İçeriğe git

Resim
- - - - -

Kocaeli Zirvesi

• Please log in to reply
Bu konuya 5 yanıt gönderildi

#1 hasabo

hasabo

Legionare

• Members
  • 457 İleti

Yazma tarihi: 31 Ekim 2009 - 09:40 ÖS

Arkadaşlar kocaelide olan her wow oyuncusuna açık bir zirve düzenliyorum gölcük çarsı içinde bulunan çok güzel bir net cafe olan akademi net'de buluşucaz gelmek isteyenler yazsın ona göre tarih ve mekanı ayarlıyıcam.
  • 0
Resmi ekleyen

#2 Ashandle

Ashandle

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2009 - 07:46 ÖÖ

Arkadaşlar kocaelide olan her wow oyuncusuna açık bir zirve düzenliyorum gölcük çarsı içinde bulunan çok güzel bir net cafe olan akademi net'de buluşucaz gelmek isteyenler yazsın ona göre tarih ve mekanı ayarlıyıcam.

kocaeli nerdee gölcük nerde kocaeli dendiğinde aklıma ilk izmit gelir herkesin izmitte buluşması daha mantıklı bana kalırsa, yada sen milleti ayağına çağırıyorsun
  • 0

#3 hasabo

hasabo

Legionare

• Members
  • 457 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2009 - 04:10 ÖS

kocaeli nerdee gölcük nerde kocaeli dendiğinde aklıma ilk izmit gelir herkesin izmitte buluşması daha mantıklı bana kalırsa, yada sen milleti ayağına çağırıyorsun

İzmitle gölcük arası 20 dk otobüsle ben gölcüklüyüm ayağıma çağırmıyorum wow oynanan ve çok güzel bir mekanımız olduğu için gölcüğü önerdim.
  • 0
Resmi ekleyen

#4 oHo

oHo

WoW-Turk.com CEO

• Saygın Uye
  • 782 İleti
  • Locationİzmir

Yazma tarihi: 01 Kasım 2009 - 07:19 ÖS

Çok sevindirici haber...arkadaşlar buluşma sonucu fotoğraflar eklerseniz çok sevinirim...Gelmeyi isterdim mutlaka fakat okul,iş v.s.. Çok güzel olacağından eminim...Ellerinize sağlık...
  • 0

#5 hasabo

hasabo

Legionare

• Members
  • 457 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2009 - 07:41 ÖS

Nerelisin abi?
  • 0
Resmi ekleyen

#6 hasabo

hasabo

Legionare

• Members
  • 457 İleti

Yazma tarihi: 01 Kasım 2009 - 08:03 ÖS

Arkadaşalr hadi hiçmi kocaelili yok ya :)
  • 0
Resmi ekleyen

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı