İçeriğe git

Resim
- - - - -

Shadowmourne

• Please log in to reply
Bu konuya 69 yanıt gönderildi

#41 Xadriell

Xadriell

Knight Lieutenant

• Members
  • 502 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2009 - 05:09 ÖS

bu ne usta oyunu bırakmıştım dönesim geldi ya , mageye tek atarım bununla , soketlere bak aman allahım

Atarsın valla hakancım :P
  • 0

#42 maeljin

maeljin

Sergeant

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 22 Kasım 2009 - 08:21 ÖS

aslında random enchantment olucak, o str ler dönücek agi ye, gemleride ap olarak basıp vericeksin enhancement shamanın eline bunu, sonra izliyceksin 30k wf critleri :)
  • 0

#43 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 22 Kasım 2009 - 09:27 ÖS

Yaklaşık 50k-60k Aralığında bir para ile gerekli mat'ları satın alabilirsiniz 3.3'te..
Ilk birkaç ay mat'lar çok pahalı olacağını düşünürsek..

Yaklaşık 4 hafta 4 tane 25 Man'den sağ çıkarsanız..
Diğer ''Binds When Pickup'' Mat'larda tamamlanacaktır..
Bu aradada Quest zincirindeki diğer quest'leri tamamlamış olursunuz..

Yani o kadar abartı olacağını sanmıyorum..
Planlı programlı Guild'lerde kısa sürede (1-2 Ay) alacaklardır emin olun..
  • 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#44 Hex!

Hex!

Corporal

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 23 Kasım 2009 - 04:40 ÖÖ

Artık Blizzard'ın Melee classları bufflamaya bir son vermesi gerektiğini düşünmekteyim. Saçmalığın danişkası oldu artık, kullanacağım terimin kusuruna bakmayın ama ***unu çıkardılar artık. Yani yaptıkları saçmalıktan başka bir şey değil. TBC zamanında sınıflar çok daha dengeliydi. Örneğin ben bir warlock um ve hiç bir class gelip şimdiki gibi kolay kolay yenemiyordu beni. Yenilmiyordum demiyorum hiç bir kimse oynadığı karakterde çok iyi olmadığı sürece , elit bir player olmadığı sürece yenemezdi beni. Aynı şekilde shamanımı da yenemezdi. Fakat ne olduysa lick king patch i ile oldu. şimdi noob noob oyuncular gelip tek bir stun lock(burada stun lock dediğim sadece cheap shot+kidney shot ı içeriyor) ile yenebiliyor beni eğer cooldownlarım devam ediyorsa.
Tbc zamanlarında stun lock için rogue lar garrote+kidney shot+blind+cheap shot + gouge + kidney shot +vanish ..... diye şeklinde devam eden combolar kullanmak zorunda kalırlardı fakat şimdi çok fazla bufflandılar.
Aynı şekilde warriorlar, Tek bir bladestorm ile bir çok cloth wearer class ı alabiliyorlar. (eğer bir kaç speliniz cooldownda ise)
Ve şimdi Shadowmourne geliyor bütün bunlar yetmezmiş gibi. Yahu şu statlara bakın hani 345 dpsi geçtim statlara bakın bu kadar da olur mu artık. Bir spell power itemına 60-70 plus improve gelirken şu item a bakın.
Ya tamam Lich King bu kesiyorsak düşürmesi de lazım ama mantıklı bir şey değil bu yapılan şey. Zamanında çok Kael'thas kestik ve şu zamanda da Kel'thuzad kesiyoruz ama ben henüz hiç bir legendary item ya da bir Melee class a olan buff ı bir casterda görmedim.
Blizzard'ın neler düşündüğünü anlayamıyorum artık.
  • 0

#45 angelothic

angelothic

First Sergeant

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 23 Kasım 2009 - 04:09 ÖS

tam bir dk tank silahı ;)
  • 0

#46 angelothic

angelothic

First Sergeant

• Members
  • 219 İleti

Yazma tarihi: 23 Kasım 2009 - 04:42 ÖS

benim gibi düşünen çıktı işte demekki haksız değilmişim protesto yapmakta ;)

hehe eskidende ulduarda legand vardı mace melee kalkıp diyormuydu hani bize diye ;)
  • 0

#47 Cihan49

Cihan49

Senior Sergeant

• Members
  • 192 İleti

Yazma tarihi: 24 Kasım 2009 - 11:58 ÖÖ

valla gerçekten süper bi silah fazla söze gerek yok ancak mage lere falan tek atıcağınızı sanıyosanız yanılıyorsunuz :DDD PTR ile gelen itemlarla mage sp ve warlockların sp leri 4k ve üzeri olcak:D
  • 0

#48 Mistake

Mistake

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 22 İleti

Yazma tarihi: 24 Kasım 2009 - 04:15 ÖS

Sanki Mail'den geliyor Bu kadar abartmaya ne gerek var çok az olucak sayılı olcauk nolursa olsun
  • 0

#49 Dioness

Dioness

First Sergeant

• Members
  • 260 İleti

Yazma tarihi: 25 Kasım 2009 - 07:53 ÖS

Paladin için 2h swordu tek geçerim gerisi yalan...

@Maeljin ağzından bal damlıyo enhancement shaman olarak imrenmedim desem yalan olur.:D
  • 0

#50 turkule

turkule

Genel Yönetici

• Administrators
  • 3.356 İleti
  • Locationİstanbul

Yazma tarihi: 25 Kasım 2009 - 10:34 ÖS

herkes sword bekliyordu, axe süpriz oldu biraz :D
  • 0

#51 Chizer

Chizer

Knight

• Members
  • 369 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 12:35 ÖÖ

Bunu tutupta herkesin eline geçicek şekilde dizayn etmemiştir blizzard bu kadar aglayıp sızlanmaya, tek vurur çift döner tarzı muhabbetlere pek gerek yok, sonuçta item legendary item. Dogal olarak icecrown citadel droplarının itemlevel olarak üstünde olması lazımki epic gibi legendary olmasın. Legendary silahlarda bu zamana kadar drop rateleri her zaman düşük olan malzemeler v.s kullanılmıştır ve gerektiren bosslar son boss olmuşturki herkesin elinde olmasın.Yani şu silah bi warrior ,dk veya palanın eline geçmesi en aşağı 3-4 ayı bulucak, o 3-4 ay içindede toplasanız her sağlam guildin 1 bilemedin 2 adamında olur maximum. Bazı guildlerde bu süre daha da uzar gibi geliyor bana çünkü ashen verdict le friendly olacaksınız, sonra 9 tane raid questi yapacaksınız da bu silahı alacaksınız ve muhtemelen o questler acaip zor olacak.
  • 0

#52 Xadriell

Xadriell

Knight Lieutenant

• Members
  • 502 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 01:11 ÖÖ

Artık Blizzard'ın Melee classları bufflamaya bir son vermesi gerektiğini düşünmekteyim. Saçmalığın danişkası oldu artık, kullanacağım terimin kusuruna bakmayın ama ***unu çıkardılar artık. Yani yaptıkları saçmalıktan başka bir şey değil. TBC zamanında sınıflar çok daha dengeliydi. Örneğin ben bir warlock um ve hiç bir class gelip şimdiki gibi kolay kolay yenemiyordu beni. Yenilmiyordum demiyorum hiç bir kimse oynadığı karakterde çok iyi olmadığı sürece , elit bir player olmadığı sürece yenemezdi beni. Aynı şekilde shamanımı da yenemezdi. Fakat ne olduysa lick king patch i ile oldu. şimdi noob noob oyuncular gelip tek bir stun lock(burada stun lock dediğim sadece cheap shot+kidney shot ı içeriyor) ile yenebiliyor beni eğer cooldownlarım devam ediyorsa.
Tbc zamanlarında stun lock için rogue lar garrote+kidney shot+blind+cheap shot + gouge + kidney shot +vanish ..... diye şeklinde devam eden combolar kullanmak zorunda kalırlardı fakat şimdi çok fazla bufflandılar.
Aynı şekilde warriorlar, Tek bir bladestorm ile bir çok cloth wearer class ı alabiliyorlar. (eğer bir kaç speliniz cooldownda ise)
Ve şimdi Shadowmourne geliyor bütün bunlar yetmezmiş gibi. Yahu şu statlara bakın hani 345 dpsi geçtim statlara bakın bu kadar da olur mu artık. Bir spell power itemına 60-70 plus improve gelirken şu item a bakın.
Ya tamam Lich King bu kesiyorsak düşürmesi de lazım ama mantıklı bir şey değil bu yapılan şey. Zamanında çok Kael'thas kestik ve şu zamanda da Kel'thuzad kesiyoruz ama ben henüz hiç bir legendary item ya da bir Melee class a olan buff ı bir casterda görmedim.

Sen legendary itemlı bi mage düşünebiliyomusun? Ya da bi feral druid veya warlock? Bi düşün istersen, dengenin nasıl bozulcağını falan hani :D Warriorda,death knightta veya paladindeki farka oranla inanlmaz büyük bi fark olur o zaman işte.Bu yüzden diye düşünüyorum ben.
  • 0

#53 uurx

uurx

Knight

• Members
  • 329 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 12:26 ÖS

ya bu melee ye gelen legendary ler için ağlamanın ne anlamı var..sanki insanlar direk gidip vendordan parayla alıyo bunları..sorarım size kaç kişide hand of ragnaros yada thunderfury var? yada sorarım hangi guildde warrior rogue dan önce warglaive aldı?casterlara item yok diosunuz legendary olarak o zaman soruorum size Atiesh neydi? köyün delisinin çomağımı? gereksiz yere inanılmaz yorumlar yapılmış okurken güldüm vallahi..Shadowmourne yaklaşık 10 adet questle alınacak bi item olucak..questlerin çoğu da ICC deki wingleri temizlemek ve en sonunda Lich King in kendisini öldürmek..ki bunu kaç tane guild yapabilecek? her serverda 2-3 guild olur..keşke bu questi sadece heroic modda yapilabilcek hale getirselerde insanlar en azından bu şekilde mızmızlanıp onlara varda bize niye yok demesinler..sayın caster arkadaşlar arcane blastlarla 20-25k configratelerle 20-25k vururken ağlamıosunuzda blizzard 3 tane melee classina legendary weapon verdi diyemi ağlıosunuz? ayıptır yazıktır harcadığınız vakte
  • 0

#54 lowelj

lowelj

Saygın Üye

• Saygın Uye
  • 1.173 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 02:37 ÖS

cataclysmin ilk raidinde legendary caster weapon olacağını açıkladı zaten blizz, sıra bize de gelecek^^
  • 0
'cause seeing pretty 20k's on thier screen is a lot worse then 10k dots or 30-40k abosorb healing.

#55 Lord Anduin Lothar

Lord Anduin Lothar

Advanced Member

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 36 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 04:50 ÖS

LAN YUH BE YUH.Warriorun bladestormuna laf ediyorsun .Warriorun 1 2 tane kaçmak için skili var.Warrior gibi heal alabilecegi tek skili olan bir class a laf ediyorsunuz ya.Rogue desen anlarım paladin desen anlarım.Warriorda daha dengeyi yeni yeni kurdular 3.2.2'de :S
  • 0

#56 Zephyros

Zephyros

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.115 İleti
  • LocationIstanbul

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 05:18 ÖS

Bunu tutupta herkesin eline geçicek şekilde dizayn etmemiştir blizzard bu kadar aglayıp sızlanmaya, tek vurur çift döner tarzı muhabbetlere pek gerek yok, sonuçta item legendary item. Dogal olarak icecrown citadel droplarının itemlevel olarak üstünde olması lazımki epic gibi legendary olmasın. Legendary silahlarda bu zamana kadar drop rateleri her zaman düşük olan malzemeler v.s kullanılmıştır ve gerektiren bosslar son boss olmuşturki herkesin elinde olmasın.Yani şu silah bi warrior ,dk veya palanın eline geçmesi en aşağı 3-4 ayı bulucak, o 3-4 ay içindede toplasanız her sağlam guildin 1 bilemedin 2 adamında olur maximum. Bazı guildlerde bu süre daha da uzar gibi geliyor bana çünkü ashen verdict le friendly olacaksınız, sonra 9 tane raid questi yapacaksınız da bu silahı alacaksınız ve muhtemelen o questler acaip zor olacak.

Quest'ler zor değil..
Zaten açıklamalarında yazıyor ne yapman gerektiği..
3-4 ay biraz abartı bir süre olmuş..
2 ay kabul edilebilir bir süre..

Hem düzgün guild'ler, mat'ları herkese teker teker vermek yerine.. Tek bir kişide toplar.. Böylece süreyi oldukça kısalttırlar..
  • 0

Evren Varg

Quad-Glad Rogue

Vengeful

Brutal

Furious

Wrathful

#57 uurx

uurx

Knight

• Members
  • 329 İleti

Yazma tarihi: 26 Kasım 2009 - 11:06 ÖS

ilk stepte kafadan 2 boss kesmen gerekicek zaten..onun dışında bi suru BoE item ve arthas in eski silahı(epic quest item) gerekicek

ikinci stepte shadows edge adlı silahı elde etmemiz gerekicek ki bunun tam olarak nerden geldiği belli değil(dropmu yoksa başka bi questlemi)

üçüncü stepte lich king in 1000 tane minionunu öldürmemiz gerekicek ICC içerisinde ki bu kolay bi step gibi gözüksede değil

dördüncü stepte shadows edge i unholy power ile doldurarak Putricide i öldürmemiz gerekicek

beşinci stepte 4. stepin aynısı gibi ama bu sefer blood power ile doldurup queen lana'thel i kesicez

altıncı stepte frost power ile doldurup sindragosa yi kesicez

yedinci stepte bu stepe ulaşanların toplayabileceği quest itemları düşücek bosslardan(25 man)

sekizinci stepte Darion Mograine'e Shadow's Edge i götürücez ve kendisi bize Shadowmourne u vericek

ve son stepte Lich king in kendisini öldürerek Legendary Weapon quest chain i tamamlamış olacaksınız

end game guildler için zor değil fakat yinede herkesin alabileceği bir weapon olmicak..yedinci stepte toplamamız gereken item sayısı 40 olacağı için her bosstan 1 er tane düşerse bu sure baya bi uzayacak gibi 14 boss olduğunu düşünerek ve bunların hepsini kesmenin en aşağı(world first kasan guildler için)1 hafta ile 10 gün arası olacağını ''düşünürsek''(tabi yerseniz)..ve her bosstan %100 chance le quest iteminin düştüğünü düşünürsek almamız yine en az 1 ayı bulacak..ki bu kadar kısa sürede çoğu guild yapamayacağı için bu sure 2-3 hatta 4 ayı bile bulabilir o yüzden kısa sürede olmicak bu weaponu almak
  • 0

#58 conjexl

conjexl

Sergeant

• Members
  • 51 İleti

Yazma tarihi: 27 Kasım 2009 - 03:45 ÖS

Bunun ölen kişi bir daha dirilemez bence :)
  • 0

#59 alienwalker

alienwalker

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 28 Kasım 2009 - 07:02 ÖÖ

walla bu axe i alan oyuncular kesınlıkle ılk10 da olacaktır
  • 0

#60 taurenking5

taurenking5

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2009 - 11:07 ÖS

Fury War
Shadowmourne+Frostmourne=13k whirlwinds :)

--------------------------------------------------------------------------
Posted Image
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı