İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Hakkında Genel Bilgiler ve Soru/Cevap...

• Please log in to reply
Bu konuya 220 yanıt gönderildi

#21 Genocide

Genocide

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 13 Temmuz 2008 - 08:48 ÖÖ

wow orjinal server a yeni başlayacağım ... ama bende oyun kurulu sadece key ini alıp başlayablrmym ... yoksa cdleri almam şart mı ?
  • 0

#22 Nooby

Nooby

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 17 Temmuz 2008 - 05:06 ÖÖ

Ben uzun zamandır private serverlarda WoW 'un içinde olan fakat, bu tür serverlardaki buglardan ve spell yasaklarından bıkmıs ve orjinal server a geçmeye karar vermiş bir kişiyim.. :-D
WoW ve TBC yi edindim fakat fazla ingilizcem olmadıgından olayı çözemedim..
Account'u alırken Cd key istiyor,benim elimde 2 tane(WoW ve TBC olmak üzere) cd key var.. Account alırken hangisini yada hangileri hangi sırayla kullanacagım?
Yardımlarınız ve İlginiz için Teşekkürler..
  • 0

#23 envyx

envyx

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 12 İleti

Yazma tarihi: 26 Temmuz 2008 - 11:11 ÖS

WOW U VE BURNİNGİ YÜKLEDİM. ŞU AN TOPLAM 4 TANE CD KEY VAR HER CD DE 2 TANE VAR EN SON ACCOUNT ALIRKEN Authentication Key BÖLÜMÜNE HANGİSİNİ YAZCM.. BURNİNG İN CD KEYİNİ YAZINCA HATA VERİO ÇOK SIKIŞTIM YARDIM EDİN SEVAP İŞLEYİN LÜTFENN
  • 0

#24 eneserkoc

eneserkoc

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*
  • 15 İleti

Yazma tarihi: 13 Ağustos 2008 - 05:09 ÖS

çok teşekkür ederimm valla bu site olmasaydı halim yamandı...cok saolun*:D
  • 0

#25 bloodman12

bloodman12

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2008 - 09:31 ÖS

Acil soruyorum acil zamn kısıtlı elimdeki wow orjinal değil miş ona nasıl kayıt olıcam eldora kardeş lütfen yardım et çabuk cevap yazın
  • 0

#26 bloodman12

bloodman12

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2008 - 09:32 ÖS

Ayrıca burning falan ne oluyo orginalde mi
  • 0

#27 bloodman12

bloodman12

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2008 - 09:34 ÖS

benim ki orginal mi bilmiyorum ama durum aynı genocide arkadaşımız gibi kayıt yaparken sorun yaşadım
  • 0

#28 bloodman12

bloodman12

Scout

• Members
  • 4 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2008 - 09:35 ÖS

:-(:-(:-(Authentication Key bu kısım da sorun yaşadım lütfen 12 den önce cvp layın acıl:-(:-(:-(:-(
  • 0

#29 Khrunk

Khrunk

General

• Members
  • 2.195 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2008 - 09:45 ÖS

olamazsın orjinal bir WoW edin..
  • 0

#30 firatnemis

firatnemis

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 13 Eylül 2008 - 05:25 ÖÖ

arkadaslar ben oyunu internetten satin aldim trial accountumu upgrade yaparak account satin aldim ve arkadsimin paketlerinin kurulu oldugu dizini pc ime kopyaladim ve oynuyorum ... ? Herkes internetten satin alamassin demis ?
  • 0

#31 sozkur

sozkur

Centurion

• Members
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 15 Eylül 2008 - 10:49 ÖÖ

Benim sorum ise şudur kiii,

Arena 2 v s2 takımı nasıl kuracağım? birtürlü çözemedim?
Heryeri okudum,

para falan deniyo anlamadım nereden nasıl???
  • 0

#32 mert00yaz

mert00yaz

First Sergeant

• Members
  • 276 İleti

Yazma tarihi: 18 Eylül 2008 - 07:37 ÖS

tebrikler çok güsel olmuş bir sorum war ben 17 lwlim oynamayı biliom(lwl atlamai yani) ama itemlerim ok dandik 27 goldum war item alıcam yada dungeonn olayı varmış nasıl oluo ve itemi nereden alacam
  • 0

#33 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2008 - 11:03 ÖÖ

mert00yaz niye gitti yahu?
ehe asıl sorum bu değil tabi.

şehirlere dönünce dinleniyoruz da, sonracıma tekrardan dövüşürkene normal hissediyoruz ya. Lvl atladıkça bunun süresi uzuyor mu?

Dün 47 den 50 ye hiç normale dönmeden hep %200 tecrübe alaraktan güle oynaya geldim o bakımdan. Bu süre zarfında kendi lvlımdan düşük mobları kestiysem de, eşit ve üst seviyede hatta kırmızı moblardan da kestim.

acaba Wotlk için mi şeetmişler diye düşündüm ama, 12 lvl warlockım ilk mobda normale dönüyor.
  • 0

#34 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2008 - 11:33 ÖÖ

mert00yaz niye gitti yahu?
ehe asıl sorum bu değil tabi.

şehirlere dönünce dinleniyoruz da, sonracıma tekrardan dövüşürkene normal hissediyoruz ya. Lvl atladıkça bunun süresi uzuyor mu?

Dün 47 den 50 ye hiç normale dönmeden hep %200 tecrübe alaraktan güle oynaya geldim o bakımdan. Bu süre zarfında kendi lvlımdan düşük mobları kestiysem de, eşit ve üst seviyede hatta kırmızı moblardan da kestim.

acaba Wotlk için mi şeetmişler diye düşündüm ama, 12 lvl warlockım ilk mobda normale dönüyor.

Küfürden uzaklaştırıldı arkadaş. Sırf bunun için özene bezene bir topic açmış da, biz de onu forumda tutarak ona işkence etmeyelim dedik.

Bu arada o rested şehirde ya da inn de kalkığın süreye bağlı olarak artıyor. 8 saatte bir bardı galiba ölçüsü de. Ama emin değilim feci sallamış olabilme ihtimalim fazla, hatırlamıyorum.
Max 2 lvl fazla rested bonus alınabiliyor ama, bunu biliyorum bak :) Questleri verdikten sonra alınan XPlerle beraber bu 3 lvlı bulabiliyor.
Yani ne kaa ekmek o kaa kööte.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#35 Karga

Karga

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 6.466 İleti

Yazma tarihi: 29 Eylül 2008 - 11:51 ÖÖ

hmmm. Bir de hunter a 3-4 gündür girmiyordum. Onun etkisi olmuş olabilir mi? dün hep quest yaptım. Bol bol da teslim ettim.
  • 0

#36 emzik

emzik

Scout

• Members
  • 155 İleti

Yazma tarihi: 06 Ekim 2008 - 04:22 ÖS

Eldora wow'da yeni oyuncu olarak verdiğin bilgiler için teşekkürler..
  • 0

#37 jacketneo

jacketneo

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2008 - 10:41 ÖÖ

sitenize yeni üye oldum ve cok beyendim tesekurler..ayrıca hıc bılmedıgım bır oyunu oynama cesaretınde bulundum ve benı bılgılendıren eldorado yada sonsuz tesekurler.
Lakın onemlı bır soru sorucam aral'dan 60gunluk pre card aldın..ve wow-euro dan da acc aldım..ordakı dowland secenegınde oyunun setup'u varmı ??
  • 0

#38 jacketneo

jacketneo

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2008 - 10:57 ÖÖ

birde hıc bıryeden bırsey almadan oyunu oynayabılırmıyız..10 gunluk deneme varmıs?
  • 0

#39 sebebsiz

sebebsiz

First Sergeant

• Members
  • 268 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2008 - 12:02 ÖS

o 10 gün sana hediye.

60 günlük prepaid kart da yüklesen süren 70 gün oluyor.

sitede download seçenekleri başlangıç olarak full ya da trial olarak 2 seçenek var birini download ediyorsun.

trial dosya boyutu ufak ama çoğu şeyi yapamıyorsun.

full indirmen lazım. o da 3,2 gb falandı diye biliyorum.
  • 0

#40 jacketneo

jacketneo

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 32 İleti

Yazma tarihi: 12 Kasım 2008 - 11:39 ÖS

ındırmeye calısıyorum ama 2de1 firewall bilmem ne dıyıp yuklemmeyı durduruyor ya :S
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı