İçeriğe git

Resim
- - - - -

Wow Hakkında Genel Bilgiler ve Soru/Cevap...

• Please log in to reply
Bu konuya 220 yanıt gönderildi

#41 leonaidas

leonaidas

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2008 - 08:32 ÖÖ

Teşekkürler verdiğin bilgiler için :D
  • 0

#42 Nowhite

Nowhite

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 06 Aralık 2008 - 06:51 ÖS

oyunu internetten indirdim burning ile birlikte kurdum private serverlarda oynuyordum bu gün orjinale geçmeye karar verdim bir siteden cd key ini aldım account açmaya çalıştım şifreyi girdim ilerledim sonra ödeme seçeneklerinden birini seçmek zorunda olduğunu gördüm bide üstüne 60 günlük kart aldım ve onun şifresini girdim ve account'um tamamdır. yani internetten oyunu indirip keyleri temin ederek oyuna girilebilirmiş..!
  • 0

#43 emirhan12344

emirhan12344

Scout

• Members
  • 5 İleti

Yazma tarihi: 21 Aralık 2008 - 06:37 ÖS

ben yeni başladım daha 16 levelım şu kılıçları falan nası parıldıtılıyor bi türlü bilmiom daha adınıda bilmiom :sad:
  • 0

#44 Nowhite

Nowhite

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*
  • 21 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2009 - 04:12 ÖS

arkadaşlar ben accountu nasıl tbc ye yükselticem.
  • 0

#45 megros

megros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 212 İleti

Yazma tarihi: 07 Ocak 2009 - 05:33 ÖS

tbc cdkeyini siteden update edeceksin.
  • 0

#46 nedimbg

nedimbg

Scout

• Members
  • 3 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2009 - 03:17 ÖS

arkadaşlar bende 10 deneme şifresi vardı şimdi 60 gunuk pre-paıd card aldım ama nasıl yapıcam bilmiyorum bir yardımcı olursanız sevinirim ,şimdiden teşekkür ederim
  • 0

#47 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 14 Ocak 2009 - 05:14 ÖS

arkadaşlar bende 10 deneme şifresi vardı şimdi 60 gunuk pre-paıd card aldım ama nasıl yapıcam bilmiyorum bir yardımcı olursanız sevinirim ,şimdiden teşekkür ederim

Öncelikle hesabını deneme hesabından gerçek hesaba upgradelemelisin. Sanırım account management yerinden yapılıyordu o. World of Warcraft Europe adresinde sol kısımdan account başlığındaki manage account yerinden hesabına gir, upgrade et ve hesap bilgilerinin olduğu sayfada sağ üstte "Add a Gamecard" yazıyor. Ona tıkla ve karttaki şifreyi gir.. İyi oyunlar..

#48 koray247

koray247

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 19 Ocak 2009 - 08:19 ÖS

arklarla wow a baslamayı dusunuzda 1 orjinal wow dvd yle 1 kişi mi oynayabiliio yani biz ortak cd olsak oynayabilişrmiyiz
  • 0

#49 Necron

Necron

Champion

• Members
  • 1.144 İleti

Yazma tarihi: 26 Ocak 2009 - 04:41 ÖS

arklarla wow a baslamayı dusunuzda 1 orjinal wow dvd yle 1 kişi mi oynayabiliio yani biz ortak cd olsak oynayabilişrmiyiz

Satın aldığınız wow DVD/CD kutusundan 1 adet registration key çıkar, dolayısıyla satın alınan 1 kutuyla sadece 1 account açılabilir (bu sadece wow icin degil, online oynamak istediğiniz bütün oyunlar icin gecerli). Ama illa biz ortak oynamak istiyoruz diyorsanız ortak accountla oynayabilirsiniz, ama tabi birlikte oynayamazsınız; birden fazla bilgisayardan aynı anda aynı accounta girilemez :)
  • 0
"I Aear cân ven na mar."

#50 CooLBye

CooLBye

Senior Sergeant

• Members
  • 102 İleti

Yazma tarihi: 13 Şubat 2009 - 12:59 ÖÖ

Guzel bilgiler için tesekkurler
  • 0

#51 Gamer41

Gamer41

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2009 - 11:14 ÖÖ

Her Realmda pvp yapılıyor mu ? ve Normal REalmlar,pvp realmler ve Rolplaying Realmlerin arasındaki farklar nelerdir ?
  • 0

#52 AnqeR

AnqeR

Champion

• Members
  • 1.323 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2009 - 12:16 ÖS

her realmde pvp yapılıyor.
Normal realmler : karşıdaki kullanıcı ve sen pvp aktif etmezseniz birbirinizi kesemessiniz.
PvP : burda otomatik pvp aktif edilir ve her an gank tehlikesi vardır.
Rp de ise wow artık bir oyun değil hayattır. sen oyunda olduğun karaktersindir. Kendine bir geçmiş yazmalı ırkına classına yani loreye bağlı olarak oynamalısın.
  • 0

#53 Gamer41

Gamer41

Senior Sergeant

• Members
  • 109 İleti

Yazma tarihi: 04 Nisan 2009 - 02:03 ÖS

her realmde pvp yapılıyor.
Normal realmler : karşıdaki kullanıcı ve sen pvp aktif etmezseniz birbirinizi kesemessiniz.
PvP : burda otomatik pvp aktif edilir ve her an gank tehlikesi vardır.
Rp de ise wow artık bir oyun değil hayattır. sen oyunda olduğun karaktersindir. Kendine bir geçmiş yazmalı ırkına classına yani loreye bağlı olarak oynamalısın.

tşkler açıklaman için
  • 0

#54 sarimsak

sarimsak

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2009 - 05:01 ÖS

Merhaba benim bi sıkıntım var ben wow-eu da oyun oynuyorum 5 aylık bi üyeliğim vardı ama sonra analayamadığım bi sebepten banlandım düzelme ihtimali var mı??
  • 0

#55 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 12 Mayıs 2009 - 05:54 ÖS

Merhaba benim bi sıkıntım var ben wow-eu da oyun oynuyorum 5 aylık bi üyeliğim vardı ama sonra analayamadığım bi sebepten banlandım düzelme ihtimali var mı??

Blizzard'a sitesinden form doldurup yolla, forumda bu konuyla ilgili bilgi olacaktı.

#56 keremdurukan

keremdurukan

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 15 Mayıs 2009 - 04:15 ÖS

Selam Benimde bi sorum olucak ;

1)Oyun sonu görevler olarak söylediğiniz 80 lvl olupda item için mi yapılan görevler mi ?

2) ve Pve itemlerinin pvp itemleri arasındaki fark ne Pve itemleri nerden alınıo ??

Şimdiden çok teşekkür ederim
İyi oyunlar....
  • 0

#57 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 10 Haziran 2009 - 06:20 ÖS

Biraz geç olacak ama:

1-)Hmm sanırım evet bir de lore ile doğrudan ilgili görevler var.

2-)Verdikleri bonuslar.. Birisi daha çok defansını artırırken diğeri uzun süreli dövüşler için seni güçlendirir ve saldırını artırır. PvE itemlarını dungeonlardan, raidlerden ve görevlerden alabilirsin..

#58 usersemih

usersemih

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 13 İleti

Yazma tarihi: 13 Haziran 2009 - 10:47 ÖS

bnm charımı dondurmuşlar nasıl açabilirim yeniden bilen varmı???
  • 0

#59 V3ND3TT4

V3ND3TT4

Scout

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 25 Haziran 2009 - 03:20 ÖÖ

Arkadaşlar ben oyunun tamamını int üzerinden indirsem(TBC yi katmıorm) sadece CD key alsam olmazmı sadece cd key satın alsam dahamı ucuza gelir?
  • 0

#60 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 25 Haziran 2009 - 12:22 ÖS

Arkadaşlar ben oyunun tamamını int üzerinden indirsem(TBC yi katmıorm) sadece CD key alsam olmazmı sadece cd key satın alsam dahamı ucuza gelir?

Olabilir, zaten forumda bununla ilgili çok konuşuldu. Evet daha ucuza gelir.

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı