İçeriğe git

Resim
- - - - -

Twilight Oyun mu Oluyor?!

• Please log in to reply
Bu konuya 46 yanıt gönderildi

#41 Anxl

Anxl

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 14 Eylül 2009 - 09:47 ÖS

kitabımsı
  • 0

#42 fsTR

fsTR

Legionare

• Members
  • 479 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2009 - 08:58 ÖS

Abi kızlarımız mal,aptal. Eğğdvıırt diyolar. Amerikalı erkeklere bizim kıllıları degiselim diyolar. Ayıptır. Bu kızın babası,dedesi amerikan erkeğimi acaba. Facebook bu adamın yuzunden Gaysbook oldu resmen,herkes fotoğrafını paylaşıyor.
  • 0

#43 lepla

lepla

First Sergeant

• Members
  • 279 İleti

Yazma tarihi: 16 Eylül 2009 - 02:16 ÖS

Yani şu postları okudumda resmen hani şu rus kızlarına laf atan kızlar varya türlü türlü kötü yönlerini bulup onları yazan kızlar. Çok benzemişiniz onlara sadasdasdas

Edward'ı savunduğumdan değil, öyle gözüküyo yani :)
  • 0

#44 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 15 Ekim 2009 - 11:31 ÖS

Hani Abicim Ben Bu Adamdan Daha Karizmatigim Ama Daha Tatlı Deilim Yahu Sen Modelsin Be Adam Azcık İnsan Vucut Yapar Ne İgrenç Bir İnsandır Bu Yaa Bizim Recep İvedik Bile Daha Karizmatik Duruyor Soyundugunda...

Git Azcık GYM'de çalış Vucudun Yerine Gelsin Göbekli Efes Fıçısı :)
  • 0

#45 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2009 - 08:51 ÖÖ

Ben bu kitabın 3 kitabını okudum 4.cüyü okimicam çünkü artık iice bıkkınlık geldi.Çok güzel bir kitap değilmiş bence.Nasıl best seller olmuş anlayamıyorum doğrusu?

Geçende bi resim gördüm, resimde işte pattinson var yanındada bellayı canlandıran kız duruyor. Kız tamam güzel ama edwarda bakınca insan ıykk oluyor yha.Doğrudur arkadaşım Recep İvedik daha yakışıklı bundan :D
  • 0

#46 undomiel

undomiel

Champion

• Members
  • 1.060 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2009 - 09:39 ÖÖ

ben twilighti hic sevmedim yaa. kızlar ayyy uyy,çok tatlı oğlann,çok tatlı kitap. harikaa diye diye abarttı bende bişey sandım.. biraz bakındım.. yok arkadaş sıktı.. :D
  • 0

#47 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 16 Ekim 2009 - 04:36 ÖS

Kızlar Çocugu Çıplak Görmemiş Belliki Sadece Ciks Fotolarına Bakıyorlar :) Bende Öyle Bir Vucut Olsa Hayatta Soyunmazdım Hatta Denize Bile Girmezdim ki 2 Yıldır Body Yapıyorum Üçgen Vucudum Var Söylemesi Ayıptır :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı