İçeriğe git

Resim
- - - - -

Worgen bineği tahmin yürütmece.

• Please log in to reply
Bu konuya 84 yanıt gönderildi

#1 BullShit

BullShit

Senior Sergeant

• Members
  • 125 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 02:24 ÖÖ

3-4 arkadaş kafa yoruyoruz saatlerdir. Acaba Worgen'lar neye binicek? ve karar kıldığımız fikir şu. benden çıkmıştır ayrıca :D :D

Lvl 20de warlocklar veya paladinler gibi bi skill train edicez. Ve bu skilli kullandığımızda koşu hızımız %60 artıcak. 40'ta da %100 :D Zaten adamlar hayvan. Kolları bacaklarından uzun. Normal koşu hızları bile daha hızlı olmalı bu durum da. Bineğe gerek yok.

Daha mantıklı fikirleri olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim.
  • 0

#2 Makaveli

Makaveli

General

• Members
  • 2.038 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 02:37 ÖÖ

SFK de tipli kurtlar bence.
  • 0

#3 Anatoliann

Anatoliann

Scout

• Members
  • 122 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 02:42 ÖÖ

bence onlar hava kararınca worgen gündüz human oldugu icin gündüz normal human binegi geceleri ise özel kosma hızı ile yada uzun zıplayıslar yaparak :D
  • 0

#4 elbruzz

elbruzz

Sergeant

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 02:46 ÖÖ

koşmaları çok saçma olur pvpde adamları kesmen imkansız olur o sekilde olmaz ama bi kurt binerler büyük ihtimal
  • 0

#5 WraThor!an

WraThor!an

Knight Lieutenant

• Members
  • 635 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 02:49 ÖÖ

Niye kurt a binsinler ? O zamanda goblinler goblinlere taurenlar ineklere binsin..Yanılıyor muyum ?
  • 0

#6 Anatoliann

Anatoliann

Scout

• Members
  • 122 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 02:53 ÖÖ

Niye kurt a binsinler ? O zamanda goblinler goblinlere taurenlar ineklere binsin..Yanılıyor muyum ?

bence yanılmıosun :D kosmaları mantıksız evet acaba neye binicekler yaa uff aklımda kaldı simdi
  • 0

#7 Anatoliann

Anatoliann

Scout

• Members
  • 122 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 03:45 ÖÖ

[IMG]http://http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/august/cataclysmpreviewpanel_011.jpg[/IMG]

iste buna biniyolar insallah ekleyebildim :)
  • 0

#8 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 03:52 ÖÖ

[IMG]http://http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/august/cataclysmpreviewpanel_011.jpg[/IMG]

iste buna biniyolar insallah ekleyebildim :)

[IMG]http://static.mmo-champion.com/mmoc/images/news/2009/august/cataclysmpreviewpanel_011.jpg[/IMG]
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#9 Silvermoon

Silvermoon

General

• Members
  • 2.234 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 09:23 ÖÖ

Bineğin ağız kısmı çirkinmiş :) bu arada worgen yüzleri benim favori haski lere benzemiş :) (tabi çizim de öyle görünüyor)

Not: aklıma takıldı acep human ve worgen için 2 tip mi ayarlanılacak karakter yapılandırma ekranında? =O
  • 0

#10 tirioda

tirioda

Sergeant

• Members
  • 59 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 09:31 ÖÖ

Oha binekler süpremiş worgen acıcam:D bi gelsinde cataclysm:D
  • 0

#11 wnratt

wnratt

Centurion

• Members
  • 773 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 11:31 ÖÖ

Birşeye benzediği yok mountun:D
  • 0

#12 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 11:58 ÖÖ

yaban domuzu heralde bu?
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#13 wolw

wolw

Senior Sergeant

• Members
  • 156 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 12:07 ÖS

zaten worgenlerin bir skili olacakmış. koşmasını 10 saniyeliğine %60 fln arttıracak.
  • 0

#14 yussuw

yussuw

Knight

• Members
  • 397 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 12:23 ÖS

Bineğin ağız kısmı çirkinmiş :) bu arada worgen yüzleri benim favori haski lere benzemiş :) (tabi çizim de öyle görünüyor)

Not: aklıma takıldı acep human ve worgen için 2 tip mi ayarlanılacak karakter yapılandırma ekranında? =O

Combat disinda human veya worgen form secilebilecek, combat sirasinda worgen form olacak diye aciklamislardi, fakat karakter ekraninda bir secenek olur mu bilemiyorum.
  • 0

#15 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 03:14 ÖS

O değilde orklar yeni bir ırksal bineğe sahip oldu worgenler.Zuhauauah orklar worgenlere biniyormuş harika olur eski kurtlarınıda belediye zehirliyormuş:P
  • 0

#16 lostys

lostys

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 04:49 ÖS

bence gunun sozu :P
  • 0

#17 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 06:20 ÖS

Ben taurenlere binerler diye bekliyodum ama buda iyiymiş :P
  • 0

#18 AnqeR

AnqeR

Champion

• Members
  • 1.323 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2009 - 07:29 ÖS

koşmaları çok saçma olur pvpde adamları kesmen imkansız olur o sekilde olmaz ama bi kurt binerler büyük ihtimal

nie saçma olsun ki. normal binek gibi combatta girilmez bir form olur. Sadece altında bir binek olmaz geri kalan şeyler aynı olur. ki bir zamanlar bildiğime göre taurenlerde böyle bir özellik varmıştı kendi koşuyormuştu
  • 0

#19 WormV3

WormV3

Sergeant

• Members
  • 86 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2009 - 12:07 ÖÖ

katılıyorum konu hakkında bilginiz olsun lütfen. wowun ilk zamanlarında (betadan sonraki ilk final zamanı) taurenlerin bineği yoktu ve pathfinding (galiba öyleydi) adında hızlı koşmalarını sağlayan skilleri vardı. Sonradan diğer playerların itirazları ile kaldırıldı, kodolar eklendi.
  • 0

#20 icesnap

icesnap

Scout

• Members
  • 932 İleti

Yazma tarihi: 24 Ağustos 2009 - 12:34 ÖÖ

katılıyorum konu hakkında bilginiz olsun lütfen. wowun ilk zamanlarında (betadan sonraki ilk final zamanı) taurenlerin bineği yoktu ve pathfinding (galiba öyleydi) adında hızlı koşmalarını sağlayan skilleri vardı. Sonradan diğer playerların itirazları ile kaldırıldı, kodolar eklendi.

Plainsrunning...%30 hızlandırıyodu taurenleri,ama hiç bir şekilde binekleri yoktu.

Worgen alliance a baya player çekecek gibi gözüküyor bence : < Şu ana kadar alliance char açmadım ve bi dandik (:)) worgen için açmayıda düşünmüyorum :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı