İçeriğe git

Resim
- - - - -

World of Warcraft:Cataclysm (20/08/09)

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 314 yanıt gönderildi

#301 Letherin

Letherin

First Sergeant

• Members
  • 237 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2009 - 01:02 ÖS

Eğer Gnomedan warrior ve warlock oluyorsa, taurenden paladinde olur rogue da olur. Fark yok.
  • 0

#302 angelothic

angelothic

First Sergeant

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 08 Ekim 2009 - 04:15 ÖS

Tbc'ye wowun en iyi zamanı diyorsan büyük ihtimalle tbc öncesini görmemişsindir. Adamların hakkını yemeyeyim kabul onlarda benim paramın karşılığını versinler o zaman. Bak idda ediyorum şuan d3 çıksın bakta gör wow oynayan kaç kişi kalacak. Ayrıca wowun neden en çok oynanan oyun olduğuna gelecek olursak ne yazıkki rakipsiz. Şuan piyasadaki hangi oyunda wow kadar pve veya pvp var sorarım sana. "wow katili" olarak nitelenen hiç bir oyun bunu başaramadı. Rakipsiz kalan blizzde istediğini yapıyor olay bu. "Yer misin" demiyor "Ye" diyor. Ayrıca yeni ırklar bana göre yenilik değildir yenilik (bana göre) yeni bir sınıfın gelmesidir.

tbc gelcegindede milelt yazıyordu oynanmaz bırakılır olurmu öyle şey aynı devam ediyor
  • 0

#303 [email protected]!!

[email protected]!!

Scout

• Members
  • 1.054 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2009 - 10:07 ÖS

bence guzel olacak:P
  • 0

#304 undomiel

undomiel

Champion

• Members
  • 1.060 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2009 - 10:59 ÖS

bencede güzel olacak.
  • 0

#305 idam34

idam34

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 16 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2009 - 03:10 ÖS

linkler ölü arkadaşım
  • 0

#306 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2009 - 03:27 ÖS

Güzel Oldugu Söylenen Seyler Güzel Olmaz Güzel Oldugu Kanıtlanır İse Güzeldir O Seyler :)
  • 0

#307 Pathétic

Pathétic

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2009 - 07:44 ÖS

Tam tarihi ne zaman catanın
  • 0

#308 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2009 - 08:48 ÖS

23'nisan gençlik ve spor bayramında ve çocuk :D

daha var bekle biraz acelesi yok...
  • 0

#309 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2009 - 08:57 ÖS

Sun-Tzu;424750']23'nisan gençlik ve spor bayramında ve çocuk :D

daha var bekle biraz acelesi yok...

Bayramlar birbirine mi girmiş, ne?

#310 Yerfistigi

Yerfistigi

Scout

• Members
  • 1.171 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2009 - 08:59 ÖS

Böyle daha güzel oluyor tek bayramda hepsini kutluyoruz... :D
  • 0

#311 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2009 - 09:45 ÖS

Undead hunter akacak bence kız sayısıda artabilir dark ranger olmak isteyen çok nasılsa :D
Ama bütün classlarda olduğu gibi hunterda lorede olduğu gibi değil wowda söyle agaçların arkasından vursa kukuletası önde yüzü karartı, sessiz hareket etse falan ..
  • 0

#312 alc802

alc802

Scout

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 15 Kasım 2009 - 10:01 ÖS

Levelin sitesinde gezinirken gözüme çarptı Her seneye wowla ilgili bişi koymuş blizzard
  • 0

#313 merlinthebard

merlinthebard

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 27 Mart 2010 - 01:56 ÖÖ

Arkadaşlar bir sakin yahu. Az evvel WoW'un sitesindeki ek paketle ilgili bilgileri inceleyip "Birde foruma bakayım neler demişler" dedim herkesi bir heycan basmış ;) Konuyla ilgili yazmadan önce şunu dile getirmek lazım. Bu ek paketin son hali değil ortaya atılan fikirlerin toplanmış hali. Uygulamaya da geçmişlerdir bir kısmı için. Etki-tepki sistemini kullanıyor Blizzard. Gerekli gördüğü değişiklikleri yapacaktır.

Bunun dışında, NE mage olmaz ya da Troll druid olmaz ya da Tauren paladin olmaz diyen arkadaşlara birkaç lafım olacak. Bir ırk bütünüyle aynı şeye inanmak zorunda değil. Blizzard'da zaten bundan yola çıkıyor diye düşünüyorum. NE'lerde büyü yasaklandı, peki hepsi buna uydu mu ? Hayır. Highborne'lerin büyük bir kısmı büyüyü kullanmaya devam edip NE'ler tarafından sürüldü. Peki aynı şekilde davranan ve kendini NE kabul eden hiç mi elf yoktu ? Tabii ki vardı. Bunlarda sürülmüş ve hikayeye geçmemişlerdi şu ana kadar. Benzer şeyler diğer abidik gubidik gelen ırk-sınıf eşleşmeleri içinde geçerli.

Birde şunu unutmamak lazım. Yeni contentle mekanımız Kalimdor ve EK olacak. Traileri izlediniz mi bilmiyorum. Azeroth daki düşük lvling alanları artık eskisi gibi olmayacak diye özellikle bir yazı vardı. Bu nedenle flying mountun bu bölgeler içinde açılması çok mantıklı olduğu görüşündeyim.

Yeni ırklara gelirsek goblin konusunda biraz soru işaretler var kafamda ama genel olarak mantıklı diye düşünüyorum. Worgenleri ise merakla bekliyorum. Druidlik onlarda da olacak gibi gözüküyor. İlk işim ırk değiştirerek Worgen olmak olacak sanırsam :D

Birde kimse söz etmemiş ama arkeolojinin ikincil meslek olarak ekleneceği ciddi anlamda merak uyandırdı bende. Bu ek paketle hem Azeroth tamamen değişecek hem de grafik yönünden düzenlemeye gidecek gibi gözüküyor Blizzard.

Son olarak biraz sakın olun arkadaşlar. Denemeden etmeden okuduklarınızla heycanlanıp daha sonra pişman olacağınız şeyler söylüyorsunuz. Şu an mantıksız gelen şey 2 gün sonra size mantıklı gelebilir. Ya da tam terside olabilir. Bu nedenle sakin olup beklemede kalmak en mantıklısı.

Arkadaşlar bütün sayfalardaki yorumları okudum.Bence en mantıklı ve doğru yorumu Hike arkadaşımız yapmış.Teşekkürler Hike..

Sonuçta blizz etki-tepki den faydalanacak,öne sürdükleri fikirler nasıl tepkiler toplayacak bunu göreceklerdir ve ona göre cataclysm'i şekillendireceklerdir.

O kadar çok düşünce ve yorum var ki.. Emin olun bizim bu yazdıklarımızı ve düşündüklerimiz ayda bilmem kaç bin € maaş alan blizz personeli de düşünebiliyordur :)

Bence hikayeye ve oynanabilirliğe zarar vermeden her şeyi yerli yerine oturtacaklardır.Sonuçta bu bir şirketin misyonu karı maximize etmek,bunu yaparkende müşteri kaybetmemektir..
  • 0

#314 plqzan

plqzan

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 02:08 ÖS

Arkadaşlardan bazıları Night elf magenin saçma olduğunu söylemişler. Bunu söyleyenler ya hikayeyi tam olarak bilmiyor yada gördüklerine inanmıyorlar. Örnek vermekde gerekirse alliance karakteri olanlar hemen Night elf başkentine gidip Elunenin sarayına(tapınak) girisn orada girişteki night elf mage yi görsünler yada görmesinler görmezlikten gelsinler. Oyunun hikayesinin başını hiç düşünmesinler hatta highborne neymiş desinler. Azeroth dünyasına büyünasıl gelmiş bilmesinler ama gidpte night elf büyücü açarlar sonrada oynamıcam ben böyle oyunu desinler.
  • 0

#315 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Ekim 2010 - 04:07 ÖS

Aslında o da sonradan eklenmedi mi? Yine de hikayeyi adamlar belirliyor, ne edelim. Neyse bu konuyu kilitlesem daha iyi, güncel konularda devam edelim.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı