İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW-turk senaryo yarısması!

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 92 yanıt gönderildi

#81 Angeleyes

Angeleyes

Champion

• Members
  • 1.147 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2008 - 11:03 ÖÖ

Merhaba,
Sanirim aciklama ihtiyaci duyuyorsunuz. Oncelikle gizlilik konusu, yarismanin duzenlenmesi mi yoksa kazananlara karar verilmesiyle mi ilgili?
Yarismanin duzenlenmesiyse 2 farkli konuda, biri bu konu digeri Haberler ve en az 10 gun genel duyuru olarak ilan edildi. Sonuclara ise projeyle ilgilenen 3 yonetici ile tartisilarak karar verildi.
Bir daha ki sefere dilerseniz genel oylama yapabiliriz. Ancak, bildiginiz gibi bu tarz ozgun hikayeler paylasilmasi zor seylerdir. Ben yazar olsam, pek ulu orta okunsun istemezdim; cunku copy-paste yapip bir seyleri kendi emegi gibi gosteren cok fazla insan var.
Gelecek yarismalarda daha cok katilim olmasi dilegiyle :P
  • 0

#82 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2008 - 09:40 ÖS

ikinci yarısma icin son 1 hafta! evet arkadaslar yeni yarısmamız 1 hafta sonra baslicak. Gerekli bilgileri haberler bolumune yazıcam.
  • 0

#83 hahaha75

hahaha75

Knight Lieutenant

• Members
  • 551 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2008 - 09:57 ÖS

ozel peki ayni sekilde senaryo yarismasimi olacak??
  • 0

#84 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 31 Mart 2008 - 10:23 ÖS

bi kac dakika sonra haberler bolumunde acıklicam nasıl bir yarısma olucagını
  • 0

#85 saseta

saseta

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2008 - 02:43 ÖS

OzeL PM attım ama cevap gelmedi.. Bizim ödüller ne oldu ya 2.5 ay oldu ortada yoklar ???
  • 0

#86 aegean

aegean

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2008 - 03:15 ÖS

OzeL PM attım ama cevap gelmedi.. Bizim ödüller ne oldu ya 2.5 ay oldu ortada yoklar ???

boşwer dostum kimsenin umrunda değil maksat laf olsun torba dolsun
  • 0

#87 Djinn

Djinn

First Sergeant

• Members
  • 238 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2008 - 04:18 ÖS

Bosverebilirsiniz tabi ama biz hala ugrasiyoruz. T-shirtleriniz gumrukten gecmedigi ve geri yollandigi icin bir problem oldu. Zannedersem bu sizlere aciklandi. Elbette bu kadar gecikmeyi biz de beklemiyorduk bunun icin sizlerden ozur dileriz, biraz daha sabirli olmanizi bekliyoruz odulleriniz elinize ulasacak.
  • 0

#88 hahaha75

hahaha75

Knight Lieutenant

• Members
  • 551 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2008 - 05:10 ÖS

yurt dışındanmı getirttiriosunuz..?
  • 0

#89 Djinn

Djinn

First Sergeant

• Members
  • 238 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2008 - 05:18 ÖS

Evet, sorun da bizden kaynaklanmadi zaten; ancak bir cozum de bulanamadi. Dedigim gibi hala ugrasiyoruz...
  • 0

#90 saseta

saseta

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2008 - 08:32 ÖS

yok bana böyle bir bilgi gelmedi. sadece bir sorun var dendi okadar. Yrutdışı meselesi bitti şimdi beden derdi başladı :) ne XL, L bulunamıor :) kilo mu vermeliyim, omuzlarımı mı daraltmalıyım :D
  • 0

#91 aegean

aegean

Legionare

• Members
  • 411 İleti

Yazma tarihi: 02 Haziran 2008 - 09:41 ÖS

Bosverebilirsiniz tabi ama biz hala ugrasiyoruz. T-shirtleriniz gumrukten gecmedigi ve geri yollandigi icin bir problem oldu. Zannedersem bu sizlere aciklandi. Elbette bu kadar gecikmeyi biz de beklemiyorduk bunun icin sizlerden ozur dileriz, biraz daha sabirli olmanizi bekliyoruz odulleriniz elinize ulasacak.

sorun da bu zaten t-shirtlerin geri yollandığını ilk defa senden duyuyorum enazından mesaj attığımda tenezzül edip cevap atsaydı özel, anlayışla karşılar lafını bile etmezdim
  • 0

#92 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 05 Haziran 2008 - 05:47 ÖS

Ben saseta ile bu konuyu konusup duruyorum. Eger bana mesaj atsan sende suanda bilirdinki , gamer-market.com dan alıcaz ve beden varmı yokmu die bakıyoruz. Sana ozel mesaj attım cevap bile vermedin. Eger bana 2 gun icerisinde suan bulundugun adresi , tişortun bedenini ve classı (warlock L ise mevcut adresi gonder anında aliyim 2-3 gunde gelsin sana.)
  • 0

#93 Brerian

Brerian

Senior Sergeant

• Members
  • 101 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2008 - 11:27 ÖÖ

Darkosis in '' ISIK VE KARANLIK '' senaryosu cok guzel gidiyor. yarım kalmıs sonunu cok merak edıyorum.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı