İçeriğe git

Resim
- - - - -

arena point pvp item 70 lvl dk.

• Please log in to reply
Bu konuya 6 yanıt gönderildi

#1 pospos

pospos

Senior Sergeant

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2009 - 02:10 ÖÖ

cümleten iyi geceler .)

burning legionda 71 lvl dk karekterim var bazı vendorlarda arena point ve ya verdiğim linkteki gibi Chestguard of the Vanquished Champion cost değerleri olan itemler var 70 lvl da arena yapılmıyor diye biliyorum en azından öyle söylediler. fakat 70 lvl requirementli aşağıdaki linkteki gibi bir item için 1850 arena point gibi bir değer verilmiş. 70 lvl da arena yapılamıyorsa ben bu itemi nasıl alabilirim pvp olarak bg de honor kasıyorum sadece

Brutal Gladiator's Plate Helm - Item - World of Warcraft

veyahut

aşağıdaki gibi cost değeri acayip bişey olan bi item var bunu dungeonlardan ya da heroiclerden mi düşürmem gerekiyor alabilmem için pvp konusunda acemiyim yardımcı olursanız sevinirim. :D

Merciless Gladiator's Scaled Chestpiece - Item - World of Warcraft

lütfen siteyi araştır bak gibisinden bilgi vermeden post kasıp cevap yazacaksanız lütefn ctrl+w yapın yeterli. bi çok şey okudum şiştim okuyacak kafa kalmadı :)
  • 0

#2 pospos

pospos

Senior Sergeant

• Members
  • 116 İleti

Yazma tarihi: 09 Ekim 2009 - 08:42 ÖS

up :)
  • 0

#3 sebaget

sebaget

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 18 İleti

Yazma tarihi: 08 Şubat 2010 - 01:51 ÖS

aynı konuyu bende merak ediyorum 70-80 lvl aralıgında o kadar arena pointin nasıl elde edilebilecegini henüz ögrenemedim.
  • 0

#4 Delioglan

Delioglan

Scout

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 09 Şubat 2010 - 06:07 ÖS

BC zamanlarında maksimum level 70 olduğu için ona göre düzenlenmiş item'lar. Arenayı 70 level'da yapıyordunuz. Şu anda northrend'den düşen itemlar bile daha iyi bunlardan. Artık kullanılmıyor.
  • 0

#5 Enrique

Enrique

Knight

• Members
  • 317 İleti

Yazma tarihi: 10 Şubat 2010 - 09:29 ÖÖ

pospos,

Benim charim dk demissin linkledigin itemler warrior ve paladin icin bildigim kadariyla; DK icin 70 lvl'da pvp gear'i yok.. Bence sen lvl almaya bak bosver boyle epicleri falan.. Zaten 80de epic iteme bogulcaksin; simdiden kendini yorma derim ben..
  • 0

#6 Basdoqan

Basdoqan

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 14 İleti

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2010 - 05:27 ÖS

Neden kimse 70 lvl de arena yapıldıgını bilmiyor :( yapılıyor hatta bende yapıyorm full brutal bir karakterm var :(
  • 0

#7 FeeLmyDaggeR

FeeLmyDaggeR

Knight Lieutenant

• Members
  • 648 İleti

Yazma tarihi: 30 Temmuz 2010 - 10:17 ÖS

ben yapıyorm full brutal bir karakterm var :)

yapma demiyorum hobi olarak yine yap
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı