İçeriğe git

Resim
- - - - -

2010 Sonisphere Festivali

• Please log in to reply
Bu konuya 89 yanıt gönderildi

#81 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 30 Haziran 2010 - 11:18 ÖÖ

Ya bana garip geldi, saha içinde unirock biletlerini bildiğin dağıtıyorlardı. Ücretsiz sadece '25 yaş sınırı' vardı. Anlamadım, Sonisphere'den geri kalır bir yanı yok o festivalin, o kadar değerli bir bileti dağıtıyorlardı. Dedim noluyor, acaba kalabalık mı yaratmaya çalışıyorlar falan ama yok abi gören var mı acaba onları? Arkadaşımın elinde de var bi tane bilet. 25 yaşında olmasa bile vermişler..
  • 0

#82 tugla

tugla

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 598 İleti

Yazma tarihi: 30 Haziran 2010 - 11:24 ÖÖ

cuma günü gittim sadece, bir hayalimi gerçekleştirdim. ses sistemi biraz yetersiz gibi geldi bana bilemiyorum. dünya gözüyle gördüm rammstein'ı mutluyum :D
  • 0

#83 Wecly

Wecly

Centurion

• Members
  • 901 İleti

Yazma tarihi: 30 Haziran 2010 - 11:56 ÖÖ

Ses sistemine laf ediyorsan o gün, pazar günü Megadeth'i görsen napardın acep? :D
  • 0

#84 Rebell

Rebell

Saygın Uye

• Saygın Uye
  • 1.737 İleti
  • LocationViyana

Yazma tarihi: 01 Temmuz 2010 - 06:41 ÖÖ

Ikıncı bır konu sovlarının dısında seyırcı ıle hıc muhatap olmamalarıydı bunu da yadırgadım Turkıyedekı ılk metal konserıne (gunsn roses) yaklasık 18 yıl once gıtmıs ve bu tarıhten ıtıbaren belkı toplamda 100 farklı grubu konserlerde canlı seyretmıs bırı olarak ılk kez boyle bır vurdumduymazlıga sahıt oldum, adamlar seyırcıyle bır tek kelıme bıle olsa muhatap olmadı neyse ben basta da soyledıgım sovları ve sarkıları bakımından dusunursem fazlasıyla tatmın oldum ancak yukardakı seylerı soylemeden de edemedım.

Herzlich Wilkommen in Deutschland.. Aci ama oyledir, sallamazlar genelde pek. Bu yoklugu da ManOwar sagolsun baya bi kapatmis gerci.
  • 0
chew chew park...

#85 Archely

Archely

Ancient Leader

• Saygın Uye
  • 926 İleti

Yazma tarihi: 01 Temmuz 2010 - 05:26 ÖS

Volbeat, Stone Sour hazirladi. Rammstein gosterisini yapti. Seyirciyi pek takmadilar. Izledigim en iyi sahne sovuydu, Almanca bilmemek + grup tarafindan ilgi gormemek biraz soguttu, ama ertesi gun Manowar gelicekti..

Pentagram uzdu, Accept caldi, Manowar oldurdu. Dave Mustaine'i sahnede gormek bile yetti, ses sistemi engel olmaya calisti, Inonu'deki insanlar buna izin vermedi. Binlerce kisi sarkilara eslik etti. Slayer inanilmazdi, Metallica neden headliner oldugunu her parcasinda ispatladi.

Bir daha bu kadar grubu bir arada gorebilirmiyiz? Hayir. 3 gun uykusuzluga, inanilmaz boyun, sirt agrilarina, duyma bozukluklarina degdi mi? Degdi.

Metallica tekrar gelecek, gidermiyim? Giderim. Ama Megadeth, Manowar, Slayer felan daha cok gelmeli, Dave kendini affettirmeli. Volbeat, Stone Sour gibi gruplari unutmamak gerekiyor ayrica, 2 sene evvel de ayni sey yapildi, P. Anselmo seyirciyi deli gibi costururken kim bu adam deniliyodu saha icinde..
  • 0
In the end, you will all serve me!..

#86 Malkavian

Malkavian

General

• Members
  • 3.125 İleti

Yazma tarihi: 01 Temmuz 2010 - 11:51 ÖS

aylar öncesinde duyduğumda hiçte cazip gelmemişti,ama tv den izlerken "ulan gidilirmiş aslında" dedim.. ki hemen hemen cıkan bütün grupları dinlemişliğim vardır ama aralarında hala arada sırada acıp dinlediğim sadece alice in chains var, bunun yanında adamların türkiyeye gelmesi bile rammstein klasörümde dolaşmama neden oldu.. özlemişim aslında..

kısaca rammstein ve alice in chains icin gitmek isterdim,diğerleri artık pek sarmıyor.. ama öyle diyorumda orada olsam, mutlaka bayağa bir dağıtırdım herhalde.. =)

neyse ben konser hakkımı 13 temmuz massive attack ve 17 temmuz faithless konserlerine harcadım.. (malum izmirdeyim ve para s..mıyorum) ama sanmıyorumki forumda başka giden olsun,cogunluk metal dinliyor.. ama ikisinin konserleri tek kelimeyle inanılmaz oluyor =) tavsiye ederim..
  • 0
bu warlock oyunu aylar önce bıraktı.
öyle arada sırada foruma takılıyor.
kısaca artık yardım edemez.

#87 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 04 Temmuz 2010 - 09:21 ÖÖ

unirock biletinin dağıtılma sebepleri;

-2 organizatör arkadaş.
-unirock, sonisphere yüzünden bilet satamadı, çünkü öğrenciler için sonisphere zaten yeterince pahalı.
-sponsorlara ve gruplara ayıp olmasın, mekan boş kalmasın.

aynı durum sepultura'da da oldu. çoğu arkadaşıma 10'ar tane bilet falan gelmişti ve nereden geldiklerini de bilmiyorlardı.
  • 0

#88 soulburn

soulburn

Guild Forum Yetkilisi

• Members
  • 1.285 İleti

Yazma tarihi: 10 Ağustos 2010 - 07:49 ÖÖ

Sonisphere hatırası :mrgreen:

Resmi ekleyen
  • 0

#89 xetra

xetra