yüklümü su an anlamadım :-?
  • 0

#6 xxfearxx

xxfearxx

Knight Lieutenant

• Members
  • 558 İleti

Yazma tarihi: 27 Nisan 2010 - 09:43 ÖÖ

ben cliassi indirdim ama ver 3.0.1 gözüküyo yani wrath of lich king yüklümü su an anlamadım :-?

Klasik wow'u indirdiysen Northrend veya Bc gibi yerlere gidemezsin Eğer istersen internetten indirme imkanının varsa Sadece Wotlk yüklesen senin için yeterli olucaktır.
  • 0

#7 mczaga

mczaga

Knight

• Members
  • 320 İleti

Yazma tarihi: 17 Haziran 2010 - 05:54 ÖS

Sadece Wotlk 'u indirsek yeterli olacakmıdır indirmiş olan varsa boyutunu söyleyebilirmi?
  • 0

#8 Sepiroth

Sepiroth

Senior Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 18 Haziran 2010 - 01:15 ÖÖ

Klasik wow'u indirdiysen Northrend veya Bc gibi yerlere gidemezsin Eğer istersen internetten indirme imkanının varsa Sadece Wotlk yüklesen senin için yeterli olucaktır.

Bilgisizce yorum yapıp insanların kafasını karıştırmayın arkadaşlar...

World of Warcraft Europe -> Game Client Download adresinden bilgisayarına uygun olan (mac yada windows) clienti indir. Aynı anda hem kurup hem indireceğinden senin herhangi gibi bir şey yapmana gerek yok. Yükleme bittiğinde masaüstüne gelen launcheri aç. Buradan sonra yine kendisi otomatik olarak upgradeleri yapacaktır. Upgradeler bittiğinde oyuna başlayabilirsin. Ancak eğer accountun wow Classic yada Burning crusade ise upgrade etmek için management accounta yapman gerekiyor. Bunlar içinde ya internetten veya sana en yakın pc oyunları satan bir mağazadan oyunların keylerini içeren orjinal paketleri alman gerekiyor. Umarım yeterince açık yazmışımdır. Kolay gelsin
  • 0

#9 mczaga

mczaga

Knight

• Members
  • 320 İleti

Yazma tarihi: 18 Haziran 2010 - 04:58 ÖS

iyide orada Wotlk clienti de var TBC de Wotlk dururken neden TBC indireyim?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı