İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gilneas

• Please log in to reply
Bu konuya 71 yanıt gönderildi

#41 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2009 - 03:56 ÖS

Ne olmuş???

blessing of king atıyolar:mrgreen::mrgreen:
  • 0
hayal gücü, bilgiden daha önemlidir

#42 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 12:01 ÖS

Bence Forsakenlar'ın gilneas'a saldırmasının tek nedeni intikam.Zamanında Gilneaslılar Forsakenlar'ı oluşturan insan cüce elf mültecileri kral ve kraliçe kapısından çevirmişler ve sonradan vebo bu insanlara bulaşmıştı.
  • 0

#43 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:11 ÖS

Hayır.Baş neden Horde'un saldır emri.
  • 0

#44 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:27 ÖS

Forsakenları düşününce Horde'un saldırı emri eminim ki bahane olmuştur.
  • 0

#45 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:28 ÖS

Hayır.Baş neden Horde'un saldır emri.

ben de böyle biliyorum.forsakenler sığınmak istedi kısmı gerçek mi.
  • 0

#46 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:31 ÖS

''Gilneas kendini dünyada soyutlamıştı.İnsanlar Scourge(kırvaç) saldırları altında inlerken.Gilneas gelen mültecileri geri çevirdi ve onları ölüme terk etti.Gilneas’ın Forsaken’ları ölüme terk etmesi sonucu zombi olarak dirildiler..Benim tahminimce Forsaken’lar(Terk edilmişler) Gilneas’tan bu olay yüzünden nefret ediyorlar.Mültecilerden bazıları gece Gümüşçam ormanlarında Scourge(Kırbaç)’dan saklanmak isterken.Bazı başıboş Gilneaslı worgenin avı oldular.Gilneas Scourge(Kırbaç) saldırılarından etkilenmedi.Karayla bağlantıları duvar sayesinde kapalıydı.Ama deniz bağlantıları açıktı.İçlerinden bazı gemiler dünyaya dolaştı.''

http://forum.wow-tur...61-gilneas.html baştan bi oku istersen.Çoğu şeyi unutmuşsun ya da hiç okumamışsın.
  • 0

#47 eflatun

eflatun

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:36 ÖS

''Gilneas kendini dünyada soyutlamıştı.İnsanlar Scourge(kırvaç) saldırları altında inlerken.Gilneas gelen mültecileri geri çevirdi ve onları ölüme terk etti.Gilneas’ın Forsaken’ları ölüme terk etmesi sonucu zombi olarak dirildiler..Benim tahminimce Forsaken’lar(Terk edilmişler) Gilneas’tan bu olay yüzünden nefret ediyorlar.Mültecilerden bazıları gece Gümüşçam ormanlarında Scourge(Kırbaç)’dan saklanmak isterken.Bazı başıboş Gilneaslı worgenin avı oldular.Gilneas Scourge(Kırbaç) saldırılarından etkilenmedi.Karayla bağlantıları duvar sayesinde kapalıydı.Ama deniz bağlantıları açıktı.İçlerinden bazı gemiler dünyaya dolaştı.''

http://forum.wow-tur...61-gilneas.html baştan bi oku istersen.Çoğu şeyi unutmuşsun ya da hiç okumamışsın.

okudum ama unutmuşum hatırlattığın için sağol:grin:
  • 0

#48 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:37 ÖS

Wowwikide ilginç bir şeye rastladm bazı Tauren priest ve herbatalistler vebanın tedavisini arıyorlarmış belki Wow'un son paketinde bu tedavi bulunur.Forsakenlar gerçek düzgün bedenlerini kavuşurlar ilginç yani....
  • 0

#49 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:45 ÖS

ben de böyle biliyorum.forsakenler sığınmak istedi kısmı gerçek mi.

Lordearondan kaçanlar Gilneas'a sığınmak istedi kısmı doğru ama Forsaken'ın Gilneas'a saldırmasının baş nedeni,Chris Metzen'in söylediğine göre,Wrathgate olayından sonra Horde Forsakenlara olan güvenini kaybediyor.Güvenini tekrar kazanabilmek için forsakena Gilneas'a saldırma emri veriyor,böylece Horde'un o bölgede bir limanı olacak.
  • 0

#50 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2009 - 12:27 ÖS

Haklısın aslında ilk neden Sürü'nün bölgede bir liman istemesi ama Forsakenlar'ın ne kadar kinci olduğunu biliyorsunuz.Bence bu bir bahane oldu Gilneas'a saldırmak için.
  • 0

#51 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2010 - 04:39 ÖS

Cataclysm yaklaşıyor Gilneas başlığı var kimse ilgilenmiyor ana bir hortlatayım.
  • 0

#52 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2010 - 06:47 ÖS

Merak ettiğim orda kapı yıkıldıktan sonra worgenler ormana karıştı, Arugal falan..
Ama şuan kapı kapalı?
Tekrar mı kapattılar kapıları anlamadım ben
  • 0

#53 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 18 Nisan 2010 - 07:05 ÖS

bliz yeni hikayeler yazana kadar pek birşey yazılmaz gibi.gilneas q larını yapmayan birisi için gilneas kalesi falan yerinde mi kalacak onu merak ediyorum.
  • 0

#54 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 19 Nisan 2010 - 09:58 ÖÖ

YouTube - Lore talks to Chris Metzen! (Cataclysm/Gilneas Info)
Burada da demiş zaten.
  • 0

#55 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 19 Nisan 2010 - 06:31 ÖS

Acaba npc olan worgenlerin tipide değişecek mi?
  • 0

#56 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 19 Nisan 2010 - 07:56 ÖS

konuyla alakası yok ama bliz kul tiras la ilgili bir planı yokmuş.ilerde orayı güzel bir şekilde kullanmak istiyorlarmış.moralim bozuldu şimdi.bütün insan şehirlerini görmek istiyorum kardeşim.kul tiras zaten hiçbir oyunda gözükmedi.yuh yani bliz.
  • 0

#57 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 19 Nisan 2010 - 11:20 ÖS

Gilneas'ın hemen burnunun dibinde Zul'dare adasınıda ekleyecekler mi bilmiyorum?
  • 0

#58 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2010 - 10:07 ÖÖ

gilneas la kul tiras da yanyana.adamlar eklemek istemiyorlar ilerde kullanmak için.
  • 0

#59 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2010 - 12:46 ÖS

Kul Tiras eklenirse son insan krallığıda eklenmiş olacak
  • 0

#60 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2010 - 02:16 ÖS

aslında stromgarde için eklendi denemez.zaten güçleri oldukça azaldı.forsaken bu kadar ilerlemişken sw, stromgarde a yardım etsede alsalar şu şehirlerini.sen çok seversin onları şaman:)
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı