İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gnome ve Goblin Teknolojileri

• Please log in to reply
Bu konuya 78 yanıt gönderildi

#21 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2009 - 04:26 ÖS

arkadaşım icecrown'da dolanan ogrim's hammer ve skybreaker'i unutmuşsun ogrim's hammer goblin tasarımıdır (zaten her an patlayacak havası var), skybreaker de gnome tasarımıdır (güvenli ve daha teknik duruyor.Bence)

ama eline sağlık güzel bir araştırma olmuş
  • 0

#22 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2009 - 04:33 ÖS

Bu bir yazı dizisi herşeyin bir sırası var daha Tekno Büyücüler var Phlogiston teknolojisi var var oğlu var yani.
  • 0

#23 xetra

xetra

Champion

• Members
  • 1.484 İleti

Yazma tarihi: 20 Ekim 2009 - 04:34 ÖS

Tamam o zaman ben hepsini bir anda yazdın sandım
  • 0

#24 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2009 - 12:56 ÖÖ

Benim en çok merak ettiğim Yarı gobli Yarı gnome bir melez nasıl olur.Ben İttifak yerinde olsam Damızlık Gnome ve Goblinleri yoplar yeni bir ırk yaratırdm Gobnome koyardım asdadfasddfsaasdf:D
  • 0

#25 edwardweo

edwardweo

Gececi

• Members
  • 1.124 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2009 - 07:27 ÖÖ

Birşey sorucam goblinler zeplin ve gemi işinde kimden para alıyorlar. Biz bu taşıma aracını kullanırken para ödemediğimize göre, ortada benim bilmediğim bir anlaşma mı var horde ve goblinler arasında?

Çok güzel bir araştırma ve çeviri yazısı olmuş devamını bekliyoruz.
  • 0

#26 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2009 - 08:37 ÖÖ

Goblinler Parasız babalarını bile taşımayacaklarına göre alıyorlardır:D
  • 0

#27 mr_carisma

mr_carisma

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2009 - 08:22 ÖS

Ellerine sağlık arkadaşım çok harika bir yazı olmuş gerçekten merak ettiğim bir konuydu.
  • 0

#28 isermu

isermu

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 22 Ekim 2009 - 10:38 ÖS

Ally arkadaşlar goblinlere son kez baksınlar yakında tamamen bizim olacaklar :P öylede olması gerekiodu Horde kasalarının dolacağı vakit yaklaşıo :(
  • 0

#29 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2009 - 08:50 ÖÖ

Ally arkadaşlar goblinlere son kez baksınlar yakında tamamen bizim olacaklar :P öylede olması gerekiodu Horde kasalarının dolacağı vakit yaklaşıo :(

Sadece Kezanlı goblinler bize katılacak diğer ticaret loncaları hala ittifak ile müttefik ilişkileri içinde olacak.
  • 0

#30 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 23 Ekim 2009 - 01:31 ÖS

Sadece Kezanlı goblinler bize katılacak diğer ticaret loncaları hala ittifak ile müttefik ilişkileri içinde olacak.

Bütün kezanlı goblinler değil.Sadece küçük bir ticaret karteli Horde içine katılacak.
  • 0

#31 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 24 Ekim 2009 - 05:46 ÖÖ

Bütün kezanlı goblinler değil.Sadece küçük bir ticaret karteli Horde içine katılacak.

Evet haklısın
  • 0

#32 Alexilaiho

Alexilaiho

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 12:13 ÖÖ

arkadaşım icecrown'da dolanan ogrim's hammer ve skybreaker'i unutmuşsun ogrim's hammer goblin tasarımıdır (zaten her an patlayacak havası var), skybreaker de gnome tasarımıdır (güvenli ve daha teknik duruyor.Bence)

ama eline sağlık güzel bir araştırma olmuş

Bana göre Orgrim's hammer daha iyidir nedeni ise süslü püslü bişey değil Skybreaker gibi, önemli olan işe yaramasıdır ve sonuçta ikiside iş görüyor.Goblinler haklı bence gnome'ların harcadığı vakit hakkında.
  • 0

#33 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 25 Ekim 2009 - 03:33 ÖS

Ogrimm's Hammer'ın ağzındaki top müthiş bir şey İce Crown surlarını bir anda tuz buz eder.
  • 0

#34 asil456

asil456

First Sergeant

• Members
  • 270 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2009 - 10:11 ÖÖ

time is money friend :D
  • 0

#35 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 26 Ekim 2009 - 01:03 ÖS

Phologiston Teknolojisi:

Phologiston Azeroth’a teknolojinin ilerlemesine yardımcı olan mücizevi bir maddedir.Phologiston havada bulunan bir gazdır;damıtma yöntemiyle küçük şişelere depolanır.Bu damıtma işlemini yapan makinaya Phlogiston toplayıcı denir.Phologiston’a bazı katkı maddeleride eklenir bunlar keskin yağ karılımı,ve bazı sıvı ve gazlardır.Bu maddeler sayesinde Phologiston likid bir hal alır.Bu likid phologistonun enerjiye dönüşmesi için,Basınca ve sıcaklığa dayanıklı küçük kazanlara,portatif Tinker teknolojisime ve basınca dayanıklı bazı araçlara ihtiyaç vardır.
Likid Phologiston-neredeyse hiç ağırlığı ve kokusu yoktur- buhar teknolojisinin omurgasını oluşturur.Çünkü bu madde çok hızlı yanan ve büyük enerji veren bir maddedir.Bu madde içenin enerjisini kısa süreliğine artıran bazı iksirlerin ana maddesi olarakta kullanılır.Bir çok teknoloji aletinde ana yakıt maddesidir.

Phologiston Toplayıcı:
Resmi ekleyen
Phologiston teknolojisini ilginçtir ki ne gnomelar ne de goblinler bulmuştur.Phologiston toplayıcı ilk icat eden KhazModanlı cüceler olmuştur.Bu alet kullanımı çok karmaşıktır.Bu alet sıcak demirin ısısıyla ısınan havanın içinde phologiston maddesinin bir vakum aracılığıyla toplar.Goblinler ticari zekaları sayesinde Phlogiston pazarının en büyük gücü olmuştur.Goblinlerden sonra gnomelar gnomlerdan sonra ise cüceler gelir.

Sonraki bölüm Yağ(oil),
  • 0

#36 Alexilaiho

Alexilaiho

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2009 - 02:41 ÖS

Goblinlerin Gnome'lardan iyi olmasının sebebi paradır.Gnome'lara sorsan Para mı Onur mu diye Onur derler.Aynı soruyu Goblin'lere sor, para derler.Bir de ticaret karteli olabilir ama yinede büyük bir kartel.3-5 goblin katılmıyor yani.
  • 0

#37 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2009 - 04:30 ÖS

Ben şunu anlamıyorum her ırk onurdan söz eder ama neye ya da kime göre onurludurlar.
  • 0

#38 Alexilaiho

Alexilaiho

Senior Sergeant

• Members
  • 140 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2009 - 06:11 ÖS

Ben şöyle düşündüm; Birisi gelse bir gobline dese şu kadar para kazanıcaksın ama benim emrimde çalışacaksın diye kabul eder.Gnome'a deseler aynı lafı Gnome asla birisinin kölesi olmam gibi birşey filan der(biraz abarttım herhalde xD)
  • 0

#39 Bulutizm

Bulutizm

Scout

• Members
  • 6 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2009 - 08:40 ÖS

Alın size Gnome'lar ile Goblin'ler arasındaki rekabetle ilgili bir resim.

Resmi ekleyen
  • 0

#40 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 27 Ekim 2009 - 09:54 ÖS

Aha bu da iyimis ama bence rekabeti anlatan en güzel resmi ben seçtim zaten
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı