İçeriğe git

Resim
- - - - -

Gnome ve Goblin Teknolojileri

• Please log in to reply
Bu konuya 78 yanıt gönderildi

#61 lokknes

lokknes

Scout

• Members
  • 245 İleti

Yazma tarihi: 09 Ağustos 2010 - 08:46 ÖÖ

ne alakası var konuyla böyle mesaj servest kürsüye aç!
  • 0

#62 SeqamenT

SeqamenT

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 46 İleti

Yazma tarihi: 23 Ağustos 2010 - 09:21 ÖS

Vay be gerçekten çok teşekkürler. Valla iki ırkta çok ileriler teknolojide.

Gorblinlerle ilgili bişey açıklamak istiyorum.

Goblinlerin dikkatleri çok dağınıktır.Bundan dolayı çalışmalarında uzun süre bir sonuç alamazlarsa ya icatı bırakıp çöpe atar ya da başka bir icata yönelir.Goblinlerin sahip olduğu bu yaratıcılık ve dikkat eksikliği.Muhteşem icatlara dönüşebilecek aletleri yarım bırakmalarına neden olur.

Çünkü bunların mottosu şu TIME IS MONEY, FRIEND Yani vakit kaybetmek istemiyorlar diye düşünüyorum haklıysam belirtiniz yanlış bilgi varsa uyarınız efenim :)
  • 0

#63 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2010 - 08:26 ÖÖ

Haklı olabilirsin vakit nakittir demeleri belki bu tutumlarındandır.Geçen Troll druidim ile Azshara'da görev yapıyordum goblinler oraya Secret Lab(Gizli Labaratuar) kurmuşlar.Adamlar bildiğin başlıklıklı füze kullanıyor allahsızlar ya....
Birde para-pskoloji alanındada hayvanlar üzerinde deneye başlamışlar.Bir raptorun beyni ne kadar gelişebilir? Azshara'da bunu anlayabiliyoruz ordaki denek raptorlardan biri beni zihin gücü ile yerden yere vuruyordu ve nasıl olduğunu bilmiyorum ama konuşmalarımızı anlayabiliyordu.Goblinlerden korkulur arkadaş ya......
  • 0

#64 Bluespirit

Bluespirit

Senior Sergeant

• Members
  • 125 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2010 - 08:43 ÖÖ

Biraz geç oldu ama, çok güzel paylaşım olmuş teşekkürler. :)

Şahsen ben Goblin tarafındayım. (:
  • 0

#65 SeqamenT

SeqamenT

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 46 İleti

Yazma tarihi: 28 Ağustos 2010 - 10:16 ÖÖ

Goblin' lerin eski dostlarının yanına katılması gayet iyi oldu. Peki Ratchet, Bootybay gibi goblin şehirleri Horde Territory mi oldu ?
  • 0

#66 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 30 Ağustos 2010 - 05:38 ÖS

Cataclysm betadan anladığım kadarı ile hala iki tarafada çalısıyorlar.Guruha sadece 1 karter geçti.Kafama takılan nokta ise Kezan adasının tamamı battı mı yoksa bizim karterin yaşadığı kuzey kısmımı battı.Görevleri bitirdikten sonra kezan adasına dönüş olmuyor.Lvl 80 karakterle tekrar adaya giremiyorum ya da adanın olduğu bölgede kezanın resmi gösterilmiyor.En çok merak ettiğim şehir undermine'ı bir daha göremiyeceğiz sanırım.
  • 0

#67 setu2269

setu2269

Senior Sergeant

• Members
  • 167 İleti

Yazma tarihi: 03 Eylül 2010 - 02:14 ÖS

Goblinler daha çok Einstein gibi..
  • 0
Deathpoint ,= Dunemaul , Déathscream = Dunemaul , Paranoya = Dunemaul

#68 aLCuiN

aLCuiN

First Sergeant

• Members
  • 403 İleti

Yazma tarihi: 07 Kasım 2010 - 11:43 ÖS

Vay canına Goblinler ve Gnomeler neler çıkarmış.
  • 0
Only my will...

#69 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 08 Kasım 2010 - 01:56 ÖÖ

Afetten(cataclysm) sonra goblinlerin oynanabilir olarak oyuna gelmesinden sonra daha çok goblin teknolojisi göreceğiz. Ayrıca gnomelar da boş durmayacak Gnomeregan'ın bir kısmı ele geçirildi ve orada ve bazı yerlerde radyasyona maruz kalmış gnomeları iyileştirmek için bir sürü teknolojik alet kullanıyorlar.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#70 Sawyer DiaBLo

Sawyer DiaBLo

Sergeant

• Members
  • 112 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 04:57 ÖÖ

Goblinler savaş meydanlarında çoğunlukla düşman kılıcı ya da okuyla ölmez.Onlar genellikle yok edici silahlarını kullanırken kendilerini öldürür.

Psikopat ırkları severim aileye hoşgeldiniz.. :D
  • 0

#71 alpi

alpi

Champion

• Members
  • 1.102 İleti

Yazma tarihi: 11 Aralık 2010 - 11:09 ÖS

Hocam gobliinler gnomelardan daha güvenli değil ki oyun durumuna göre:SGoblinlerinki genelde patlayıcı ve çalışır şeylerken gnomelarınki %50 çalışan daha çok eğlenceli şeyler oluyor.
  • 0

#72 Doppelganger

Doppelganger

Üye

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 30 İleti

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 12:56 ÖÖ

Hocam gobliinler gnomelardan daha güvenli değil ki oyun durumuna göre:SGoblinlerinki genelde patlayıcı ve çalışır şeylerken gnomelarınki %50 çalışan daha çok eğlenceli şeyler oluyor.

Goblinlerin Gnomelardan daha güvenli olduğunu kim çıkarttı ki? (eğer öyleyse ben de bir zenciyim)
  • 0

#73 jonbloody

jonbloody

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 2.043 İleti
  • LocationBursa

Yazma tarihi: 12 Aralık 2010 - 11:13 ÖÖ

goblin hotrod olayı bitirmiş :)
  • 0

Calithrawiel 90 Kitana 90 Déep 85 Guillotine 85 Gémma 90 Yakut 90 Zizu 85 Lalaíth 85 Galenas 86 Jonbloody 81
Tránquillizer 82 Gwilwileth 90 Ivy 85 Pati 82 Bisküvi 66 @Nagrand, WoW

#74 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 05:00 ÖS

Haklı olabilirsin vakit nakittir demeleri belki bu tutumlarındandır.Geçen Troll druidim ile Azshara'da görev yapıyordum goblinler oraya Secret Lab(Gizli Labaratuar) kurmuşlar.Adamlar bildiğin başlıklıklı füze kullanıyor allahsızlar ya....
Birde para-pskoloji alanındada hayvanlar üzerinde deneye başlamışlar.Bir raptorun beyni ne kadar gelişebilir? Azshara'da bunu anlayabiliyoruz ordaki denek raptorlardan biri beni zihin gücü ile yerden yere vuruyordu ve nasıl olduğunu bilmiyorum ama konuşmalarımızı anlayabiliyordu.Goblinlerden korkulur arkadaş ya......

Biraz spoiler olacak ama.Oradaki görev zinciri sonunda o raptor çocuklarıyla birlikte rokete atlayıp uzaya çıkacak.
  • 0

#75 Cloudblood

Cloudblood

Centurion

• Members
  • 858 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 06:07 ÖS

O zaman goblinler gnomeları teknolojide geçmişler. Adamlar uzaya canlı gönderiyorlar.
  • 0
Anu belore dela'na! Selama ashal'anore! Sin'dorei!

REMEMBER THE SUNWELL! FOR THE GLORY OF QUEL'THALAS!

FOR THE HORDE!

#76 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 07:51 ÖS

Goblinler göndermiyor.Raptor kendisi çıkıyor.
  • 0

#77 laptu

laptu

Scout

• Members
  • 3.395 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 08:53 ÖS

Biraz spoiler olacak ama.Oradaki görev zinciri sonunda o raptor çocuklarıyla birlikte rokete atlayıp uzaya çıkacak.

Betadayken o görevi tamamlıyamamıştım hata vardı sonradan bırakmıştım.....Goblinler dahi ya basit bir hayvanın beynini ne hale getirmişler.Adam düşüncesi ile sağ sola vuruyordu beni.....

Goblinler göndermiyor.Raptor kendisi çıkıyor.

Bana raptorun uzay roketini tek başına inşa ettiğini söyleme...Ozaman yok artık derim... o uzay aracı goblin yapısı gibi geldi....
  • 0

#78 Zadak

Zadak

Knight

• Members
  • 310 İleti

Yazma tarihi: 13 Aralık 2010 - 10:35 ÖS

ee sonuc olarak kezana geri gidebiliyor muyuz?
  • 0
Eğer Cataclysmic Superrior/Epic achv almak için trinketların yada ringlerin yerlerini değiştiriyorsan kesinlikle TÜRKsün

#79 cenkiss

cenkiss

Lieutenant General

• Members
  • 1.907 İleti

Yazma tarihi: 14 Aralık 2010 - 12:22 ÖÖ

Nine's Plan - Quest - World of Warcraft

Bu görev zincirine bak.Raptor goblinlerin bilgisizliğinden yakınıyor.Sonra planları senin sayende alıyor ve roketi yeniden dizayn ediyor.Uzaya gidebilir bir şekilde.
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı