İçeriğe git

Resim
- - - - -

En cok para kazandiran meslek ikilisi?

• Please log in to reply
Bu konuya 424 yanıt gönderildi

#421 wowpiri

wowpiri

Senior Sergeant

• Members
  • 133 İleti

Yazma tarihi: 16 Ocak 2012 - 04:53 ÖS

Oyuna sıfırdan başlayan arkadaşları ilk olarak toplama mesleklerini minig+herb veya skin. minig olması şart duğer 2 liden istediğinizi seçin. toplayacaksınız ve AH de satacaksınız. Bu sayede lvl kasarken gerekli olan parayı fazlasıyla kazanırsınız. Level kasma işleminiz tamamlandıktan sonra artık amelelikten elit tabakaya terfi edebilirsiniz :huh: öncelikle 1-2 hafta hiç birşeyle uğraşmayacaksınız ve coper oreden başlayarak toplabildiğiniz kadar tüm madenlerden toplayacaksınız. gözünüze çok görünüp de sakın bu topladıklarınızdan da satmayın :) Bu madenleri JC kasmak için kullanacaksınız, diğer amele mesleğinizi de silip yerine Ench öğreneceksiniz küçük dungeonları sololayarak da ench kasacaksınız artık elit tabakaya çıkmış bulunuyorsunuz hayırlı olsun. JC ve Enc kasma işleminiz de bitince artık tek düşünmeniz gereken bu kadar çok parayı nereye harcıyacağınız olacak.
Herkese iyi oyunlar bol kazançlar.
Unutmadan ekleyeyim, bazen AH da fiyatları akıl almaz seviyelere indiren akıllılar (!) oluyor sakın onlara uyupda 200g ye piyasası olan bir itemi 20 g ye satmayın sırf satmak için. Yarin kazanacağın 200g bu gün kazandığın 20g den her zaman iyidir.
  • 0

#422 silentbullet

silentbullet

Scout

• Members
  • 209 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2012 - 02:51 ÖS

@Wowpiri +1
Hele hele 'Unutmadan ekleyeyim, bazen AH da fiyatları akıl almaz seviyelere indiren akıllılar (!) oluyor sakın onlara uyupda 200g ye piyasası olan bir itemi 20 g ye satmayın sırf satmak için. Yarin kazanacağın 200g bu gün kazandığın 20g den her zaman iyidir.' sözü yıldızlı +1.

Mesela Righteous orb, kendimi bildim bileli bu item 90-100 g civarındadır ama son günlerde nerdeyse gri item fiyarına. Bende hususi 95g da koyuyorum ki millet fiyatını çıkarsın dye. Birde dün denk geldim; şimdi adamlar 70 lvl epik gemleri 4.50 golda koymuş. 5goldun altında ne kadar gördüysem hepsini çektim sonrada vendora 5golddan sattım:D Güya akıllılar fiyat düşürüp item satacak!!! Satar...
  • 0

#423 Byhetan

Byhetan

Sergeant

• Members
  • 78 İleti

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2013 - 11:36 ÖS

Güncel bir cevap yok mu :)
  • 0

#424 eseruyar

eseruyar

Warlord

• Super Moderator
  • 4.570 İleti
  • LocationBurda

Yazma tarihi: 02 Ağustos 2013 - 11:50 ÖS

Mining-herb büyük ihtimal. Millet stok yapmaya başladı fiyatlar artmıştır
  • 0

Bıraktım yokum

#425 Byhetan

Byhetan

Sergeant

• Members
  • 78 İleti

Yazma tarihi: 03 Ağustos 2013 - 12:25 ÖÖ

Mining-herb büyük ihtimal. Millet stok yapmaya başladı fiyatlar artmıştır

peki 40 level carımla farmlayabilir miyim?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı