İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gilneas

• Please log in to reply
Bu konuya 71 yanıt gönderildi

#61 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2010 - 02:19 ÖS

Evet 1 numaralı kankalarım:D
  • 0

#62 pegasusbuff

pegasusbuff

Sergeant

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2010 - 05:56 ÖS

vay be forsakenleri bile kanka yaptınız kendinize , hala belfleri dışlıyosunuz :D
  • 0

#63 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 20 Nisan 2010 - 07:56 ÖS

stromgarde dan bahsetmiştik.
  • 0

#64 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 21 Nisan 2010 - 10:16 ÖS

gilneas ın neden 2. savaşta pek yardım etmediğini bir türlü çözemedim.sonuçda orklar onlarıda yiyecekti ittifakı tamamen bitirdikten sonra.hele hele alterac ın ihanetine hiç anlam veremiyorum.zaten orkların bu kadar kısa sürede lordaeron a çökmesinin baş sebebi alteractır.acaba ittifak dağılınca orklar alterac a dokunmayacakmıydı? hiç sanmam.
  • 0

#65 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 12:15 ÖÖ

Vay be kaç aydır topic buradaymış da görmemişim. Güzeldi okuması. Laykladım.
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#66 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 01:41 ÖS

Laykladım ne demek?Bizim memlekettede garip garip böyle deyimler varda.Örneğin Ateş Ediyor demek güzel olmuş manasına gelir.Ama laykladım deyişini çözemedim?
  • 0

#67 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 01:57 ÖS

gilneas ın neden 2. savaşta pek yardım etmediğini bir türlü çözemedim.sonuçda orklar onlarıda yiyecekti ittifakı tamamen bitirdikten sonra.hele hele alterac ın ihanetine hiç anlam veremiyorum.zaten orkların bu kadar kısa sürede lordaeron a çökmesinin baş sebebi alteractır.acaba ittifak dağılınca orklar alterac a dokunmayacakmıydı? hiç sanmam.

İkinci savaş boyunca ittifağa yardım etti.İttifak orkları Azeroth'un yeniden inşası için köle olarak kullanmayı planladı.Gilneas'ın donanmasını ve ordusunu orkları yakalayıo köle kamplarına tıkmak için kullanmak istiyorlardı.Greymane bu plana karşı çıktı.İttifak ile ayrılışı insanların zaferi kesinleştiği zaman olmuştur.
Resmi ekleyen
Ork köle kampları

''Lord Genn Greymane asla ikinci savaş boyunca Lordearon ittifakından desteğini asla çekmedi''asdasdads anlatım bozukluğu yapmışım bir ara bana düzeltme çubuğu verinde şu çevrilerimdeki anlatım bozukluklarını düzelteyim.
  • 0

#68 Philetairos

Philetairos

Scout

• Members
  • 3.781 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 04:17 ÖS

Laykladım ne demek?Bizim memlekettede garip garip böyle deyimler varda.Örneğin Ateş Ediyor demek güzel olmuş manasına gelir.Ama laykladım deyişini çözemedim?

WoW'daki /like emote u ya da facebook'taki 'like' butonu var ya o tatta birşey işte. Ben de ateş ediyor muhabbetini duymamıştım, nerede deniyor tam olarak? Yani bölgesel birşey mi?
  • 0
Paper is fine, nerf rock.

Best regards,

Scissors

#69 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 10:14 ÖS

2. savaşta en azından war2 de gilneas ın adını duydum mu tam emin değilim ama şundan eminim savaşlarda ciddi yi bırak çok çok az katkısı oldu.bu katkı neden az bunu merak ediyorum.
  • 0

#70 Fearful

Fearful

Scout

• Members
  • 67 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 11:09 ÖS

2. savaşta en azından war2 de gilneas ın adını duydum mu tam emin değilim ama şundan eminim savaşlarda ciddi yi bırak çok çok az katkısı oldu.bu katkı neden az bunu merak ediyorum.

Greymane'in Terenas'ın tahtında gözü vardı sanırsam,ya da Lordaeron topraklarında tam hatırlamıyorum şimdi ama birbirlerine karşı oldukları için yardım fazla etmiyorlar,ama askerî açıdan zarar da vermiyorlar.Bunların çoğu Ejderhanın Günü kitabında belirtiliyor,eğer daha fazla net bilgi almak istersen orada bulabilirsin.
  • 0

#71 Seifer Almasy

Seifer Almasy

Champion

• Members
  • 1.428 İleti

Yazma tarihi: 22 Nisan 2010 - 11:55 ÖS

onu okudumda horde gibi bir tehdit varken bu düşünce çok saçma.gerçi alterac ın yaptıklarını gördük fakat horde hepsini süpürecekti.şimdi birleşmeyeceksinde ne zaman birleşeceksin?
  • 0

#72 nerosansar

nerosansar

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 01 Mart 2011 - 12:22 ÖÖ

ejderhanın gününde gilneas'in lorderoan olan nefretinden mi bahsediyo hiç hatırlamıyorum tekrar okumam lazım ozaman o kitabı gene trolleri anlatmiissin ya :D ne diyim shaman :) güzel bilgi ama eline sağlık.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı