İçeriğe git

Resim
- - - - -

World of Warcraft:Cataclysm (20/08/09)

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 314 yanıt gönderildi

#1 basilisksWoW

basilisksWoW

Knight Lieutenant

• Members
  • 610 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 01:49 ÖS

Resmi ekleyen

Yazar : BasilisksWoW

Kaynak : MMO-Champion - World of Warcraft Guides and Raid Strategies

• 0

#2 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 02:58 ÖS

Eğer bu klaslar gelirse ben oyunu bıralırım arkadaş nelf mage, cüce şaman, camış pala, bücür pri... oha oha oha
Ya goblin ne worgen ne?! Goblinler herkesle ticaret yapan paragöz manyaklar worgenler kurdurmuş itler gibi herkese saldırıyordu. Ne oldu şimdi bunlar değişti.
yok aarkadaş bu blizz bizi iyice mal yerine koymaya başladı.
  • 0

#3 emosyon

emosyon

Knight Lieutenant

• Members
  • 588 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 03:13 ÖS

Eğer bu klaslar gelirse ben oyunu bıralırım arkadaş nelf mage, cüce şaman, camış pala, bücür pri... oha oha oha
Ya goblin ne worgen ne?! Goblinler herkesle ticaret yapan paragöz manyaklar worgenler kurdurmuş itler gibi herkese saldırıyordu. Ne oldu şimdi bunlar değişti.
yok aarkadaş bu blizz bizi iyice mal yerine koymaya başladı.

kesinlikle aynen katılıyorum.bu ne lan böyle afedersinz ? yarın çıksın bırakmazsam..

insanlar salak yerine falan koyulurda bu da ayıp ya :S
  • 0

#4 Artiras

Artiras

Senior Sergeant

• Members
  • 175 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 03:34 ÖS

konuyu nasıl baglıycaklar merakla bekliorum
  • 0

#5 doolittle

doolittle

Sergeant

• Members
  • 61 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 03:57 ÖS

olmaz olamazz kesinlikle katiliyorum arkadaslar boyle sacmalik olmaz oldu olacak unisex karakterlerde yapin mesela Gay Dwarf lar yada troll lesbiyenler :S yeter Blizz biz malmiyiz bu defa cizmeyi asiyorlar bu yazilanlar gercekse.
  • 0

#6 Diyavol

Diyavol

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 03:58 ÖS

Bu patchi MMO 3.2.2 diye duyurdu. Hic bir expensiyon bir onceki ile ayni verisyona sahip olmaz yeni expeansiyon 4.x.x. diye adlandirilmali.

Bana tamamen tahmin ve olasiliklar uzerine yazilmis gibi geliyor.

Yoksa bu Blizz tarafindan yapilan bi nabiz yoklamasimi ???
  • 0

#7 doolittle

doolittle

Sergeant

• Members
  • 61 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:04 ÖS

goblin ve worgen konusuna katilamiycam arkadaslar , dikkat ederseniz iki zit race bunlar goblinler genelde muhendis tiplerdir ve worgenler arkadaslariminda dedigi gibi vahsilerdir. bu iki race kesinlike gelmeli diye dusunuyorum. kuduz bir worgen karsisinda butun yolu mayinlarla dosemis pis pis siritan bir goblin Super derim
  • 0

#8 Artiras

Artiras

Senior Sergeant

• Members
  • 175 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:29 ÖS

worgen i baglarlarda belki.Goblini nasıl baglıycaklar.....hanua katılıorum goblin konusunda.
  • 0

#9 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:34 ÖS

valla uçma işi çok süper olmuş. Anlaşılan gang olayları %280-%310 arasında artıcak :)
  • 0

#10 Artiras

Artiras

Senior Sergeant

• Members
  • 175 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:35 ÖS

Thrall emekli olcakmiş öyle bi duyum aldım yerine Garrosh gelcekmis dogru mu bu.
  • 0

#11 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:37 ÖS

Goblinlerin hepsi bağımsız olmak zorunda değil.Goblinler farklı farklı ticaret şirketleri şeklinde çalışıyor.Herhangi bir şirket Horde ile bağ kuarbilir.Boot bay ve diğer goblin şehirleri değişmez.Yani bütün goblinler horde olmaz.Aynı bütün orcların hord olmadığı gibi.Worgen olayı da gilneas krallığının lanet yüzünden o şekle dönüşmesi olacak gibi.Şekilleri değişecek.Ama akkıları yerinde olacak.Şimdiki modellerle yorum yapmayın.Eğer oynanabilir ırk olarak gelirse modeller geliştirilir.Örneğin tbc öncesi blood elf veya draenei modelleri geliştirildi.Özgün şeyler yaratıldı.
Listedekiden sadece Tauren Paladin bana mantıksız geldi.Diğerleri çok da mantıklı.Cüce şamanlar en az orclar kadar mantıklı.
http://episteme.arst...es-masks-02.jpg

Worgen gelirse yukarıdaki maskedekiler gibi olacak.
  • 0

#12 Crow a.k.a(kaboom)

Crow a.k.a(kaboom)

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:43 ÖS

Thrall emekli olcakmiş öyle bi duyum aldım yerine Garrosh gelcekmis dogru mu bu.

thrall yeni trisfall bekçisi olcak ve onun yerini garrosh alcak daha sonra garrosh allylara savaş aççak ve caineyi öldürcek itiraz ettiği için onun yerine oğlu baine alcak.
  • 0

#13 Crow a.k.a(kaboom)

Crow a.k.a(kaboom)

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:46 ÖS

Goblinlerin hepsi bağımsız olmak zorunda değil.Goblinler farklı farklı ticaret şirketleri şeklinde çalışıyor.Herhangi bir şirket Horde ile bağ kuarbilir.Boot bay ve diğer goblin şehirleri değişmez.Yani bütün goblinler horde olmaz.Aynı bütün orcların hord olmadığı gibi.Worgen olayı da gilneas krallığının lanet yüzünden o şekle dönüşmesi olacak gibi.Şekilleri değişecek.Ama akkıları yerinde olacak.Şimdiki modellerle yorum yapmayın.Eğer oynanabilir ırk olarak gelirse modeller geliştirilir.Örneğin tbc öncesi blood elf veya draenei modelleri geliştirildi.Özgün şeyler yaratıldı.
Listedekiden sadece Tauren Paladin bana mantıksız geldi.Diğerleri çok da mantıklı.Cüce şamanlar en az orclar kadar mantıklı.
http://episteme.arst...es-masks-02.jpg

Worgen gelirse yukarıdaki maskedekiler gibi olacak.

zaten goblinler thrallı bir ally gemisinden kurtatınca daha doğrusu bir grup goblin thrallı ally geisinden kurtarınca trollere olduğu gibigoblinlerede horde geçme teklif ediyor goblinlerde kabul ediyor bunun nedeni deathwing onlara güüç vaat etmişti ama sözünde durmadı ihanete uğrayan ve buna baş kaldıran goblinler horde'ye geçti
  • 0

#14 angelothic

angelothic

First Sergeant

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:47 ÖS

duyduguma göre zeki mürende bizi görecekmiş
  • 0

#15 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 04:48 ÖS

Çizgiromanın yeni sayısı Thrall'in değil de Medan'ın trisfal bekçisi olabileceğini gösteriyor.
  • 0

#16 hanua

hanua

Lieutenant General

• Members
  • 2.860 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 05:40 ÖS

duyduguma göre zeki mürende bizi görecekmiş

Olmaz kardeşim o kadar ben evde donla dolaşıyorum;)
  • 0

#17 Sabotime

Sabotime

Scout

• Members
  • 367 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 07:37 ÖS

Gerçekten okudukça gülüyorum neden bizim millet araştırmadan yargılıyor diye.Bir kere konuyu ele alalım.
Night Elf-Mage Hımm.Çok güzel.Be bunu uyduran her kimse.Hikayedeki her satırı okumadan nasıl karşımıza böyle birşey çıkartıyorsun(lafım mmochampiona).Night elf mage night elfliğe aykırıdır.Cenarion öğretmedimi doğanın güçlerini kullanarak ona zarar vermeden büyü yapmayı.Ve night elfler canlarını zor kurtarmadımı büyü yüzünden.E yemin etmedilermi bir daha büyü yapmayacaklarına.Daha ne ? Blizzard bu kadar kıtmı ki bize bunu sunsun.
Orclar ki shamanist büyüleri yeteri kadar güçlü bulmayıp warlockluğa yönlenmişlerdir.Kaldı ki warcraft tarihini bırakın evreninde tek bir orc mage yok.
Troll Druid ha ?
Troller kimden druidliği öğrenmiştir ? Tauren desen nightelflerle bir aralar çok iyi dostlardı onlardan öğrendiler.Night elfler desen oda cenariondan öğrendi.Şimdi aklımıza troller kimden öğrendi fikri geliyor.
Sizce blizzard burning crusadede yaptığı hataları tekrarlarmı.Ha tekrarlarsa ve bu oyunu hala oynamaya devam edenler varsa şikayet etmesinler yok lore gitti yok şu gitti yok bu gitti.
  • 0

#18 basilisksWoW

basilisksWoW

Knight Lieutenant

• Members
  • 610 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 07:43 ÖS

Ben şahsen oyuna başlamayı düşünüyordum bunları gördükten sonra mmo champion da vazveçtim...
  • 0

#19 DaRTH_YiGiT

DaRTH_YiGiT

Sergeant

• Members
  • 81 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 07:47 ÖS

blizzard sadece oyunu bir süre daha nasil ayakta tutarim diye ugrasiyor arkadaslar. Yeni gelen oyunlara karsi wow un direnme sansi olmadigini kendileride cok iyi biliyor.
AION wow a göre cok daha kaliteli grafik animasyon ve tiplemelere sahip her 20 adamdan bir tanesi ayni sekil ile karsina cikmiyor en basitinden
tamam cinmidir japonmudur bilemicem karakterlerin tipleri birbirine benzesede benim arkadasin bir cok video yolladi kendisi closed beta da oynuyor. Cok eglenceli ve zevkli görünüyor.
Onun disinda Old republic geliyor. Kim ne derse desin Bioware nin yaptigi bir MMO nun (adamlarin yaptigi her FRP oyunu efsane oldu) kötü olcagina inanmiyorum. Onun disinda yeni bir FRP daha cikartiyor Bioware...

Blizz daha Starcraft i bile ortaya atamadi bir türlü ne oldu bu firmaya anlamadim. Nerde o warcraft 1-2 oyunun yapan firma (ben war3 oyununu hic begenmemistim. Rezalet oldugu inancindayim. Sonra mantik degistirip sundular ortaya milletin hosuna gitsede ben hic sevmedim adam gibi oynayamadim bile sikinti geliyordu cünkü zevk vermedi oyun) nerde Diablo 1-2 ile hayatimi cürüten Starcraft ile Strateji manyagi olmami saglayan WOW un ilk zamanlarindaki raid ve pvp hikayeler ile karsimiza cikan blizzard a ne oldu ????
  • 0

#20 besilee

besilee

Sergeant

• Members
  • 100 İleti

Yazma tarihi: 20 Ağustos 2009 - 08:45 ÖS

azeroth ta ucmak olursa kotu olucak Chopperla hava yapamicaz artik :D anca bg de :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı