İçeriğe git

Resim
- - - - -

İlk Ölümşovalyesi Kim?

• Please log in to reply
Bu konuya 59 yanıt gönderildi

#21 sahin

sahin

Scout

• Members
  • 273 İleti

Yazma tarihi: 25 Temmuz 2009 - 11:57 ÖS

teron gorefiend demon değil mi diye sormamış kimse. emptyleon sadece ne alaka ise demon hunter ile death knight ın ayrı birşey oldugunu söylemiş.

madem wowwiki ye bakıyorsun dikkatlice iyi bak race kısmında demon/night elf hybrid yazıyor character class kısmında ise demon hunter yazıyor
  • 0

#22 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 25 Temmuz 2009 - 11:59 ÖS

haaa bir de wow olsa bu bilgileri bilmez miyim :cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  • 0

#23 Gabjads

Gabjads

Druid Class Mod

• Members
  • 261 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 12:01 ÖÖ

Peki. Burdan çıkan sonuç yarı Demon olduğu. Demon hunter'ın ise Class'ı olduğu. Sanırsam Illidan'n demon olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Teron Gorefield undead, demon değil. ikisi farklı şeyler. Ayrıca dikkatli bakıyorum 6. sırada demon hunter, Rogue'dan sonra.
  • 0

#24 Sabotime

Sabotime

Scout

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 12:50 ÖÖ

Magtheridon ona demon-hunter olduğu için değil ayak bağı olduğu için nefret duyar.Nagalarla gelip magtheridonun düzenini bozar.
  • 0

#25 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 12:54 ÖÖ

evet o sebepte var ama ondan daha çok nefret duymasını sağladığı demon hunter olması çoğu şeytan ondan nefret eder kendi kuvvetlerinden hariç kil'jaeden bile artık ondan nefret eder.
  • 0

#26 emptyleon

emptyleon

Knight

• Members
  • 335 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 12:16 ÖS

ya arkadaslar konuyu yanlıs anlamakta üstünüze yok..Ben illidan'ın demon hunter olup olmamasını Tartısmıyorum...

İllidan Fel Power kullanan Bir Adam..İllidari'de Bildiğim Kadarıyla Fel Power kullanıyor..Demonicler...

Death Knightlar Rune Power Kullanıyorlar..ARthas ve İllidan BirBirlerine Düşman..İllidan Bu Death Knight'ı nerden Buldu? neden Black Temple'da Teron? Bunu acıklamanızı istiyorum İlidan'ın demon veya demon hunter olması beni ilgilendirmio su an..

• 0

#27 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 12:29 ÖS

İllidan draenordaki burninglegion kuvvetlerini yenince adamda illidiana biat ediyordur olay bu kadar basit

bu bir varsayım ama en mantıklısı bu gibime geliyor
  • 0

#28 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 12:36 ÖS

İllidan draenordaki burninglegion kuvvetlerini yenince adamda illidiana biat ediyordur olay bu kadar basit

bu bir varsayım ama en mantıklısı bu gibime geliyor

öyle zaten ft alliance camping in son bölümününün sonında illidan demonlara ve fel orclara sesleni yo bura benim ben buranın efendisiyim diye
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#29 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:04 ÖS

sonra orda yaşayan bütün şeytan ve canlılar ona hizmet ediyo ve onun ordusuna giriyorlardı sanırsam.
  • 0

#30 Sabotime

Sabotime

Scout

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:10 ÖS

ya arkadaslar konuyu yanlıs anlamakta üstünüze yok..Ben illidan'ın demon hunter olup olmamasını Tartısmıyorum...

İllidan Fel Power kullanan Bir Adam..İllidari'de Bildiğim Kadarıyla Fel Power kullanıyor..Demonicler...

Death Knightlar Rune Power Kullanıyorlar..ARthas ve İllidan BirBirlerine Düşman..İllidan Bu Death Knight'ı nerden Buldu? neden Black Temple'da Teron? Bunu acıklamanızı istiyorum İlidan'ın demon veya demon hunter olması beni ilgilendirmio su an..

Dk olup olmaması bir şey değiştirmiyor.5 parmağın 5 i bir değil.Böyle düşün.Elbet vardır aralarında bir antlaşma.
  • 0

#31 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:14 ÖS

wowwiki anlatmıyo mu birinin ingilizcesi iyiyse çevirsin anlayalım teşekkür edelim anlatmıyosa da öyle kalsın konu neydi neye döndü.
  • 0

#32 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:32 ÖS

Dk olup olmaması bir şey değiştirmiyor.5 parmağın 5 i bir değil.Böyle düşün.Elbet vardır aralarında bir antlaşma.

evet hem o Lich king e baglı diil ondan çok önce vardı zaten
  • 0

#33 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:34 ÖS

evet he ona bakarsan wow da dk ler lich kinge bağlı değil buda onun gibi birşey dir herhalde hem lich kinge çok uzak outlanda yani kontrol edemiyordur yada aberi yoktur bir nedeni var.
  • 0

#34 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:38 ÖS

aslında haberi var eskiden teron ner zhul lun klanındaydı ve dier dk lar lk e baglı diye biliyorum
  • 0

#35 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:41 ÖS

wow oynamıyorum ama bağlı olursa saçma olur düşünün lich kinge bağlı dkler ona karşı savaşıyorlar böyle birşey olursa blizz komik duruma düşer :D
  • 0

#36 podaydr

podaydr

Lieutenant General

• Members
  • 1.726 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 01:48 ÖS

hatta shadowmoon'da illidanın yetiştirdiği demon hunterlar var. hikaye ye göre biri çıldırmış durumda blood elf. biri ölmüş. diğeri sağ sanırm böyleydi :D
  • 0

#37 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 02:29 ÖS

wow oynamıyorum ama bağlı olursa saçma olur düşünün lich kinge bağlı dkler ona karşı savaşıyorlar böyle birşey olursa blizz komik duruma düşer :D

bilmiyom ama dk ların lk le ilgili questleri var diye duymuştum o yüzden hem bu adamlar lk nin emrinde deilse nasıl dk oluyolar bilen varsa please
  • 0

#38 selimo

selimo

Scout

• Members
  • 510 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 02:31 ÖS

evet eflatun ama dk ler sadce lich king tarafından oluşturulmazlar teron gul'dan tarafından oluşturuldu hem wow daki dkler ölü değil undead hariç çok karmaşık bir konu.
  • 0

#39 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 02:34 ÖS

evet eflatun ama dk ler sadce lich king tarafından oluşturulmazlar teron gul'dan tarafından oluşturuldu hem wow daki dkler ölü değil undead hariç çok karmaşık bir konu.

biliyorum ama LK tarafından DK olmayan bi teron zaten

Death Knightlar Rune Power Kullanıyorlar..

arthas kılıçtan alıyodu dierlerininki de ona benzerse eğer zhinleri arthas gibi köleleşmiştir
  • 0

#40 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2009 - 02:36 ÖS

Gul'dan Dk larıyla Arthas'ınki değişik... Gul'dan Dk ları daha çok Fire ve Shadow büyüleri kullanıyorlar yani Warlock + Warrior gibi.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı