İçeriğe git

Resim
- - - - -

Twilight Oyun mu Oluyor?!

• Please log in to reply
Bu konuya 46 yanıt gönderildi

#21 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 02:00 ÖS

size 3 tane sorum var?
Bu bir dizi mi?
Üstteki çocuk neden boxerli ve yarı çıplak?
Peki güzel mi?
  • 0

#22 basilisksWoW

basilisksWoW

Knight Lieutenant

• Members
  • 610 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 02:11 ÖS

Ezekeel bu resimleri kaldır.Kötü resimler cızz cızzz.. Forumda ergenliğe yeni girmiş arkadaşlarımız var mazallah.. Ayıp..:D
  • 0

#23 Marco_Polo

Marco_Polo

Knight Lieutenant

• Members
  • 591 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 03:24 ÖS

Ezekeel bu resimleri kaldır.Kötü resimler cızz cızzz.. Forumda ergenliğe yeni girmiş arkadaşlarımız var mazallah.. Ayıp..:)

Ehehe:D
wnratt'a :
1.Evet bir dizi
2.Çünkü bir [Bu kelime Ezeekel tarafından silineceği için yazmadım :mrgreen:]
3.Kirabı da var ve ikisi de uyduruk :D Siz yine Warcraft'a devam edin,bırakın alacabulaca karanlıkları:D
  • 0

#24 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 10:59 ÖS

wnratt'a :
1.Evet bir dizi
3.Kirabı da var ve ikisi de uyduruk :D Siz yine Warcraft'a devam edin,bırakın alacabulaca karanlıkları:)

Hehehe :) =)

Bunlar tehlikeli değil ki? Çocuk model, poz vermiş işte :) Asıl tehlikeli olanlar öpüşmeli falan(üstelik iki erkeğin:-o) sahne videoları, aynı senin koyduğunki gibi :lol: :)

#25 basilisksWoW

basilisksWoW

Knight Lieutenant

• Members
  • 610 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 11:01 ÖS

Buda başka yönlere teşvik ediyor..Yeni harçlıklarını almış gençler kötü yola düşmesin diye:D:D
  • 0

#26 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 01 Ağustos 2009 - 11:43 ÖS

wnratt'a :
1.Evet bir dizi
3.Kirabı da var ve ikisi de uyduruk :lol: Siz yine Warcraft'a devam edin,bırakın alacabulaca karanlıkları:D

sağolasın valla ben warcraft a devam edeyim:D
  • 0

#27 zzers

zzers

Senior Sergeant

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2009 - 06:54 ÖS

bunun oyunu çıkarsa aslla satmaz ıflas eder şırket wow gıbı oyun pıyasadan çıkmadığı surece
  • 0

#28 Sabotime

Sabotime

Scout

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2009 - 07:36 ÖS

Sinir oluyorum bu herife ve bu filme.Bk var sanki millet bayılıyor.Vampir ve kurtadam filmleri sucks
  • 0

#29 sagoleraece

sagoleraece

Sergeant

• Members
  • 99 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2009 - 08:45 ÖS

Nefret ediyorum bu filmden. Bi güzelliği olmamasına rağmen bu gay herif için kızlar tarafından izleniyor. :)
  • 0

#30 swat95

swat95

Scout

• Members
  • 533 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2009 - 08:50 ÖS

tivilaayyyyytttttt ( tiki kız ciyaklamasıyla :)) hiç çekilmez oyunuda ama kızlar oyunu sevmeseler bile alırlar çünkü edwardın bir sanal halini görmediler:)
  • 0

#31 ERONN

ERONN

Knight

• Members
  • 300 İleti

Yazma tarihi: 10 Eylül 2009 - 11:20 ÖS

BU FILM benım ck hosuma gıtt ıfacebookda fragmanları var 1-2 fılm varmıs 2 seri ama ckdımı 1.sı 2. sı yenımı cıkıcak cok mrk eedıorm plz help
  • 0

#32 episode

episode

Champion

• Members
  • 1.383 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2009 - 12:32 ÖS

Kızlar tarafından tapılan adam + Vampirliğin içine eden film

Neden çünkü adam filmde kızı devamlı koruyor, güçlü, bi de böle donuk donuk bakıyor sorunlu bir tip yani totalde kızların hoşlandığı bütün gerzeklikler bu adamda var. Bi de iyi vampir bu arkadaş böyle gün ışığına çıkınca derisi parıldıyor kaba etlerinden uydurmuşlar kızlara cici gözüksün diye.

Kurtadam Lore'undan anlamayan tikky kızların hoşlanacağı bir film, senaryo, oyun öbeği.
  • 0
Resmi ekleyen

#33 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2009 - 12:43 ÖS

1- dizi derken roman serisi. 4 kitaptan oluşuyor.
2- Model olduğu ve işini yaptığı için
3- Kitap güzel. Best seller olmasının nedeni de güzel olması. Değişik bir vampir açılımı var. Kurt adam tasvirinin de farklı olduğu söylenebilir. fakat kurt adamların başka yaratıklar oldukları 4. kitapta bahsedilmiş bunlar farklı.
Yazarın bir başka kitabı var. onu da tavsiye ederim. Güzel bir haya gücü var. Fantastik kitaplar gibi derinlemesine incelemeler yok çünkü aslında bu seri ve diğer kitap fantastik ögeleri kullanmakla birlikte farklı konuları işyior.
  • 0

#34 Darkboy45

Darkboy45

First Sergeant

• Members
  • 260 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2009 - 01:18 ÖS

Neden çünkü adam filmde kızı devamlı koruyor, güçlü, bi de böle donuk donuk bakıyor sorunlu bir tip yani totalde kızların hoşlandığı bütün gerzeklikler bu adamda var. Bi de iyi vampir bu arkadaş böyle gün ışığına çıkınca derisi parıldıyor kaba etlerinden uydurmuşlar kızlara cici gözüksün diye.

Kurtadam Lore'undan anlamayan tikky kızların hoşlanacağı bir film, senaryo, oyun öbeği.

Kız arkadaşım yüzünden az çekmedim xD Bi holy light attım mı karanlık falan kalmaz. Vampirmiş... Bi exorcisme bakar. :wink::grin:
  • 0

#35 adsad

adsad

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 11 Eylül 2009 - 05:10 ÖS

Evt güneşe çıktığında disko topu gibi parlıyor :mrgreen: hehe
  • 0

#36 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 12 Eylül 2009 - 10:15 ÖÖ

Kız arkadaşım yüzünden az çekmedim xD Bi holy light attım mı karanlık falan kalmaz. Vampirmiş... Bi exorcisme bakar. :wink::grin:

Hehehe doğru söz gene Darkboy`dan geldi:mrgreen:
  • 0

#37 Darkboy45

Darkboy45

First Sergeant

• Members
  • 260 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2009 - 08:10 ÖS

Hehehe doğru söz gene Darkboy`dan geldi:mrgreen:

out of range buraya :D bakınız ülkemizde niye vampir saçmalığı yok? Çünkü bizim paladinlerimiz görevini tam yapıyor. Bir de amerikaya bakın vampir kaynıyor(anlayan anladı):mrgreen:
  • 0

#38 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2009 - 10:24 ÖÖ

Niye vampir yok? Çünkü milletçe sarımsağa bayılırız. Kastamonu sarımsağıysa, dünyaca meşhurdur.
  • 0

#39 kayaalper

kayaalper

Sergeant

• Members
  • 96 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2009 - 11:46 ÖÖ

Birde bu twilightta kızlar edward a bayılıyor ama google dan o adamın gerçek ismiyle(hatırlıyamadm şimdi) 2001 yazınca ne halt olduğu çıkıyor ortaya:D Facebooktada bulabilirsiniz(bi ara ordada dolanıyodu)
  • 0

#40 Darkboy45

Darkboy45

First Sergeant

• Members
  • 260 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2009 - 02:18 ÖS

Niye vampir yok? Çünkü milletçe sarımsağa bayılırız. Kastamonu sarımsağıysa, dünyaca meşhurdur.

o da olabilir :grin:
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı