İçeriğe git

Resim
- - - - -

PvE de en iyi class

• Please log in to reply
Bu konuya 71 yanıt gönderildi

Anket: PVE en iyi class (12 kullanıcı oy kullandı)

PVE en iyi class

1. rogue (45 oy [12.26%])

Oyların yüzdesi: 12.26%

2. druid (36 oy [9.81%])

Oyların yüzdesi: 9.81%

3. warlock (58 oy [15.80%])

Oyların yüzdesi: 15.80%

4. mage (53 oy [14.44%])

Oyların yüzdesi: 14.44%

5. paladin (41 oy [11.17%])

Oyların yüzdesi: 11.17%

6. warrior (33 oy [8.99%])

Oyların yüzdesi: 8.99%

7. priest (19 oy [5.18%])

Oyların yüzdesi: 5.18%

8. hunter (54 oy [14.71%])

Oyların yüzdesi: 14.71%

9. shaman (28 oy [7.63%])

Oyların yüzdesi: 7.63%

Oy Misafirler oy kullanamazlar

#61 Kajmr

Kajmr

Üye

• Members
  • 55 İleti

Yazma tarihi: 22 Mayıs 2010 - 11:12 ÖS

Ben Shammy le Ulduarda en yüksek dps i yaptığımı hatırlıorm grupta 4 rouge vardı yazmıo önemli olan gear , talent ve skill ben shammyle vanniladan beri oynuorm ( pallydede öyle .) hiç 2. olduğum olmadı bu gearla....
  • 0

#62 Thigan

Thigan

Üye

• Members
  • 28 İleti

Yazma tarihi: 07 Haziran 2010 - 05:07 ÖS

DWARF WARRIOR IMBA! /Laugh
  • 0

#63 atosfr

atosfr

Scout

• Members
  • 9 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 05:57 ÖS

mobları keserken nbaşka bossları keserken başka tank healleyen için başka raid healleyen için başka mob tanklayan için başka boss tanklayan için başka iyiden kastın konfor ise ben iyi bilmiyorum ama dk ile oynamak bana çok rahat geldi. nerdeyse hiçbir görevim yok sadece vur kır. Bence gereksiz bir anket olmuş.
  • 0

#64 Rocklee

Rocklee

Knight

• Members
  • 356 İleti

Yazma tarihi: 08 Haziran 2010 - 10:48 ÖS

Nasıl görevin yok ya dps olursun yada offtank olursun dk ile .
  • 0

#65 diepod

diepod

Senior Sergeant

• Members
  • 126 İleti

Yazma tarihi: 14 Temmuz 2010 - 06:05 ÖS

Bu tarz sorular artık abes kaçmaya başladı. En iyidir diyebilmek mantık olarak saçma.
  • 0

#66 JohnnieWlkr

JohnnieWlkr

Scout

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 08:15 ÖÖ

Rotface HC de DBW siz hunterla Shadowmournlu paladini gectiğimi hatırlarım (dün oldu:P) eh tabiki hunterımda %78 crit var full agi gemli paladin de RL ve GM ventte cook konusması gerekiyo garibanın düşük dpsini(13k) buna bağlayabiliriz sanırım :rolleyes: hersey gear a ve skille bağlı tabi ama shadowmourne sizin 1 adım onde olmanızı sağlıyo diyebilirim saunda full geared shadowmourne classları(pally dk warior) WoTLK sonuna kadar en iyisi gibi gozukuyo :D
  • 0

#67 legi

legi

Senior Sergeant

• Members
  • 153 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 02:02 ÖS

hunter oynuyorum main olarak ve warlock un icc yaptığı tanklamayı pvp setimle sv talentte alasıyla yapıyorum 10-25 (hc de)dahil warlock da tankladım tank paladınımlede tankladım doğruyu soylemek gerekırse warlock olmazsa olmaz bir karakter değildir ama gel gelelım buff işine bu konuda one cıkanlar kanımca druıd shaman paladın ve prıesttır gercekci olursak pve de en iyi işe yarayan class lar bunlardır ve ayrıyetten su sıralar shadow prıestlerın yaptığı dps ler bugunlerde cok fazla bakalım catalysm de ne olcak
  • 0

#68 JohnnieWlkr

JohnnieWlkr

Scout

• Members
  • 94 İleti

Yazma tarihi: 15 Temmuz 2010 - 02:16 ÖS

Troll SP su anda en iyi caster gibi gozukuyo...
  • 0

#69 wermed

wermed

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 24 İleti

Yazma tarihi: 04 Eylül 2010 - 07:53 ÖÖ

Paladin demiyen arkadaşları anlayamıyorum.Bana bir class daha söyleyin ki northrend group q larını (100 küsür k lık eliteleri) tek başına kesebilsin.Ölümeden 5-6 mob u toplayıp kessin (tankadin).İnanırmısın 13 mob same level peşime düşmüştü döndüm kestim.
  • 0

#70 nithalak

nithalak

General

• Members
  • 2.722 İleti

Yazma tarihi: 06 Eylül 2010 - 09:47 ÖÖ

Paladin demiyen arkadaşları anlayamıyorum.Bana bir class daha söyleyin ki northrend group q larını (100 küsür k lık eliteleri) tek başına kesebilsin.Ölümeden 5-6 mob u toplayıp kessin (tankadin).İnanırmısın 13 mob same level peşime düşmüştü döndüm kestim.

warlock ıle tum arena questlerını sololamıstım bunda pek bırsey yok...
(Bu arada 100K demıssın de bu artık ICC gearı ıle cerez gıbı bır hp ınan)
yıne lock ıle toplıyabılsem 20-25 arası mobu cok rahat keserım ama bırılerı mutlaka kacıyor :) bunda da pek bırsey yok.

sonuc olarak su konunun acılması ne kadar gereksız ıse verılen cogu cevapda senınkıde dahıl olmak uzaere o kadar gereksız bence.

Pvp veya pvede en ıyı class dıge bırsey yoktur bunu ne zaman turk oyuncuları anlayacak merak ıcersındeyım
  • 0

#71 sametuss

sametuss

Scout

• Members
  • 1 İleti

Yazma tarihi: 14 Mart 2013 - 10:15 ÖS

bende suan bütün klas lar var lock raid lerde ilk sıralar dayım sayılır 1 2 3 4 . 5 olmuslugum cok azdır ama dps cok iyi tabi oynadıgın karakteri bilmen lazım eline bir kılıc alıp benim kücük yegende oynuyor ara sıra :D neyse oynadıgın karakteri bilirsen helaer la bile dps cıkarırsın benim shaman arkadas var dps ne bilmez ama 2 kisi aynı anda onu kesemez 2 kisiyi birden indiriyor helaer olarak yani oyun oynadıgın klas bilirsen hepsi güzel vaz gecilmezdir

saygılar
  • 0

#72 dagorak

dagorak

Sergeant

• Members
  • 50 İleti

Yazma tarihi: 15 Mart 2013 - 01:16 ÖS

Heal olarak ben shaman diyeceğim tank olarak warrior, dps olarak monk(dual hand) caster olarak mage, druidde her türlü gideri varr
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı