İçeriğe git

Resim
- - - - -

Shadowmourne

• Please log in to reply
Bu konuya 69 yanıt gönderildi

#61 taurenking5

taurenking5

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 37 İleti

Yazma tarihi: 03 Aralık 2009 - 11:14 ÖS

Artık Blizzard'ın Melee classları bufflamaya bir son vermesi gerektiğini düşünmekteyim. Saçmalığın danişkası oldu artık, kullanacağım terimin kusuruna bakmayın ama ***unu çıkardılar artık. Yani yaptıkları saçmalıktan başka bir şey değil. TBC zamanında sınıflar çok daha dengeliydi. Örneğin ben bir warlock um ve hiç bir class gelip şimdiki gibi kolay kolay yenemiyordu beni. Yenilmiyordum demiyorum hiç bir kimse oynadığı karakterde çok iyi olmadığı sürece , elit bir player olmadığı sürece yenemezdi beni. Aynı şekilde shamanımı da yenemezdi. Fakat ne olduysa lick king patch i ile oldu. şimdi noob noob oyuncular gelip tek bir stun lock(burada stun lock dediğim sadece cheap shot+kidney shot ı içeriyor) ile yenebiliyor beni eğer cooldownlarım devam ediyorsa.
Tbc zamanlarında stun lock için rogue lar garrote+kidney shot+blind+cheap shot + gouge + kidney shot +vanish ..... diye şeklinde devam eden combolar kullanmak zorunda kalırlardı fakat şimdi çok fazla bufflandılar.
Aynı şekilde warriorlar, Tek bir bladestorm ile bir çok cloth wearer class ı alabiliyorlar. (eğer bir kaç speliniz cooldownda ise)
Ve şimdi Shadowmourne geliyor bütün bunlar yetmezmiş gibi. Yahu şu statlara bakın hani 345 dpsi geçtim statlara bakın bu kadar da olur mu artık. Bir spell power itemına 60-70 plus improve gelirken şu item a bakın.
Ya tamam Lich King bu kesiyorsak düşürmesi de lazım ama mantıklı bir şey değil bu yapılan şey. Zamanında çok Kael'thas kestik ve şu zamanda da Kel'thuzad kesiyoruz ama ben henüz hiç bir legendary item ya da bir Melee class a olan buff ı bir casterda görmedim.
Blizzard'ın neler düşündüğünü anlayamıyorum artık.

Hade caster dps leri geçtimde Val'anyr Hammer of Ancient kings şu anki TotGC teki IL 258 heal mace inden daha iyi bir legendary ve sen önceden Classic wow oynadıysan Blizz 1.6.0a kadar nerdeyse full caster Legendary itemleri vardı Ashkandi fln..bu biraz garip gelio bu konuda QQ yapmak.....
  • 0

#62 alterreaz

alterreaz

First Sergeant

• Members
  • 218 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2009 - 08:55 ÖS

bu arthasın baltasımıydı ? ee bu arthasın baltasıysa frostmourne noluo ?. arthasın baltası değilse kimin baltası bu shadowmourne ? gidip kapısına dayanıyım hemen ? :(
  • 0

#63 Kayba

Kayba

Centurion

• Members
  • 755 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2010 - 10:47 ÖÖ

Shadow's Edge vardı dün 2kişide. Parayı basıp almışlar primalleri. Parasızlıgın gözü kör olsun :)
  • 0

#64 s7e7v7e7n7

s7e7v7e7n7

Champion

• Members
  • 1.130 İleti

Yazma tarihi: 08 Ocak 2010 - 06:14 ÖS

Hade caster dps leri geçtimde Val'anyr Hammer of Ancient kings şu anki TotGC teki IL 258 heal mace inden daha iyi bir legendary ve sen önceden Classic wow oynadıysan Blizz 1.6.0a kadar nerdeyse full caster Legendary itemleri vardı Ashkandi fln..bu biraz garip gelio bu konuda QQ yapmak.....

:) ya nekadar çok türkçe olmayan kelime var burda:D

Hayır yanımda kız arkadaşım vardı wow oynamasını hiç bilmez o hiç bilmeyen bi göz olarak baktığında arapça gibi gelmiş :)

ilginç işte :)
  • 0

#65 Everrian

Everrian

Üye

• Members
  • 2 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2010 - 01:14 ÖS

Rogue lar hakkinda ufak bir yorum yapayim. Illidian `dan dusen silahlari cift el alip orda burda hava atarken kimse size ayni tepkiyi vermedi. Birakinda bizede bir efsanevi cift el dussun . Ayrica questleri okudumda Catacylsm gelene kadar pek alinacagini sanmam.
ICC nin daha ilk questinde 25 adet Primordial Saronite`i gorunce dumur oldum zaten.
  • 0

#66 Re ve r dy

Re ve r dy

Scout

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 43 İleti

Yazma tarihi: 20 Ocak 2010 - 04:31 ÖS

biz dklarda illidanın warglaviesini takmak istiyoruz!bence süper olmuş.
  • 0

#67 biostick

biostick

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2010 - 12:33 ÖÖ

Bu itemi birinin elinde görürseniz durmayın kaçın :P hunterseniz ölü taklidi yapın iteme bak skill vurmasan kesersin be
  • 0

#68 j4zz

j4zz

Scout

• Members
  • 75 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2010 - 06:28 ÖÖ

25 tane primalin tanesi 2.4k dan 60k gold yaptığını hesaplarsak bu silahı öyle yoldan geçen biri ''bir deneyim nasıl birşeymiş'' diye eline alamaz.. ilk üç guildden 2 kişi alabilse bunu bi serverda 6 hadi bilemedin 10 olsun.. bu kadar yaygaraya değer mi? zaten oyunda zaten end game ye ulaşmış biri alıcak bunu zaten senin daha öncedende kesemediğin.. hee eskiden belki sana 5 vururdu şimdi 4 vurur pek bi fark yok.. warriorlar, paladinler, dk lar hemen op olmuşmuş :P şunu alacak 10 kişiyi bulabiliyorsan pvp yaparken koca server da sen git bedeviliğine yan blizzard'a değil :)
  • 0

#69 biostick

biostick

Corporal

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 21 Ocak 2010 - 12:05 ÖS

Şahsen Bedeviyim gelir beni Bulur xD
  • 0

#70 necrotic

necrotic

Scout