İçeriğe git

Resim
- - - - -

Compex 34. Uluslararası Bilgisayar ve Tük. Elek. F

• Please log in to reply
Bu konuya henüz cevap yazılmadı

#1 Ashandle

Ashandle

Knight Lieutenant

• Members
  • 645 İleti

Yazma tarihi: 01 Aralık 2009 - 10:44 ÖS

Resmi ekleyen

Alıntı @ Ertaç Altınöz :

Sevgili Arkadaşlarım,
Bu yıl bir çoğunuzun belki de bildiği üzre "Compex 34. Bilgisayar ve Tüketici Elektroniği Fuarı" organizatörlüğünü Global Game Center üstlenmiş bulunmakta. Fuar bu ayın 19 unda başlayacak ve 22sine kadar Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde sürecek(Harbiye). Yani şunun şurasında fuara 3 gün var.
Kendi açımdan bu duyuruyu yapmamın sebebi ise biraz farklı. Sebep hem bu Cumartesi ve hem de bu Pazar yine bu fuar bünyesinde iki adet workshop düzenleyecek olmam. Workshop nedir ne değildir buna çok takılmadan ben daha çok beraber çizelim, boyayalım, muhabbet edelim şeklinde bir aktivite düşünüyorum. Fazla bürokratik olmadan samimi bir ortamda olayı gerçekletiririz. Eğer organizasyonda saat sıkıntımız olmazsa ne zaman bırakırız biraz da o gün şekillenecek gibi... "Kalkın artık burada rap gösterisi olacak" gibi şeyler derlerse sohbetimizi çay kahve eşliğinde sürdürür yeni tanışıklıklar kurarız. Fuara 3 gün var ama ilk workshop Cumartesi günü. İşleri ayarlamak için 5-6 gün zaman var demektir bu da.
Bu bahsettiğim aktivitenin ilki Cumartesi günü öğlen saat 14:00 ve 15:00 arası olup, ikincisi Pazar günü öğleden sonra 16:00-17:00 arasında belirlenmiştir.
Hadi gidelim biraz vakit geçirelim;standlara bakarız, güzel güzel baskılı duvarlar görürüz, iki PES atarız, bilişim teknolojilerinin son yeniliklerinden haberdar oluruz, oyun festivaline de katılırız, muhakkak yarışmalar ödüller de olur, kuru kuru festival olmaz; koskoca uluslararası fuar, e gitmişken bu çocukla da tanışırız; nedir ne amaçlar, karakteri nedir öğrenir, müzik ve çeşitli gösterilerin de tadını çıkardıktan sonra evimize mutlu mesut döneriz diyorsanız ben -muhtemelen- fuar boyunca, ama kati suretle workshop zaman diliminin içinde olmak üzere büyük çoğunlukta orada olacağım(Yorgunluktan düşü p kalmazsam). Global Game Center ın eğlenceli ve kabına sığamayan ekibiyle de tanışma ve sorularınızı sorma fırsatı da var.
Burada birçoğunuzla az da olsa tanışıklığımız var o yüzden hepinizi orada görmeyi ve sizlerle tanışmayı ben de çok isterim. Gelirseniz bu fırsatı siz yaratmış olacaksınız.
Gelmezseniz de daha sonraki bir fırsata diyelim.

Sevgiler ve hepinize selamlar. Önemli bir mazereti olmayan herkesi canı gönülden beklerim.
!ÖNEMLİ HATIRLATMA! Fuara giriş için on line davetiyenizi şimdiden "ücretsiz" olarak temin etmeniz gerekmekte. Muhtemelen ipsiz sapsız gelmesin diye düşünülmüş güzel bir uygulama:) Davetiyenizi on line olarak buradan temin edebilirsiniz:
Davetiye
Gelin yav, yıkın o fuarı:)
Resmi duyuru sitesi için bakınız-----> [link]
Ertaç

Editör Notu : Ne diyorsunuz ben orada olacağım sizde gelmek istermisiniz ?
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı