İçeriğe git

Resim
- - - - -

Tanking build 3.3

• Please log in to reply
Bu konuya 28 yanıt gönderildi

#1 Portakal

Portakal

Senior Sergeant

• Members
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2009 - 04:12 ÖS

Herkese slmlar bulduğum ufak zamandan tankadin arkadaşlara bir guide hazırlıyım dedim...ICC gelmesiyle beraber raid ortamı biraz şenlensede yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum ama ICC tanklık yapmak oldukça keyifli...
Yaptığım araştırmalar ve 2 haftadır ICC farm yaptığımızdan dolayı bazı talenlerimde oynamalar yaptım Tolga ile benzer talent kullanıyorduk ancak bu haftaki ICC progressimizde talentimi değiştirdim ve ilerde belirceğim hale getirdim...Core talent dediğimiz talentler ile yardımcı olan talentleri tekrar elden geçirelim....

Retribution:
Deflection - %5 parry aviodance stats olduğundan heleki ICC deki debuff düşünüldüğünde alınması gereken temel talentlerden...

Improved Judgements - Kimi arkadaşlar 2 talent versede yine klasik 969 Rotasyonu bizim main tps rotasyonumuzdur bu sebeple 2 talent verip rotasyonu kırmak bana pek mantıklı gelmemekte... YouTube - Protection Paladin TPS / DPS Tanking Rotation

Protection:
Divine Strength - Strength bize mitigation (Block Value) ve threat (Attack Power and Block Value) sağlaması nedeniyle en önemli tps talentlerimizden birisi...

Anticipation - %5 dodge aviodance stats olduğundan heleki ICC deki debuff düşünüldüğünde alınması gereken temel talentlerden...

Improved Righteous Fury - Mitigation/Treat için alınması gereken bir talent.

Toughness - Armor sadece fiziksel mitigation sağlamakta bosslarında sert vuruşları için alınması gereken bir talent

Improved Devotion Aura - Kazandığımız + armor mitigation için gerekli her ne kadar sağladığı +healing druidin ağaç formu ile stacklenmesede druidsiz bir partyde faydalı olcaktır...

Blessing of Sanctuary - Temel Buffımız sağladığı mitigation %10 sta ve mana ile olmazza olmaz...

Sacred Duty -Daha fazla HP ve Divine Protection cdsini düşürmesi nedeniyle kesinlikle alınmalı...

One-Handed Weapon Specialization - Main tps talentimiz 1h silah takılı olduğu sürece yaptığımız her dmg %10 fazla vuracaktır...

Spiritual Attunement - Divine Plea+Sanc ile kullandığımızdan tek talent verilmesi yeterlidir...Saniyede alınan 1k dmg için 250 mp5 gibi bir değer sağlamakta (heal alındığı zaman)

Holy Shield - Mitigaion için alınması gereken ayrıca çoklu moblarda sağladığı tps faydalı...

Ardent Defender - En önemli survival talentimiz %35te sağladığı mitigation yanı sıra overkill olsak dahi hiç bişi olmamış gibi yola dewam ediyoruz :)

Redoubt - Block tanking her ne kadar paladin için ölsede sağladığı mitigation yine önemli bir katkı ayrıca tps açısında gerekli bir talent...

Combat Expertise - Sağladığı sta ve expertise sayesinde hem survival hem tps hemde gelebilcek haste-parry attacklar için önemli talent...

Touched By the Light - 1H specc talentinden sonra 2. kuvvetli tps talentimiz...

Avenger's Shield - Main pull talentimiz olması yanında atılan main targetı silence(Shield of the Templar - Spell - World of Warcraft) etmesi büyük avantaj treat konusunda glyhp ile kullanıldığında tatmin edici...

Guarded by the Light - DPlea refresh etmesi yanında alınan spell dmg düşürmesi nedeniyle mitigation için alınması gerekli...

Shield of the Templar - 3% damage mitigation ve silence sağlaması nedeniyle alınmalı...

Judgements of the Just - Karşıdan gelen melee attackları %17 gibi bir değerle düşürmesi nedeniyle alınması gereken bir survival talent daha...Bunun yanı sıra HoJ Cdsini düşürmesi (her ne kadar bu talenti cazip tarafı olmasada artısı) ve yapılan datasheetlere göre(tooltpite belirtilmemesine karşın) judgementların Seal proclatmasını sağlamakta buda retri talentte verilen 1 puan Conviction talenttine eş değer...(ortalama 65 dps)

Hammer of the Righteous - Tps rotasyonumuzun parçası ve en fazla dps yapmamızı sağlayan skill...

Yardımcı Talentler....
Heart of the Crusader - Her ne kadar retri pala talenti olsada retri paladin olmadığı zaman kendinize ve diğer arkadaşlarınıza sağlayacağınız crit dmg arttırımı sağlayacaktır...

Vindication - Harika bir mitigation talenti. Demoralizing Shout/Roar gibi ancak, pasif olarak aktif olması nedeniyle tercih sebebi bununla beraber dk tank ile girdiğiniz raidlerde oldukça faydalı, melee attacklarımız ve HotR ile aktif olmakta.Bossuna göre değişmekle beraber %15 ile %30 mitigaiton sağlamakta...

Conviction - Artık eskisi kadar savunmadığım bir talent fazla crit elbette tps için gerekli heleki peak tps için 1 talent aşaa yukarı 50 tps sağlamakta...

Crusade - %3 fazla dmg yanında belirtilen moblarada %3 dmg sağladığı için 3. tps kaynağımız diyebiliriz...

Benediction - Tüm instant büyülerde %2 mana regerasyonu sağlamakta 1 puan verilmesi yeterli..

Reckoning - Zayıf bir tps talenti olmasına rağmen çoklu mob tanklamada kullanılabilcek bir talent bunun yanı sıra Enchant Weapon - Blade Ward - Spell - World of Warcraft proclamasına katkısı war bu sebeple anılabilcek bir talent 1 puan başına 24 tps sağlamakta...

Bu açıklamalar doğrultusunda talent dizlimi...53/18 olmakta...
Talent Calculator - World of Warcraft

Sağladığı mitigation dolayısıyla ben oldukça memnun kaldım diyebilirim...Daha az dmg aldım eski talentime göre ilerki bossların nasıl vuracağını bekler oldum....
Keyifli Oyunlar...
  • 0

#2 Hae Mosu

Hae Mosu

Champion

• Members
  • 1.331 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2009 - 04:41 ÖS

eline sağlık dostum yukarlara koymak lazım ama malesef istifamı verdim :)
  • 0

#3 Herotr

Herotr

Sergeant

• Members
  • 69 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2009 - 04:47 ÖS

Çok teşekkürler eline sağlık...
  • 0

#4 undomiel

undomiel

Champion

• Members
  • 1.060 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2009 - 08:31 ÖS

çok teşekürler
  • 0

#5 Ezekeel

Ezekeel

Genel Yönetici

• Executives
  • 9.313 İleti

Yazma tarihi: 22 Aralık 2009 - 10:11 ÖS

:) Mod kalmamış burada, sabitliyorum o zaman..

#6 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 22 Aralık 2009 - 10:19 ÖS

Herkese slmlar bulduğum ufak zamandan tankadin arkadaşlara bir guide hazırlıyım dedim...ICC gelmesiyle beraber raid ortamı biraz şenlensede yeterli düzeyde olduğunu düşünmüyorum ama ICC tanklık yapmak oldukça keyifli...
Yaptığım araştırmalar ve 2 haftadır ICC farm yaptığımızdan dolayı bazı talenlerimde oynamalar yaptım Tolga ile benzer talent kullanıyorduk ancak bu haftaki ICC progressimizde talentimi değiştirdim ve ilerde belirceğim hale getirdim...Core talent dediğimiz talentler ile yardımcı olan talentleri tekrar elden geçirelim....

Sağladığı mitigation dolayısıyla ben oldukça memnun kaldım diyebilirim...Daha az dmg aldım eski talentime göre ilerki bossların nasıl vuracağını bekler oldum....
Keyifli Oyunlar...

yılma benim yaklasık 3 aydır kullandıgım talente gelmissin sende..sacrifice i feda etmissin ..nasıl cumle olduyysa sacrifie ı eda etmek :)

ayrıca salvation u secmeni sevdm ben gibisin :)ozellikle degsim yapıldıgında super etkisioluyo extra 1 tane dmg reduce...hatta macrom var salva+divine proection..ardent defend acldıgındabasıyorumki olumum imkansız a geliyo :)

ama deneyiminizyoksabu glyph den uzk durun ne zaman acılmasını iyibilmeniz gerekir.ve tpsniz yuksek olmalıdır..

ayrıca moongose de reckogning ileprocluyoki..bayayibir proclama sansını arttırıyo mongose..bilrsinki fiziksel dmg gereir proclaması icin..
blade wardı oyuzden bilemiorum ne kadar etkili oluyo..proc mekanizmasınıda incelemedim eski kfalı oldugumdan :)
hayla mitigation avoidance tps dps konusunda moongose un daha basarılı olduguna ianıyorum..raid sırasında moongose procuile yaklasık %32 gibi bir crit goruyorum ki tps imi abartıyo hatta cogu tank degisimi yapıldıgında ben sadece auto attack a bıraıyorum tekrar geriaggro bana gelmemesi iin.

..... welcome to family :)
  • 0
Real ID : [email protected] == > Sadece EU icin gecerli.

Tekrar US realmlerinde Charge atiyor...

Foruma fazla takilmiyorum artik ..

Resmi ekleyen

#7 Portakal

Portakal

Senior Sergeant

• Members
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2009 - 01:21 ÖÖ

Slmlar tekrar....Ufak bir guide oldu aldığım talentleri geçtim üstünden yeni başlayan yada kafasında soru işsreti olanlar için ufak bir kaynak işte...:)

Tolga tanklama başladığımdan beri (lvl 80)salvation war diyebilriimki belkide salvationı bu kadar sewmemiştim... (warlock oynadığım dönemdede sewerdim:)) Tps konusunda yeterli düzeyde olduktan sonra aggro dönme gibi bir sorun hiç olmuyor aksine senide belirttiğin gibi bekleme durumuna geçiosun biraz tpste fark açılsada skilleri vursam die...

Reckognig hakikaten proclatma adına işini görüyor tps açışından pek bir kazanç sağlamasada Blade Ward/Moongoose proclatmak (mitigation / avoidance) adına alınabilir 5 stack ile 33 parry gördüm ki oldukça tatminkar oluo:)....

Sacrifice feda etmemim :) bir sebebide eski al benisinin kalmamış olması raid düzeni içinde artık pek yer bulduramamış olmam...

Keyifli oyunlar....
  • 0

#8 Excavator

Excavator

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2009 - 04:40 ÖS

Merhabalar,
Sizden baya birşeyler ögreniyoruz. Portakal ve Chyrso arkadaslarımıza teşekkür ederim. Sizlerin özverisiyle güzel bilgiler ediniyoruz. Oynadıgımız clasın hakkını vermek lazım.

Yazdıklarınız ile ilgili bir kac sorum olacaktı.

ama deneyiminizyoksabu glyph den uzk durun ne zaman acılmasını iyibilmeniz gerekir.ve tpsniz yuksek olmalıdır..

Bunu neden dediginizi anlamadım. Açıklayabilirmisiniz.

Sormak istedigim bazı skiller var. PALADİN SKİLLERİ adlı tagda PİSJOJUK arkadasımız anlatmıs. Onların kullanış yerleri hakkında sorum olacaktı.

Hand of Protection : Sanırım salvationa benzeyen yanı dost targetın agrosunu alması ve aynı anda dost targeti belirli ordan fiziksel damageden koruması. Sorum; Bunu Fight esnasında kullanabiliyormusnuz. Reel de kullanımı nasıl onu ögrenmek istiyorum.
Hand of Salvation : Buda dost targettan agrro almaya yarıyor. aynı sorum bunun icinde gecerli. figttan nasıl bir kullanımı var.
Hand of Sacrifice :Dost targeta %30 koruma saglıyor. mesela OT Pala iken kullanılabilir gibi geliyor. siz kullanıyormusunuz.
Rigtheous Defence : dost hedefin üstündeki 3 hedefin agrosunu almaya yarayan bir skill. ben kullanmadı, siz kullanıyormusunuz.
Divine Plea : Sadece mana kazanımına mı yarar?
Judgement of Light ve Judgement of Wisdom : Ben JOL kullanıyorum. neden derseniz heal veriyor. ama bir cok yerde JOW kullandıklarını gördüm. siz ne dersiniz.

Ben 969 rotasyonunu internetten izledim. macro yazıp kullananmıyorum. benim ögrenmek istegim neyi neden yaptıgım ve sizin nasıl bir tus kombinasyonu kullandıgınız.
Bazı sorularım basit kacmıs olabilir. net yanıtını okumadıgımdan emin olabilmek icin sordum.

Yardım ederseniz memnun olurum. aslında tank hakkında yukarıda verilen bilgilere ek olarak, fightta PALADIN nasıl bir sekilde bosslamalı(tabi durumlar ve oyunculuk cok farklı ama burda konusarak isteyen kendine yakın stili alır) sabit altında toplanabilir.
Umarım yararsız sorular sormamısımdır. TEŞEKKÜRLER
  • 0

#9 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 23 Aralık 2009 - 06:48 ÖS

Merhabalar,
Sizden baya birşeyler ögreniyoruz. Portakal ve Chyrso arkadaslarımıza teşekkür ederim. Sizlerin özverisiyle güzel bilgiler ediniyoruz. Oynadıgımız clasın hakkını vermek lazım.

Yazdıklarınız ile ilgili bir kac sorum olacaktı.

Bunu neden dediginizi anlamadım. Açıklayabilirmisiniz.

Sormak istedigim bazı skiller var. PALADİN SKİLLERİ adlı tagda PİSJOJUK arkadasımız anlatmıs. Onların kullanış yerleri hakkında sorum olacaktı.

Hand of Protection : Sanırım salvationa benzeyen yanı dost targetın agrosunu alması ve aynı anda dost targeti belirli ordan fiziksel damageden koruması. Sorum; Bunu Fight esnasında kullanabiliyormusnuz. Reel de kullanımı nasıl onu ögrenmek istiyorum.
Hand of Salvation : Buda dost targettan agrro almaya yarıyor. aynı sorum bunun icinde gecerli. figttan nasıl bir kullanımı var.
Hand of Sacrifice :Dost targeta %30 koruma saglıyor. mesela OT Pala iken kullanılabilir gibi geliyor. siz kullanıyormusunuz.
Rigtheous Defence : dost hedefin üstündeki 3 hedefin agrosunu almaya yarayan bir skill. ben kullanmadı, siz kullanıyormusunuz.
Divine Plea : Sadece mana kazanımına mı yarar?
Judgement of Light ve Judgement of Wisdom : Ben JOL kullanıyorum. neden derseniz heal veriyor. ama bir cok yerde JOW kullandıklarını gördüm. siz ne dersiniz.

Ben 969 rotasyonunu internetten izledim. macro yazıp kullananmıyorum. benim ögrenmek istegim neyi neden yaptıgım ve sizin nasıl bir tus kombinasyonu kullandıgınız.
Bazı sorularım basit kacmıs olabilir. net yanıtını okumadıgımdan emin olabilmek icin sordum.

Yardım ederseniz memnun olurum. aslında tank hakkında yukarıda verilen bilgilere ek olarak, fightta PALADIN nasıl bir sekilde bosslamalı(tabi durumlar ve oyunculuk cok farklı ama burda konusarak isteyen kendine yakın stili alır) sabit altında toplanabilir.
Umarım yararsız sorular sormamısımdır. TEŞEKKÜRLER

hand of protection :fiziksel dmg lerden korunmak,korumak yada fiziksel dot dmg lerini silmek yda tank degisiminde taunt immune oldugunda kendine yada bir baskasına atıp 2. sıradakine aggro vermye yarayan skill..

hand of salvation : kendine yada birine attıgında her sn %2lik aggro kaybederssin..glyph ile kendine %20dmg reduce saglarsın...eger acemiysen %20dmg reduce kazanayım derken aggro kaybdersin..aggro listesine iyi bakman gerekir.mesela surekli tank degisimi yapıyorz ve tauntla aldıgımız aggroyu ne zamankullanmasını bilmezsen diger tanka geri donecektir..%10 , %30 hesaplamlarını iyi bilmen gerekir odadeneyimle gerceklesir..

handof sacrifice : attgın kisinin yedigi dmg in %30 unu uzerine alırsın.mt,ot iken geneldehealerları korumak icin kullanırız..

R.Defance : nimettir bizim icin tauntta..ozellkle aoe tanklarken kacanmobların aggrosunu almakta kullanırız..yada single taunt umuz miss gectginde 2.tauntumuzdur..

divine plea : diger 2 spect icin mana kazanma icindir..prot paladin icin %3dmg reduce ve mana kazanmadır..

yerine gore degisir jow , jol kullanmak..bende jol kullanıyorum ..genelde ot isem jow kullanırım cunku surekli heallmadıgımdan sadece divine pleale manareturn tam yetismiyo..

ben skillerimi ole macroya almadım..
1-silah 2 - SotR 3- hoR 4-Holy Shield 5-Consecration 6-fol 7-HoL 8-Cleanse

yılma biraz arastırdım blade ward ı..avoidance da moongoseden daha iyi verimverdi..gizli cd olmaması ve reckognig ve .SoV dotlarıda tetikliyomus ..muhtemelen surekli 1 stack i bulunuyo gibi gldi..bende moongeseden vazgececem gibi..2. tank silahım moongose yaparım.swap macro cektik mi hem blade ward ı hem moongose den faydalanabiliriz.nedeolsa moongose 45sn cdsivar her 1 dk da swap macro ilealır10-15sn icinde moongose proclatır blade ward a gecebiliriz.
  • 0

Resmi ekleyen

#10 Portakal

Portakal

Senior Sergeant

• Members
  • 103 İleti

Yazma tarihi: 23 Aralık 2009 - 09:55 ÖS

@ Excavator
Tolga açıklamış ancak biraz daha detaylı anlatmak istedim...
Hand of Protection (HoP): Asıl amacı immunity (bağışıklık aslında tam çewirisi ama oyun yapısı içinde dokunulmazlık diye çewirelim) sağlamaktır melee attacklara bu sayede treatte (aggro) en tepede olan kişiye attığımız zaman dokunulmazlık sağlamakta olduğu için Tolga'nın belirttiği gibi treatteki 2. kişiye dönecektir mob/boss geçiçi bir rahatlama sağlar diyebiliriz çünkü bu kişi halen tps üretiyorsa (caster dps/healer) yada siz bu süre zarfında treatta 1.liğe çıkmadıysanız dokunulmazlık bittiğinde halen en tepede bulunuyorsa eski target boss yine eski targetına geri dönecektir...Bununla beraber debuff silmede de kullanılır...

Hand of Salvation (HoS) : Yapılan Treatı sn de %2 düşürür...Tankın işi treat olduğundan Tolga ' nın da belirttiği gibi kullanılırken dikkatli olmak gerekli...Belli tecrübelerden sonra zaten istediğin gibi kullanabiceğin (glyph ile) bir skill olcak MT oynadığımda dahi kullandığım 2. reduction skilli iyi Tps üretiyorsanırız kullanmaktan hiç çekinmeyin...

@Chyrso (a.k.a Tolga)
Proclatma konusunda kesinlikle faydası war en az 1 stack mevcut oluo 1dklik fightta 5 kere (8sn sürüo buda 40 sn yapar) tabii yine şans faktörü var zaman olur 1 dk de 2 kerede porclayabilir...

Yeni DR (D.Returns) ile parry biraz daha önem kazandı eskiden hesabımız 600 dodge rating kazanınca parry gidilmesi idi bu biraz daha kolaylaştığı için B.Ward dan gelen Parry değerli 5 stack ile %14 parry alıosunki avoidance açısından çok tatminkar heleki dodge'un şu sıralar %30+ olduğu dönemde...ICC için zaten oldukça kullanışlı olduğunu söylememe gerek yok sanırım dediğin gibi swap yapılıp çok çok daha efektif kullanılabilir bu ikili...

Keyifli oyunlar...
  • 0

#11 Misafir_saint1982_*

Misafir_saint1982_*
  • Guests

Yazma tarihi: 24 Aralık 2009 - 07:34 ÖS

Eline sağlık güzel olmuş...

Resmi ekleyen
  • 0

#12 Excavator

Excavator

Corporal

• Members
  • Pip*Pip*Pip*
  • 33 İleti

Yazma tarihi: 25 Aralık 2009 - 01:20 ÖS

Emeğe ve Bilgiye saygı.
Teşekkürler.
  • 0

#13 Linwelin

Linwelin

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 27 Aralık 2009 - 07:17 ÖS

ben 5/53/13 kullanıyorum ama seal ve judgementların %15dmg done'ını Vindication ve Crusade'in getirdigi özellikler karşılıyor derseniz değiştirebilirim.

Biliyorsunuz ki yeni yeni başlayan bir şey var "tank agro tutamıyor", tbc'de ne gördügüm ne duydugum bir şeydi bu, agroyu sen geçmemeye uğraşırdın dps olarak, tanklık bi yönü yoktu olayın. şimdiki hayvani dps bunu saglıyor birazda, az dmg yemenin dışında tps'imizin de tavanda olması gerekiyor.

%15seal ve judgement bonusunu %3 (humanoid/undead/elemental/demon için ayırca +%3) karşılıyor diyorsanız ben de değiştiricem bu dogrultu da talentımı.

Teşekkürler..
  • 0

#14 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 28 Aralık 2009 - 12:23 ÖÖ

ben 5/53/13 kullanıyorum ama seal ve judgementların %15dmg done'ını Vindication ve Crusade'in getirdigi özellikler karşılıyor derseniz değiştirebilirim.

Biliyorsunuz ki yeni yeni başlayan bir şey var "tank agro tutamıyor", tbc'de ne gördügüm ne duydugum bir şeydi bu, agroyu sen geçmemeye uğraşırdın dps olarak, tanklık bi yönü yoktu olayın. şimdiki hayvani dps bunu saglıyor birazda, az dmg yemenin dışında tps'imizin de tavanda olması gerekiyor.

%15seal ve judgement bonusunu %3 (humanoid/undead/elemental/demon için ayırca +%3) karşılıyor diyorsanız ben de değiştiricem bu dogrultu da talentımı.

Teşekkürler..

pure of sadece judgement ve ticklerni arttırır..
vindiction a vermiyorz crusade e veriyruz oda.judgement ,ticklerini ,white dmg lerini , shoR , hoR , H.S , consec.. A.S , H.Wrath ,exorcism ,hand of Reckoning hepsini %6 arttırıo.. o yuzden vermis oldugu tps ve dps daha fazladır..
  • 0

Resmi ekleyen

#15 sozkur

sozkur

Centurion

• Members
  • 889 İleti

Yazma tarihi: 28 Aralık 2009 - 11:15 ÖÖ

talentim şu şekilde, genel olarak memnunum

judgements of the just bosslarda işe yaramaz die vermedim :P
yarıyormuydu?

The World of Warcraft Armory
  • 0

#16 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 28 Aralık 2009 - 02:30 ÖS

talentim şu şekilde, genel olarak memnunum

judgements of the just bosslarda işe yaramaz die vermedim :P
yarıyormuydu?

The World of Warcraft Armory

judgment of justice bossların sana vurus surelerini uzatır..birnevi thunder clap ile aynıdır..
senin judgement attıgın mob uzerine judgement efectinin icine degecerli..pvp de ise extra bir judgement efecti daha cıkar..magic oldugundan..
  • 0

Resmi ekleyen

#17 Linwelin

Linwelin

Scout

• Members
  • Pip*Pip*
  • 10 İleti

Yazma tarihi: 28 Aralık 2009 - 10:32 ÖS

pure of sadece judgement ve ticklerni arttırır..
vindiction a vermiyorz crusade e veriyruz oda.judgement ,ticklerini ,white dmg lerini , shoR , hoR , H.S , consec.. A.S , H.Wrath ,exorcism ,hand of Reckoning hepsini %6 arttırıo.. o yuzden vermis oldugu tps ve dps daha fazladır..

En baştaki msjdaki 53/18 talentta Vindication'a verildikten sonra inilmiş Crusade'e ondan bahsediyordum.
  • 0

#18 Chyrso

Chyrso

General

• Members
  • 1.994 İleti
  • Locationizmir

Yazma tarihi: 28 Aralık 2009 - 11:34 ÖS

En baştaki msjdaki 53/18 talentta Vindication'a verildikten sonra inilmiş Crusade'e ondan bahsediyordum.

vindication boss un 2/2 yapılırsa 574 ap dsurur... benvermiyorum warrior tank yada dps warrior surekli oldugundan raidlerimizde..

crusade > %15 pure dir verdigi tps,dps yapılan simulasyonlarda cıkmıstır..
  • 0

Resmi ekleyen

#19 palaturgut

palaturgut

Sergeant

• Members
  • 72 İleti

Yazma tarihi: 05 Mart 2010 - 05:01 ÖS

Dün akşam itibari ile senin verdiğim talent ile beraber tps rotasyonumu oturttuğumu söyleyebilirim. Böyle bir kaynak hazırladığın için sana çok teşekkür ederim.
  • 0

#20 BoRriZ

BoRriZ

Senior Sergeant

• Members
  • 190 İleti

Yazma tarihi: 06 Mart 2010 - 12:15 ÖS

0 / 56 / 15 kullanıyorm şuan.. SoCommand trash moblar ve dung larda çok etkili :D tavsiye ederim ..
  • 0

0 Kullanıcı konuyu okuyor

0 Kullanıcı, 0 Misafir, 0 Kayıtsız kullanıcı