İçeriğe git

Resim
- - - - -

WoW-Turk Bir Ilke imza atıcak...

• Bu konu kapalı Konu Kapalı
Bu konuya 45 yanıt gönderildi

#21 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2007 - 01:26 ÖS

Soyledigin seyin konu ile alakasız oldugunu sende biliyorsun deilmi?
  • 0

#22 ethernalsubshineuponyou

ethernalsubshineuponyou

Centurion

• Members
  • 788 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2007 - 07:38 ÖS

benimmi ? belkide ..... böyle daha kolay olabilir yeterli kişiyi toplama derdi yok veya herhangi bir har sorun yok herkes sadece char kopyalıcak listeden ve savaşılıcak ........herneyse
  • 0

#23 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2007 - 10:53 ÖS

doru diosunda onu orjinalde resmi olarak yapmak imkansız blizzard oturup bizim icin server acmaz
  • 0

#24 ethernalsubshineuponyou

ethernalsubshineuponyou

Centurion

• Members
  • 788 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2007 - 01:34 ÖÖ

bi dakika ben olayı anlamadım ............tamam senin dediğine ama benim demeye çalıştığım şey ........................
herkes warcraftın orjinal sitesine girip test serverları patchini indiricek ....sora bir dizi patch var onlar indirilecek ondan sorada oyun hazı hale gelirken herkez siteden belli char sayısı içerisinden FULL EPİC itemlı ve full bütün herşeyi olan oynamaya hazır charlardan 4 tane seçebilecek tabi bunları blizzardın orjinal olarak açık olan 2 test serverından birine kopyalatıcak ben pve serverı olması yanlısıyım çünkü lag daha az ve bizim için daha rahat olur ..........herhangi bir ücret gerekmiyor sadece char orda istedğini talent i diziceksin ve ona göre bütün epice itemlar çantanda sonrada koçlar gibi oynayacaksın .............yapılacak tek şey bu ...ne blizz in bize server açmasına nede bişey yapmasına gerek var hem yeni team speakide deneriz ....takımlar oluşturur kuleleri elde tutmaya çalışırız yada toplanıp anlaşıp bg lerden birine pre made gireriz ............

bence olay bu ......anlatmaya çalıştığım olay bu ........... server açma olayıı anlamadım...ve herhangi bir şekilde blizz e haber verme gibi yada inandırma gibi bi olayda yok ....olma olaslığı daha kolay olur bence
  • 0

#25 OzeL

OzeL

Genel Yönetici

• Administrators
  • 948 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2007 - 10:06 ÖÖ

ya senin dedigin illegal bir event onu ben kendim server kurupta yaparım, burda yapıcagımız sey legal olan ve tum wow oyuncularına acık olarak blizzardla ortaklasa yapılıcak ir sey GM lerle fln anlatabildim mi? Olay zaten resmi bir event yapılıcak olması yoksa senin dedigini yapmakta ne var acarım bi server veririm herkese itemleri lvl ları herkes girer birbirine... neyse bu tartısma sona ermistir baska konuda bir ey yazınız.
  • 0

#26 ZoRo

ZoRo

Scout

• Members
  • 8 İleti

Yazma tarihi: 05 Eylül 2007 - 09:16 ÖS

hadi hayırlısı :D inşallah türklere yakışır bir iş yaparsınız bundan eminim :P
  • 0

#27 inflack

inflack

Corporal

• Members
  • 26 İleti

Yazma tarihi: 03 Ekim 2007 - 05:42 ÖS

ins:D
  • 0

#28 fishbonne

fishbonne

Senior Sergeant

• Members
  • 127 İleti

Yazma tarihi: 29 Ekim 2007 - 02:59 ÖS

iide bu konu burada durp duruo bööle bi şey gerçekleşti mi yoksa ağırdan mı alıosunuz :P
  • 0

#29 wei

wei

Sergeant

• Members
  • 66 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2007 - 11:53 ÖS

ahuaehauh eşkiya mı olcaz birde? xD
  • 0

#30 Oraz

Oraz

Knight

• Members
  • 460 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2007 - 11:13 ÖÖ

Bu event ne oldu? Low bir pvp realminde yapılabilir bence. 8 alliance, 12 horde level 10 karekterlerle... Senaryo bile yazdım :)

Horde tarafından bir grup asker (11 kişi) Orgrimarda esir tuttulan "Kan Hançerleri" çetisi üyesi bir priesti(güzel bir blood elf hatun), Orgrimardan Thunderbluff'a canlı olarak götürmekle yükümlü olurlar. Çetenin 8 üyesi (alliance) ise önemli bilgilere sahip olan bu hatunu Thunderbluff'a ulaşmadan susturmalıdırlar (yani öldürmeliler).

Bir kaç basit kural:

Horde- Orgrimar önünden başlar.
Alliance- Rachet tan başlar.

Horde- Sadece yürüyebilir (koşamaz)
Alliance- Koşabilir

Esir blood elf silahsızdır saldıramaz, ancak kendisine heal atabilir (ben oynayabilirim sıkıcı bir rol olabilir)

+Stealth olmasın...

Buraya herkes ne olmak istediğini race ve class olarak yazsın buraya. Sonra realmi seçelim, 2 gün sonrada bu güzel rp yi yapalım :P
  • 0
EMEKLİ HUNTER

#31 Oraz

Oraz

Knight

• Members
  • 460 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2007 - 11:30 ÖÖ

Kadrolar... (güncellenecek)

HORDE
1-Blood elf esir - (Oraz oynayacak)
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
9-
10-
11-
12-

ALLIANCE - Kan Hançeri
1-
2-
3-
4-
5-
6-
7-
8-
  • 0
EMEKLİ HUNTER

#32 Lyncher

Lyncher

Knight Lieutenant

• Members
  • 559 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2007 - 03:16 ÖS

oraz bizim yazmaya calıstıgımız hikayede guzel olurdu lem
  • 0

#33 Oraz

Oraz

Knight

• Members
  • 460 İleti

Yazma tarihi: 16 Kasım 2007 - 04:41 ÖS

olm bu rp'li mucadele :D onu nasil yapcan :D
  • 0
EMEKLİ HUNTER

#34 onoki

onoki

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 17 Kasım 2007 - 09:09 ÖÖ

ya senin dedigin illegal bir event onu ben kendim server kurupta yaparım, burda yapıcagımız sey legal olan ve tum wow oyuncularına acık olarak blizzardla ortaklasa yapılıcak ir sey GM lerle fln anlatabildim mi? Olay zaten resmi bir event yapılıcak olması yoksa senin dedigini yapmakta ne var acarım bi server veririm herkese itemleri lvl ları herkes girer birbirine... neyse bu tartısma sona ermistir baska konuda bir ey yazınız.

Blizzin test serverları var orda sana her türlü şeyi veriyolar tek yapılması gereken char kopyalamak
  • 0

#35 Oraz

Oraz

Knight

• Members
  • 460 İleti

Yazma tarihi: 19 Kasım 2007 - 02:02 ÖS

Sanırım bu projeniz yalan oldu :D burda rp'ciler, eventçılar yalan olmuş...
  • 0
EMEKLİ HUNTER

#36 karabazan

karabazan

Senior Sergeant

• Members
  • 145 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2008 - 05:11 ÖÖ

proje güzel , ama herzamanki gibi böyle olaylari gerceklestiremiyoruz. Birlik beraberlik yok arkadaslar
  • 0

#37 Bothar

Bothar

First Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2008 - 01:51 ÖS

Varsa yapalım ben varım yeterki zaman ve tarih bana uysun:)
  • 0

#38 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2008 - 03:37 ÖS

Varsa yapalım ben varım yeterki zaman ve tarih bana uysun:)

sen önce raid gunlerınde saatınde serverda olda sonra event ın eksık kalsın

ayrıca
bu wow turk eskıden blızz reg lı ıdı nıye regı gerı alındı blızz fun sıtelerde goremıyorum ?
  • 0

#39 Bothar

Bothar

First Sergeant

• Members
  • 197 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2008 - 04:40 ÖS

sen önce raid gunlerınde saatınde serverda olda sonra event ın eksık kalsın

ayrıca
bu wow turk eskıden blızz reg lı ıdı nıye regı gerı alındı blızz fun sıtelerde goremıyorum ?

ahaha oluyorum yaw fırça atma....bu aksam saat 21,30dan sonra sizinleyim haberiniz ola beni bekleyin...
  • 0

#40 Prowess

Prowess

First Sergeant

• Members
  • 266 İleti

Yazma tarihi: 01 Şubat 2008 - 05:02 ÖS

ahaha oluyorum yaw fırça atma....bu aksam saat 21,30dan sonra sizinleyim haberiniz ola beni bekleyin...

21.30 mu ? 21.30 dakarazan clear olur :o

içime doğdu badi sna bu akşam healıng staff dusecek :)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı